Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Γεια σου συντοπιτη!!! Αναφερω απο 3 Αυγουστου απο αγροτικη περιοχη μεταξυ Παλαιοβραχας - Φτερης !!!! Αν δεις που λεω 350 μ.Δυτικη Φθιωτιδα.μετρημενα.με.GPS.!

Κριμα να εχει χαλασει ο.σταθμος.Μακρακωμης εγω βροχομετρο.δεν εχω κ δυστυχως χανονται πολλα χιλιοστα....

Δυνατη σταθερη ποτιστικη το τελευταιο 3ωρο με.καταιγιδατα ξεσπασματα μεσα....πολυ νερο παιδια....θερμοκρασια 17.8 το θερμομετρακι μου !!!! Το πιο δροσερο.κ βροχερο απογευμα Αυγουστου που εχω ζησει..

Συμπληρωνουμε 6.5 ωρες με.αστατητα φαινομενα

Καλησπερα φιλε μου..ναι ξερω που λες...εγω ειμαι απ την μακρη...φιλος μου πολυ και ο προεδρος παλαιοβραχας ο νικος....εγω κοιταω τωρα τον σταθμο που εφτιαξαν τα παιδια απ το επαλ μακρακωμης....πολυ ωραια βροχη αν και μας πετυχαινει σε περιοδο συγκομοιδης φυστικιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αντώνης Χιόνης είπε:

Ποια περιοχή είναι εκεί;

Βοτανικος, διπλα στο γκαζι λογικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστιαια έπιασε μετά από ώρες βαριάς συννεφιάς και μπουμπουνητων μια χαλαρή βροχή φθινοπωρινού τύπου , καμία σχέση με καταιγίδα δηλαδή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντά στο σημείο που έπεσε νωρίτερα κεραυνός φαίνονται καπνοι τώρα ,Κοντά σου κέντρο της Αθήνας. Μπορεί να είναι και κάτι άσχετο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεεε σταματήστε ζηλέυω🥲 Τι είναι αυτό στην Αττική τι ε΄ίναι αυτό στα Γιάννενα./.. αχχχχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες ειναι αστεια τα νουμερα που γραφει το Γκαζι.Μιλαμε ανετα για μια 70αρα εδω καο δεν σταματαει...πλημμυρισε η αποθηκη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Μόνο εγώ τη βγάζω light ακόμα με 3mm????

μπα και εγω τοσα εχει

η καταιγιδα στο γκαζι προς τα που πηγαινει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας αγαπω ολους..Δικαιωση...Δε περιγραφω αλλο..Απλα ευτυχια..Νουμερα μετα..Αν και δεν εχουν καμια σημασια!!

20220823_181106.jpg

Εικονα απο γκαζι..28mm για την ωρα..

webcam (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες βλέπω ένα τερα δυτικά μου στη Ραφήνα αλλά δεν ξέρω αν μου έρχεται, ξέρει κάποιος αν θα ρίξει τίποτα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθηνα απο Μαρουσι...

300777510_616377123542552_4073833622853236577_n.jpg

20.6mm Καλλιθεα..Σαφως επεσαν παραπανω οπως και στο γκαζι που εχει 30mm..Κατι οι ριπες κατι τα βροχομετρα αλλα δεν πειραζει..Η ουσια ειναι οτι βγηκε καταιγιδαρα απο τα παλια!!

Κατω Πατησια...Ορατοτητα μηδεν..

300368260_10219781871211848_5506918165942232651_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο σταθμος στο γκαζι γραφει 274 ραγδαιοτητα, και παιζει ενα 20λεπτο απο 274-320 ...αν ειναι 300 για 20 λεπτα βαζει 100mm η περιοχη και οχι 35 που γραφει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...