Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ανεβαινουν φωτο παιδες..Τη ζημια στην Αθηνα δεν την εκανε η καταιγιδα στη βα Πελοποννησο..Το stream ειναι βδ..!!Τη ζημια την εκανε η καταιγιδα στη κεντρικη Στερεα που βγηκε Κορινθιακο και εφτασαν λογω stream τα αμμονια της στην Αττικη...

Επιπλεον την ωρα που εριχνε παπαδες στο Αργος η Αθηνα δεν ηταν στο πικ του cape..Απο δω και περα θα παιξει μπαλα ο νομος εαν παιξει..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προμεσημβρινές ώρες είχαμε μία συννεφιά.... παρ' όλα αυτά ο αέρας που φυσούσε ήταν ζεστός ζεστός, με αποτέλεσμα ο ιάπωνας να συνεχίζει ακάθεκτος το έργο του, δίνοντας πόνο καθημερινά κι εδώ....... αμ όχι θα παίξουμε τώρα με τη ζέστη...... χαχα!... φέτος έχω υπογράψει κι εγώ μαζί του συμμαχία κι ας μην πρέπει.....! Καλομαθαίνω😁...! Που να έρθει κι ο καύσωνας να δείτε τι έχει να γίνει...

Αυτή την ώρα λιακαδούρα..... η ''Κούλα'' στα καλύτερά της χαχαχα (🙄🤣)..... με Τ στη Χρυσούπολη Περιστερίου στους 31.9℃ με υγρασία 48%.....

.... ημερήσια ρεκόρ... ελάχιστη 25.7℃... μέγιστη 34.2℃...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγηκε και supercell!
Μοναδικο θεαμα το περιστρεφομενο νεφος δυστυχως δεν ανεβαινουν και οι φωτο...

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι κάθε μέρα στην Αττική να έχει 35αρια για να δούμε μισή ώρα βροχή και αν, να μου λείπει...ας έρθει κάνα οργανωμένο σύστημα να έχει βροχή και κρύο ή ας έχει δροσιά χωρίς υετό...αυτες οι διακυμάνσεις 35-25 Ιούνιο είναι ότι χειρότερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Στην περιοχή των Τεμπών πρέπει να γίνεται ο χαμός

Ακριβώς όπως και την προηγούμενη Τρίτη! Τα ηλεκτρικά είναι αμέτρητα προς τα εκεί! Εδώ ψιχαλιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ακριβώς όπως και την προηγούμενη Τρίτη! Τα ηλεκτρικά είναι αμέτρητα προς τα εκεί! Εδώ ψιχαλιζει

Τώρα ξεκίνησε και εδώ βροχή. Γενικά on-off καταστάσεις. 

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψοφησε το supercell αλλα πλησιαζει αλλη καταιγιδα απτα βορεια

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...