Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, geornik said:

Μπα..πως κ εμφανιστηκε το 0c ; ακομα k στην Ελπιδα 1c βγαζανε...

Εχουν καταλαβει πλεον την δυναμική της περιοχής 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχες χιονοκουρτινες στον Υμηττό....αν δεν είχε 2.10 η βενζίνη θα ανεβοκατέβαινα 3 φορές την ημέρα μέχρι τις κεραιες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόνερο στο κάστρο Βοιωτίας πλέον με σχετικά κλειστό καιρό όμως προς τα βορειοανατολικά είναι κλειστός  ο καιρός . 

20220309_142858.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

 

Τελικα ειχες δικιο φιλε Γιωργο..το ειδαμε το χιονακι μας στα Γιαννενα.👍

Μπράβο Μίλτο χιονίζε γύρω γύρω ε νταξει δεν γινόταν να μη ρίξει Γιαννεναρες,άντε να ρίξει και μια γνήσια γιαννιωτικη παπλαμουδα μέσα στον Μάρτη,θυμάμαι 25-26του 2009 στο Δελβινάκι και μου τρέχουν τα σάλια και πάμε του χρόνου για τα καλύτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Αρχοντα Γιαννη!!!👍 επιτελους μπουκαραν σε ολη την ηπειρο τα χιονια σημερα μεχρι χαμηλα...Ειναι μαγεια το ατιμο.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειδα πριν λιγο βιντεο με στουπατη χιονοπτωση απο τα 550-600μ υψομετρο της Πιτιτσας Αχαΐας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Μπράβο Μίλτο χιονίζε γύρω γύρω ε νταξει δεν γινόταν να μη ρίξει Γιαννεναρες,άντε να ρίξει και μια γνήσια γιαννιωτικη παπλαμουδα μέσα στον Μάρτη,θυμάμαι 25-26του 2009 στο Δελβινάκι και μου τρέχουν τα σάλια και πάμε του χρόνου για τα καλύτερα.

Μας τονωσε σημερα η στουπα με την χιονοστρωση στα Γιαννενα Γιωργο...του χρονου πιστευω θα εχουμε πιο σοβαρο χειμωνα στα Γιαννενα,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Μας τονωσε σημερα η στουπα με την χιονοστρωση στα Γιαννενα Γιωργο...του χρονου πιστευω θα εχουμε πιο σοβαρο χειμωνα στα Γιαννενα,

Μπράβο Μίλτο θετική αύρα και του χρόνου χειμώνας στα Γιάννενα ισάξιος της πανέμορφης αυτής πόλης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω μαζεψει τα σκυλια και γελαμε με τα 2,3μμ βροχης που εδινε για σημερα ο ευρωπαιος εδω.Αυριο ομως σοβαρευει το πραγμα και δινει 3+μμ χιονονερου και 0,7μμ χιονι...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αναφορα απο τη συζυγο, ανω Πευκη, χιονιζειιιιι Γιωργοο ο ο αμαν πΧια με τα χιονια σας!!! χαχαχαχα

λεω σιγουρα ??  ναι ναι, εχω μαθει να το ξεχωριζω απο σενα...

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mελίσσια 3,5mm σήμερα εδώ στην αυλή μου και 5,8mm στα Ανω.....2,7-5,3οC η κύμανση θερμοκρασίας, με χιονόνερο και μικρές νιφάδες ως τώρα.....αναμένουμε τα καλύτερα, μετά τα εντυπωσιακά ως τώρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται ένα ψιλοβροχο πλέον εδώ πέρα με την θερμοκρασία στους 3 βαθμούς... Ένα βίντεο από την πρωινή χιονόπτωση που ξέχασα να βάλω.

IMG_3137.thumb.JPG.0b510ed6c73bd58a364f2e64214fafb4.JPG

Συνεχίζεται το θάψιμο στο Πήλιο, πραγματικά αναρωτιέμαι που θα φτάσει το χιόνι μέχρι τη Δευτέρα...

1014614717_(1).thumb.jpeg.8a940d1dafbe62c91b141044c926e245.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, menidi είπε:

ΜΠΑΜ κάνει ότι αύριο θα έχουμε μεγάλες συγκινήσεις και στο λεκανοπέδιο. Κυρίως στα ΒΠ αλλά και μέχρι πολύ χαμηλά. 

Να δείτε που τα υπερβόρεια μπορεί να  βάλουν περισσότερο και από Ελπίδα. Κάνουν κάτι τέτοια.....

..... χαμηλά τη μπάλα .....!!!!!!....... βάζεις ευκολότερα γκολ έτσι ...... 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...