Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βόρεια μου, νότια μου χιονοκουρτινες εδώ τίποτα  ... Χωρίς να έχει ρίξει ούτε νιφάδα ανοίγει ο καιρός .

 

20220310_145735.jpg

20220310_145731.jpg

Επεξεργάστηκε από Imathia Desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mόλις 4οC η μέγιστη στο κέντρο της Αθήνας ημερησίως (καλά κάποιος μούπε τώρα ότι μετεωρολόγοι έδιναν 8-9οC)....εδώ 1οC και -0,4οC η ελάχιστη.....0οC τώρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πεσε ρε μισο βαθνο !!!! Μισο βαθμο ακομα θα ειχαμε ηδη 10ποντο ολικη με τετοια ραγδαιοτητα !!!!! Μεσημερι 10 Μαρτη παιζει οαι να εχω φτασει 80 χρονων για να ξαναδω τετοιο χιονι τετοια εποχη !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωηρευει πάλι!!!! Πιστεύω ότι σε λίγο θα στρώσει πάλι! Μέχρι στιγμής βέβαια, η διάρκεια χιονοστρωσης δεν ξεπερνά την αναπαραγωγική πράξη ενός κουνελιού. Για να μην πω κόκκορα. 

Αλλά σε 1-2 μπούκες από τώρα, θα μείνει το χιόνι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επανέναρξη φαινομένων σε Αγία Παρασκευή αλλά με ασθενή χιονόπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφέρω από άνοδο κέντρο - Εθνική - Κηφισιά... έως την αντιπροσωπεία της Πόρσε μετά την Αττική οδό βροχή (χαμηλά) και χιονόνερο μετά... χιόνι από Φαγε έως το σπίτι μου όχι πυκνό... μηδενική χιονόστρωση εδώ. 1 βαθμός τώρα και παύση φαινομένων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Για πρωτη φορα απο τα ξημερώματα σημερα σταματησε τελειως η χιονοπτωση.. Μαλλον σφυριξαμε ληξη για σήμερα

Να πω την αληθεια μου, δεν το περιμενα να ριξει τοσο

Επειδή πέρασα από την περιοχή, από Αυλώνα  μέχρι οριακά Μ@λακ@σα ήταν το καλύτερο σημείο όσο αφορά τον συνδυασμό θερμοκρασίας και υετού στα υψόμετρα που περνάει η Εθνική . Φαινόταν αυτό και στην χιονόστρωση .Εύγε ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...