Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 βαθμοί εδώ ελάχιση, και λίγα σύννεφα. Από σήμεερα πηγαίνω στα Γιάννενα για καμιά εβδομάδα περίπου, οπότε αναφορές από εκεί. Εντωμεταξύ Γιαννενα εγώ Τέξας ο αδερφός, και μέχρι εχθές γονείς στην Αθήνα χαχαχα. Βέβαια ο μπαμπάς μου από εδώ και πέρα θα γίνει μόνιμα Αθηναίος, να μου τον προσέχετε😀

Η αλήθεια είναι ότι είχα αγχωθεί σε αυτή την πρόταση, λόγω εγκληματικότητας, αλλά και οδηγητικής συμπεριφοράς. Και εδώ δεν έχουμε τους καλύτερους οδηγούς, αλλά το να περνάς με κόκκινο δεν συμβαίνει εδώ τόσο συχνά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,7 η ελαχιστη ισα να μας κοροιδεψει να σπασει λιγο την 20αρα...

Εχετε δικιο ΧΕΛΜΟΣ κ KAPELOS G εχουμε ζησει Σεπτεμβρηδες και Οκτωβρηδες με πολυ χειροτερα...αλλα προσωπικα μετα απο τετοιο Αυγουστο και το 5ημερο ψυχρουλας την περασμενη εβδομαδα δεν πιστευα οτι το σιχαμα εχει ακομα αποθεματα...

24,1 τωρα με λιακαδαρα και αρκετη υγρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέβεζα πανικός το πρωί, στο χωριό ο σταθμός έχει φτάσει τα 36.1mm ενώ σταθμοί πιο κοντά στο κέντρο 22...το ΕΑΑ γενικά μοιάζει σαν να χει κολλήσει λιγο μόλις 16.2mm ενώ είναι πιο κοντά σε μένα από τους σταθμούς του κέντρου σε απόσταση

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που γίνεται με τα κουνούπια το Σεπτέμβρη δεν έγινε όλο το καλοκαίρι....μιλάμε είναι σε έξαλλη κατάσταση ....τσιμπάνε όλο το 24ωρο ακατάπαυστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμος και ανομβρος ο σεπτεμβρης με 2.χιλ.μονο για την δυτικη φθιωτιδα..κοιταμε τα μοντελα μονο πανω απ τις 240 ωρες και παιρνουμε θαρρος..βαδιζουμε για τον ποιο ηπιο χειμωνα φετος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αυτό που γίνεται με τα κουνούπια το Σεπτέμβρη δεν έγινε όλο το καλοκαίρι....μιλάμε είναι σε έξαλλη κατάσταση ....τσιμπάνε όλο το 24ωρο ακατάπαυστα 

Μπορεί όμως να είσαι πιο γλυκοαίματος από τον μέσο όρο οπότε και έχεις μεγαλύτερο πελατολόγιο κουνουπιών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Delsnow είπε:

Θερμος και ανομβρος ο σεπτεμβρης με 2.χιλ.μονο για την δυτικη φθιωτιδα..κοιταμε τα μοντελα μονο πανω απ τις 240 ωρες και παιρνουμε θαρρος..βαδιζουμε για τον ποιο ηπιο χειμωνα φετος...

Μαντης? Ταξιδιώτης από το μελλον? Αν ναι πες μου τα νούμερα για 5-6 κληρώσεις τζόκερ!!! Η μηπως το κάνεις αυτό εδώ και πολύ καιρό για γούρι?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ρε παιδιά.....μήπως.....ΠΑΡΑΖΕΣΤΑΝΕ??? Λέω εγώ τώρα....χαχαχα

Καί τό Σάββατο μάλλον δεν πρόκειται νά ζεσταθούμε..... δροσερός νοτιάς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 βαθμοί η μέγιστη χθες εδώ και 31 σήμερα, καλοκαιράκι έξω. Λογικά τόσο αύριο όσο και το ΣΚ θα φτάσει τους 30 η μέγιστη...

