Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Οταν ο καιρος ειναι βοιωτια και βιλια δεν μπορουμε να περιμενουμε πολλα εδω.Over and out

Εμπερικα και μόνο κ από μέρους μου συμφωνώ και επαυξάνω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αξίζει το ξενύχτι ή να πέσω για υπνο; Χαχα 

Περασε απο εδω, θα κοψει. Δεν βλεπω πουθενα σοβαρα φαινομενα ακομα παντως. Εχουμε καμια ενημερωση απο βορεια Ευβοια; Κανεις;

Ωπ σορρυ, στον Τζιμ πηγαινε απο τον Αυλωνα…

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, geod είπε:

Εμπερικα και μόνο κ από μέρους μου συμφωνώ και επαυξάνω..

Πανικος και στρωσιμο παντου εδω....διαχωριζω τη θεση μου απο αυτο που ειπα...χαχχαχα 

Λογικα ξεσπασμα θα ειναι και θα ξανακοψει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίρνουν στροφή οι νεφώσεις απο το Αιγαίο....ήδη έκλεισε για τα καλά ο καιρός εδώ Μελίσσια η θερμοκρασία επεσε στους 2,2οC και 2οC στα Ανω.....κι έχει χιονόνερο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Περασε απο εδω, θα κοψει. Δεν βλεπω πουθενα σοβαρα φαινομενα ακομα παντως. Εχουμε καμια ενημερωση απο βορεια Ευβοια; Κανεις;

Ωπ σορρυ, στον Τζιμ πηγαινε απο τον Αυλωνα…

Θηβα -Κοκκινο ριχνει, εχεις καμμια εικονα προς Ψαχνα τι κανει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πανικος και στρωσιμο παντου εδω....διαχωριζω τη θεση μου απο αυτο που ειπα...χαχχαχα

Εσυ παιζεις μπαλα μονος σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τώρα έρχεται το ερώτημα: Με Μόνικα Μπελούτσι σε ημιυπόγειο στον Πειραιά? (που δεν θα δει και χιόνι) ήηηηηη με Σαπφώ Νοταρά στα Βίλια και έξω να στουπίζει ανελέητα????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Και τώρα έρχεται το ερώτημα: Με Μόνικα Μπελούτσι σε ημιυπόγειο στον Πειραιά? (που δεν θα δει και χιόνι) ήηηηηη με Σαπφώ Νοταρά στα Βίλια και έξω να στουπίζει ανελέητα????

..... Μόνικα και στη χωματερή στα Λιόσια .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Και τώρα έρχεται το ερώτημα: Με Μόνικα Μπελούτσι σε ημιυπόγειο στον Πειραιά? (που δεν θα δει και χιόνι) ήηηηηη με Σαπφώ Νοταρά στα Βίλια και έξω να στουπίζει ανελέητα????

Μια χαρα ειναι η Σαπφω εδω🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Θηβα -Κοκκινο ριχνει, εχεις καμμια εικονα προς Ψαχνα τι κανει;

Η Θηβα εχει χιονονερα! Φαινεται και στην καμερα. Αυτο το σπαστικο το πυκνο και ψιλο που ξαφνικα το γυριζει σε χαρτοπετσετα. Ψαχνα οχι δεν εχω ιδεα, αλλα εχουμε μια γενικη ηρεμια εδω με απνοια και χωρις ουτε καν ψεκαδα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει να χιονίζει αρκετά ως και να στουπίζει  αλλά η Θ ( 0,4) δεν φαίνεται να πέφτει κάτω από το μηδέν ,δείγμα ότι δεν υπάρχει μεγάλη δυναμική (τουλάχιστον ακόμη ) . Καλό βράδυ και ελπίζω αύριο να είναι μια όμορφη μέρα για κάθε χιονόφιλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...