Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@GEORGE SNOWMAN Ντροπη μου που δεν το θυμαμαι πραγματικα. 

Θυμιστε μου λιγο πότε χιονισε και ειχαμε χιονοστρωσεις ετσι μηνα Μαρτιο. Εγω θυμαμαι το 2011 τελευταια φορα ειχε χιονισει Μαρτιο καλα οπως φετος.. Παιζει να ειναι αρκετα σπανιο το φετινο και ως προς δυναμικη και θερμοκρασιων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

@GEORGE SNOWMAN Ντροπη μου που δεν το θυμαμαι πραγματικα. 

Θυμιστε μου λιγο πότε χιονισε και ειχαμε χιονοστρωσεις ετσι μηνα Μαρτιο. Εγω θυμαμαι το 2011 τελευταια φορα ειχε χιονισει Μαρτιο καλα οπως φετος.. Παιζει να ειναι αρκετα σπανιο το φετινο και ως προς δυναμικη και θερμοκρασιων. 

Ναι τοσο καλα ηταν το 2011.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει, μπορεί να μην στρώνει αλλά είναι μια υπέροχη μέρα μόνο και μόνο που βλέπουμε να πέφτει χιόνι για ώρες σε μία παραθαλάσσια πόλη μέσα Μάρτη!

image.thumb.png.c26b508ba09709691f00caf063399edc.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει να έχει την τάση ο καιρός να μπουκάρει από Β. Εύβοια προς Βοιωτία . Ανεβαίνει όμως η Θερμοκρασία πάρα τα φαινόμενα . Θετικές και αρνητικές "εκπλήξεις" ... Κάμερα από Δροσιά Χαλκίδος, βλέπει προς το ορος Κανδήλι. 

SmartSelect_20220311-103410_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, geod είπε:

μια θερμη παρακληση στα νιατα της παρεας - εαν δεν εχετε δει τι εστι στουπα, μη χαρακτηριζετε 3 flakes / min ως στουπα!  : )

με το συμπαθειο κ την απεριοριστη αγαπη μου ❤️

Εγινε Γιώργη! Ευχαριστούμε! 🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιοφάνεια και ωραίες αναπτύξεις την τελευταία ώρα. Υπαρχει περίπτωση να έχουμε και σήμερα χιονομπόρες εδώ;

1617830418.thumb.jpg.ab75b48d08dfa962c582021e04dc16cc.jpg

Συνεχίζουν οι ομορφιές στα ψηλά...

265193179_chania(2).thumb.png.0797050dcfc77ec7565ebe2de205ebc0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

-19.9 το πρωι στο Ξηρολιβαδο Βεροιας, ισως το ψυχροτερο κατοικημενο μερος της Ελλαδας. 

Σταθμός; λινκ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Snow sick είπε:

Παιδιά έπαθα απίστευτη φλασια. Πήγα ν σβήσω κανα βίντεο στο κινητό γιατί δεν είχα χώρο και βρήκα Στούπα 8 Φεβρουαρίου που πραγματικά δεν θυμάμαι καν ότι έγινε κάτι τότε. Απολυτως τίποτα όμως. Θα τρελαθώ 🙂 Χειμώνας ΕΠΟΣ 

Είναι η γνωστή σε όλους κακοκαιρία 600+ μέτρων 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Συνεχίζει να έχει την τάση ο καιρός να μπουκάρει από Β. Εύβοια προς Βοιωτία . Ανεβαίνει όμως η Θερμοκρασία πάρα τα φαινόμενα . Θετικές και αρνητικές "εκπλήξεις" ... Κάμερα από Δροσιά Χαλκίδος, βλέπει προς το ορος Κανδήλι. 

SmartSelect_20220311-103410_Samsung Internet.jpg

Μπορείς να δώσεις link;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

@GEORGE SNOWMAN Ντροπη μου που δεν το θυμαμαι πραγματικα. 

Θυμιστε μου λιγο πότε χιονισε και ειχαμε χιονοστρωσεις ετσι μηνα Μαρτιο. Εγω θυμαμαι το 2011 τελευταια φορα ειχε χιονισει Μαρτιο καλα οπως φετος.. Παιζει να ειναι αρκετα σπανιο το φετινο και ως προς δυναμικη και θερμοκρασιων. 

2011,2003,1998,1996,1992 για την μετά 1987 εποχή (δεν έφτασαν όλα κέντρο αλλά σίγουρα μέχρι Μαρούσι)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, brainstorm είπε:

Και όμως χθες βράδυ χιόνισε και στον Εμπωνα της Ρόδου! Πρέπει να είναι η 3η φορά φέτος που βλέπει χιόνι η συγκεκριμένη περιοχή του νησιού.  Φυσικά ούτε λόγος σήμερα εκεί για χιονόστρωση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...