Ο Σεπτέμβριος για την περιοχή μου κλείνει με αρκετή ζέστη, αν και ο υπόλοιπος μήνας νομίζω ήταν πολύ καλός θερμοκρασιακά, ίσως από τους πιο "κανονικούς" Σεπτέμβρηδες τα τελευταία χρόνια. Υετικά ο ξεκίνησε πολύ δυναμικά(ξεπεράσαμε τον μέσο όρο από τις 5 του μήνα με τις 2 δυνατές ασταθειομέρες που είχε), ωστόσο η γενικότερη αίσθηση που άφησε ήταν ότι περάσαμε έναν πολύ ξηρό, καιρικά αδιάφορο και βαρετό μήνα. Και δυστυχώς βλέπω αυτή η καιρική αδράνεια να συνεχίζεται και τις πρώτες μέρες του Οκτώβρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερα από χθες σήμερα εδώ στα Μελίσσια, φύσαγε κι αεράκι ωραίο, όπως και τώρα....δυτικών διευθύνσεων....δροσιά υπέροχη....αν ήταν να έχει και μερικά φθινοπωρινά συννεφάκια ο ουρανός θα είμασταν τέλεια κι ας μην είχε βροχές....

17,5-26,9οC η σημερινή κύμανση,, με λίγο χαμηλότερη υγρασία από χθες και με πιο αυξημένο τον άνεμο που είναι ευεργετικότατο να τον απολαμβάνεις ειδικά αυτή την ώρα.....22,5-23οC τώρα, εδώ στη γειτονιά μας....ένας Σεπτέμβριος κι αυτός καταπληκτικός, με τα μικρά "φρεναρίσματά του"!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, MitsosEvia είπε:

Μαντης? Ταξιδιώτης από το μελλον? Αν ναι πες μου τα νούμερα για 5-6 κληρώσεις τζόκερ!!! Η μηπως το κάνεις αυτό εδώ και πολύ καιρό για γούρι?????

Αν ημουν μαντης θα το πιανα εγω το τζοκερ...αχιονιστος εδω και 3 χρονια ειμαι ..τωρα για γουρι η αγγουρι θα δειξει φιλε...μακαρι να βγει η κλαψα σε χαρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,7 με 28,5 σημερα εδω στα 180 μετρα του Ζωγραφου....ΦΟΥΛ 30αρια κεντρικοτερα....κανονικοτατο καλοκαιρι οψιμο που θα περασει γκαζωμενο απο Σεπτεμβριο στον Οκτωβριο μεθαυριο...περιμενω πως κ πως το ΣΚ για βουτιες στη θαλασσα λες και ειναι Ιουλιος...

24,8 τωρα με σταθερο Νοτιο ρευμα που μας πνιγει με υγρασια....

Αντε να δουμε απτην αλλη Δευτερα προς Τριτη ποσο μπορει πραγματικα να πεσει η Τ να ανασανουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, menidi είπε:

Ρε παιδιά.....μήπως.....ΠΑΡΑΖΕΣΤΑΝΕ??? Λέω εγώ τώρα....χαχαχα

Πράγματι! Εγώ μέχρι χθες να φανταστείς κοιμόμουν με ζεστά ρούχα και τώρα έχω τα κοντά! Κι αύριο μπαίνει Οκτώβριος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, kouvanos είπε:

19,7 με 28,5 σημερα εδω στα 180 μετρα του Ζωγραφου....ΦΟΥΛ 30αρια κεντρικοτερα....κανονικοτατο καλοκαιρι οψιμο που θα περασει γκαζωμενο απο Σεπτεμβριο στον Οκτωβριο μεθαυριο...περιμενω πως κ πως το ΣΚ για βουτιες στη θαλασσα λες και ειναι Ιουλιος...

24,8 τωρα με σταθερο Νοτιο ρευμα που μας πνιγει με υγρασια....

Αντε να δουμε απτην αλλη Δευτερα προς Τριτη ποσο μπορει πραγματικα να πεσει η Τ να ανασανουμε

Μάλλον κι εγώ ΣΚ θα πάω για κάνα 1-2 μπανάκια ακόμα ό,τι προλάβω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...