Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για καποιο διαστημα πριν το γυρισει σε ποτιστικη η θολουρα μας πλακωσε σκοτεινισε  ο τοπος και βαρεσε καλουτσικα😅

xKWGp9J.thumb.jpg.df23e5e82375cdab74df6d4808985ad5.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο καΛυγερός κεραυνος που έβγαλα με κινητό!!

 

Kολλησε ο σερβερ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει με αυξομειώσεις έντονα, κλείσαμε 20 λεπτά και συνεχίζει αφού ο δυτικός-βορειοδυτικός ορίζοντας παραμένει κλειστός.

Λάρισα κοιτώντας προς Τύρναβο

sAfmjNT.jpg

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκανε καλα κεραυνιδια με μετρια βροχη

4η καταιγιδα που μας επηρεαζει φετος και εχουμε ακομα απο οτι φαινεται

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξασθενεί η καταιγίδα, δεν ξέρω αν φτάσει πλέον εδώ. Ακόμα δεν λειτουργεί ο σέρβερ, όταν μπορέσει θα την ανεβάσω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εξασθενεί η καταιγίδα, δεν ξέρω αν φτάσει πλέον εδώ. Ακόμα δεν λειτουργεί ο σέρβερ, όταν μπορέσει θα την ανεβάσω 

Εντάξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού βλέπαμε τη μαυρίλα να κατηφορίζει προς θεσσαλία τελικά απολαύσαμε τον αρκετά δροσερό άνεμο,τώρα έχουμε 21,7 βαθμούς, βρέχει ασθενώς και μαζέψαμε 1,5mm στο βροχόμετρό μου αλλά το καλύτερο ήταν το χρώμα στον ουρανό κατά τη δύση του ηλίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.onlarissa.gr/2022/06/08/larisa-chalazi-eplixe-ta-vounaina-ischyri-vrochoptosi-se-kyparisso-kai-agio-georgio-foto/

Ασθενής βροχή τώρα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω παιδιά στην βορεια Πινδο βοιο Κοζανης...ισχύει το όσο χαμηλότερα τόσο καλύτερα ετσι οι περιοχές κατω απο τα 700 μετρα εχουν δεχθεί ικανοποιητικά ποσά βροχής ...εμείς εδω μονο ομβρους στην αρχή της εξέλιξης της καταιγίδας δυο και τρείς την ημέρα...2 εως και 3 mm εκαστος...ελπίζω στην Παρασκευή ,αλλά σε εμάς θα ειναι μια φθινοπωρινού τυπου μεταβολή...μαλλον και οι μεγιστες δεν θα ξεπεράσουν τους 16 βαθμούς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...