Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει άλλο φυσικό φαινόμενο που να σε ταξιδεύει απλώς με μια ματιά από το παράθυρο σου; Χιονάκι, απίστευτη ομορφιά . 

20220310_212639.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωγραφου εκοψε εντελως και ανοιξε ο ουρανος...καλυτερα ωστε να μας βρει το χιονοκυμα με φουλ.αρνητικες....πωπω δεν.στεκεσαι εξω καταχειμωνο πολλα.μειον η αισθηση....εχω καψει τονους ξυλα ευτυχως μου φθανουν κ για Απριλη μεχρι Πασχα....ΕΠΙΚΟΣ χειμωνας.φετος παλιακος....κ δεν τελειωσαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... '' ..... Οι χιονομπόρες πάνω από την Θεσσαλονίκη σήμερα, όπως φαινόταν από τον Χορτιάτη! Η θερμοκρασία εκείνη την ώρα στο βουνό στους -4 , ενώ την ίδια ώρα η πόλη βρισκόταν στους +6 C .... '' ..... (Φ.Χωρινός ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, δέντρο, χιόνι και ουρανός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συριανό λουκούμι. Πηγή: Maggie Gerasimidou Μετεωρολογικα Νέα Ερμούπολης

275580578_4868583706529193_5354830914609

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν αναμονή! Οτι πέσει θα μείνει! Εχει μπει και μια σκ@τόμυγα στο σαλόνι αλλά δεν θέλω να ανοίξω παράθυρο για να μην ανέβει η θερμοκρασία έξω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην κηφισια ότι κράτησε πάνω σε αμάξια χόρτα δέντρα το έχει παγώσει , έχουμε 0 βαθμούς έχουμε στεγνώσει και απλά περιμένουμε …. Αν κάνει μια γερή μπούκα θα έχουμε ολική μέσα σε μερικά λεπτά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν αναμονή! Οτι πέσει θα μείνει! Εχει μπει και μια σκ@τόμυγα στο σαλόνι αλλά δεν θέλω να ανοίξω παράθυρο για να μην ανέβει η θερμοκρασία έξω!!

Που βρέθηκε η μύγα μέσα στο ψύχος 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν αναμονή! Οτι πέσει θα μείνει! Εχει μπει και μια σκ@τόμυγα στο σαλόνι αλλά δεν θέλω να ανοίξω παράθυρο για να μην ανέβει η θερμοκρασία έξω!!

..... για δοκίμασε αυτό ..... 

bugasault.jpg.5fcb1b8a25a33e8baf97f892deabf992.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση Sat που μαζεύει αναμένεται καλη μπούκα Αττική κατα τις 12:30 κατευθυνόμενη από σποράδες. Για να δούμε!

Μαρούσι -0.2Co *Ζουγκλα καμερα κάτι ξεκίνησε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ένα βιντεάκι που με εστειλε ένας φίλος από Γιάννενα...9/3/22.....δυτικό λεκανοπέδιο Ιωαννίνων στην περιοχή Πεντέλης!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...