Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Συγκλονιστικά αυτά που γίνονται φέτος. Το ανατολικό τόξο διαλύει τις μεγαλύτερες δυνάμεις του νόμου 2 συνεχόμενες φορές μέσα στην ίδια σαιζόν  

Γιωργαρα το νοικιαζεις το σπιτι;;;;Ή ειναι δικό σου;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταλαβαινετε οτι θα ξυπνησει 4 εκατομμυρια κοσμος το πρωι με 10 ποντα παντου ε;;;;; 

Επικη αστοχις μοντελων επισημων φορεων...εχε χαρη που ειναο Κυριακη....

Ζωγραφου ριχνει με.λυσσα στουπαρα θεικη πορτοκαλι με.0.2 πλεον ολα.ασπρα πλην δρομων παμε για το 10ποντο !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ περιμέναμε χιόνι?Έξω ρίχνει πολύ καλά, άρχισε να το πιάνει και ο ουρανός κατακόκκινος...

Επεξεργάστηκε από maria30
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kouvanos said:

Καταλαβαινετε οτι θα ξυπνησει 4 εκατομμυρια κοσμος το πρωι με 10 ποντα παντου ε;;;;; 

Επικη αστοχις μοντελων επισημων φορεων...εχε χαρη που ειναο Κυριακη....

Ζωγραφου ριχνει με.λυσσα στουπαρα θεικη πορτοκαλι με.0.2 πλεον ολα.ασπρα πλην δρομων παμε για το 10ποντο !!!!

Καλά αν το ζήσουμε κι αυτό φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... αδέλφια μου από αύριο στο Δρομοκαΐτειο θα με βρίσκετε .... ώρες επισκεπτηρίου βαριά νοσούντων, στην πάνω πτέρυγα  ..... !!!!!......🤣😂 ..... δεν το πιστεύω αυτό που ζούμε .....!!!!!.....

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γιωργαρα το νοικιαζεις το σπιτι;;;;Ή ειναι δικό σου;;;

Ρε γείτονα πλάκα κάνω! Αλλά αυτό που λέω αλήθεια είναι! Προφανώς και οι περιοχές μας σχεδόν πάντα βάζουν περισσότερο. Εχω κάνει εγω άπειρα χιλιόμετρα για εδώ όταν εμένα Γερακα. Ε φέτος έτυχε αυτό. Προφανώς είναι 1 στα 30 χρόνια. Όσο για την ερώτηση σου δυστυχώς και με πολυ μεγάλη στεναχώρια φεύγω σε 1 εβδομάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι  να συνεχίζει έτσι μέχρι αύριο το βράδυ ! Ωραία πράγματα! 

Μια πασπάλα  εδώ στις εύκολες, με μεγάλα διαλείμματα. Άντε καλό βράδυ και με την νίκη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowy Stathis είπε:

Εκει που πήγε να κόψει, ανεβάζει γκάζια Ηλιουπολη. Τι υπέροχη μερα ή νύχτα πιο συγκεκριμένα

αστυνομικα εχει στρωσει παντου μαθαινω. εδω διπλα στο δημαρχειο πεζοδρομια και δρομους ακομα δεν καταφερε αλλα στα υπολοιπα δινει πονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ρε γείτονα πλάκα κάνω! Αλλά αυτό που λέω αλήθεια είναι! Προφανώς και οι περιοχές μας σχεδόν πάντα βάζουν περισσότερο. Εχω κάνει εγω άπειρα χιλιόμετρα για εδώ όταν εμένα Γερακα. Ε φέτος έτυχε αυτό. Προφανώς είναι 1 στα 30 χρόνια. Όσο για την ερώτηση σου δυστυχώς και με πολυ μεγάλη στεναχώρια φεύγω σε 1 εβδομάδα 

Οχι ρε φιλε...κριμα,μου κοπηκε και ο χαβαλες που ηθελα να κανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Εχεις 0,4c και δεν πιανει δρομο;

ακομα οχι δυστυχως. υποθετω οι νιφαδες ειναι πιο υγρες λογω του οριακου της καταστασης και επειδη και ο δρομος ειναι μουσκεμα. αν πιασει αρκαια ραγδαιοτητα για κανα μισαωρο παλι γιατι επεσε λιγακι ( ακομα χιονιζει δυνατα βεβαια , βαζει παντου ποντους εκτος απο οπου ανεφερα), ισως πιασει και φιλμακι δρομο για να αρχισουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...