Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Η καταιγίδα που θα επηρεάσει μεγάλος μέρος της δυτικής Θεσσαλία οργανώνεται. Εδώ δυστυχώς θεατές.

IMG_20220518_173359.jpgIMG_20220518_175250.thumb.jpg.fb97d54ba9833a853fb0ff459f0ca3b3.jpg

Και ένας όμορφος πυρηνακος που μας επηρέασε ξυστά πριν.

IMG_20220518_163431.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Με έναν παράξενο τρόπο πλησιάζει. Έβγαλα και έναν κεραυνό. Μεγάλη σε έκταση, ωστόσο δεν μιλάμε για κάτι το τρελό. Τουλάχιστον δεν βλέπω εγώ κάτι τέτοιο.

IMG_20220518_180437.jpg

 

Ότι να ναι το στριμ πάντως, τα νέφη μου έρχονται από νοτιοδυτικά, ενώ στην δορυφορική δεν το καταλαβαίνει κάποιος αυτό. Προφανώς λόγω των διαφορετικών στριμ των στρωμάτων, αλλά και πάλι με ρεύμα δεν αναμενόταν πουθενά. Α και το επιφανειακό βορειοανατολικό ρεύμα έγινε νδ

Screenshot_2022-05-18-18-20-43-409_com.miui.gallery.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονοψηφιες θερμοκρασίες αυτή τη στιγμή στον πεδινο βόρειο Έβρο,  και 15 με 20 χιλιοστά σε διάφορους σταθμούς του νομού! Αυτά είναι...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην ευρύτερη περιοχή του Δομοκού πρέπει να έχει την πιο ισχυρή  καταιγίδα. Πάρα πολλά ηλεκτρικά.

Γενικά υπάρχει μια δυναμική μέχρι την Βοιωτία αυτή την ώρα αν και προς το παρόν  σπάνε οι καταιγίδες . Θα φανεί στην  επόμενη μισή  ώρα πως θα πάει . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ισχυρή καταιγίδα στην νότια Θεσσαλία, αρχίζουν και φαίνονται τα ηλεκτρικά. Και στην δορυφορική φαονεταια αυτο, αφού μόνη της έχει δημιουργήσει το δικό της στριμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ ισχυρή καταιγίδα στην νότια Θεσσαλία, αρχίζουν και φαίνονται τα ηλεκτρικά. Και στην δορυφορική φαονεταια αυτο, αφού μόνη της έχει δημιουργήσει το δικό της στριμ!

Νομίζω είναι η καλύτερη καταιγίδα για φέτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Νομίζω είναι η καλύτερη καταιγίδα για φέτος

Ε ναι, αφού τώρα ξεκίνησε η σαιζόν😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες ασταμάτητες καρέκλες στο Χελμό...έχει κολλήσει εκείνη αστάθεια και ρίχνει τον πάτο του.....στο χωριό μόλις 2mm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακούγονται μπουμπουνητά. Κάτι έρχεται. Δεν ξέρω τι παίζει με το stream, κανονικά δεν θα έπρεπε να έρθει κάτι. Ή απλά δημιουργήθηκε κάτι εδώ δίπλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Στα συνορα της Αττικοβοιωτιας το μεσημερι..

282220391_558876079003310_6809752765596044513_n.jpg

Δεν αργει η ωρα της Αττικης...Οσο νυχτωνει...😜

Μαλεσινα λιγο πριν..

282251455_3130131203922000_1429974900268622124_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αγριευει περεταιρω ο Κορινθιακος..Στη live camera φαινονται ξεκαθαρα οι κεραυνοι που σκανε περα απο την βροχοκουρτινα που συνεχως μεγαλωνει!!Απιστευτη συχνοτητα κεραυνων..Υπερθεαμα..Δειτε live να γουσταρετε...Καλη συνεχεια απο μενα..Τα λεμε εαν και εφοσον..

alepochori (1).jpg

Ανα 3 δευτερα,κεραυνοι..Επος η βροχοκουρτινα...!!!

alepochori (3).jpg

Γιγαντωνεται..Καθε και βλεπω ζωντανα την εξελιξη της καταιγιδαρας...Δινει ρεστα ο Κορινθιακος!!

alepochori (4).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...