Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το ξέρω ρε, σε νιώθω προφανώς. Και μάλιστα εισς διπλούν, καθώς από την μία στα Γιάννενα έχουμε μπει σε μαύρα χρόνια όπου δεν μπορούμε ούτε 5ποντο να έχουμε, από την άλλη έτσι και αλλιώς θέλω κάτι πολύ δυνατό και εδώ επιτέλους, δηλαδή την αρχική μορφή της Αριάδνης, και όχι χιονομετωπάκια της πλάκας.

Ακριβώς καλη χρυσή η Αριάδνη αλλά την θεοποιησαμε γιατί ειμασταν τουλάχιστον εμείς νηστικοί 10 χρόνια...στην ουσία ήταν ένα δεκοποντο της πλάκας απ' αυτά που θα πρέπει χρόνο παραχρονο να τα έχουμε ψωμοτυρι .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Ακριβώς καλη χρυσή η Αριάδνη αλλά την θεοποιησαμε γιατί ειμασταν τουλάχιστον εμείς νηστικοί 10 χρόνια...στην ουσία ήταν ένα δεκοποντο της πλάκας απ' αυτά που θα πρέπει χρόνο παραχρονο να τα έχουμε ψωμοτυρι .

Καλά εδώ στην Λάρισα 40 πόντους έδωσε, αλλά αν είχαμε την αρχική μορφή της θα ήταν 60+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλά εδώ στην Λάρισα 40 πόντους έδωσε, αλλά αν είχαμε την αρχική μορφή της θα ήταν 60+

Για αυτό φέτος γυαλιζει το μάτι μου από τόσο νωρίς.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Όχι είμαι ανυπόμονος βαρέθηκα καθε χρόνο τέτοια εποχή να μην βλέπω χει μωνα μπροστά μου να ρχεται  και διψαω για χιονι

Eίναι πιο οφθαλμοφανής από ποτέ....Φέεεεεεταααα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι 30, τι 40 τι 50. Σιγά να. μη στεχωρηθώ επειδή έριξε 30 αντί για 50 πόντους. Δεν είμαστε καλά. Κύριοι το πρόβλημα είναι βαθύτερον. Το φθινόπωρο αγνοείται και ο Δεκέβρης γίνεται φθινόπωρο. Το πρόβλημα είναι σοβαρό και έχει καταντήσει ρουτίνα μαζί με τα ηλίθια κρύα του Απρίλη. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Eίναι πιο οφθαλμοφανής από ποτέ....Φέεεεεεταααα....

Δεν θα το πιστέψω αν δεν το δείχνουν καθολικά μέχρι και το ταϊλανδέζικο μοντελο😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Τι 30, τι 40 τι 50. Σιγά να. μη στεχωρηθώ επειδή έριξε 30 αντί για 50 πόντους. Δεν είμαστε καλά. Κύριοι το πρόβλημα είναι βαθύτερον. Το φθινόπωρο αγνοείται και ο Δεκέβρης γίνεται φθινόπωρο. Το πρόβλημα είναι σοβαρό και έχει καταντήσει ρουτίνα μαζί με τα ηλίθια κρύα του Απρίλη. 

 

 

Μα ναι!!!!ο Απρίλιος πλέον είναι από τους πιο φθινοπωρινούς στα όρια του χειμωνιάτικου μήνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Δεν θα το πιστέψω αν δεν το δείχνουν καθολικά μέχρι και το ταϊλανδέζικο μοντελο😁

Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου, σου τα λέει και ο Σώτος....μη μασάς....έχεις κι εσύ ματσάκια φέτος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Καλά αν βγει ο Ευρωπαίος τα δυτικά πάνε για 400 χιλιοστά!! Τι τέρατα έβγαλε ρεε!

Δεν το χεις πάρει πρέφα ρε συ Μιχαήλ...μέχρι τέλος νοεμβριου θα αναβλύζει Νέρο και από τους αρμούς των πεζοδρομίων...πάμε για μουσωνικη περίοδο όλα καρφί από Ατλαντικό θα έχουν μία και μόνη διοδο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου, σου τα λέει και ο Σώτος....μη μασάς....έχεις κι εσύ ματσάκια φέτος!!

Όχι Κώστα φέτος το γύρισα αλλιώς και θα το πάω έτσι μέχρι τέλους...😎😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαρμα οφθαλμων το 12αρι του παιου...Βλεπω κυκλους απο τα χαμηλα και στα κοντινα και περα...😜Καλο βραδυ αδερφια..Η υπομονη ειναι αρετη...

Αλλα εγω δεν ειμαι εναρετος!!🤣

Οπως παντως μπαινει η ψυχρομπαλα..Κατι μου θυμιζει.. Εαν δεν ηταν σε πλαγιαστη θεση..Ελπιζω να μην παρουμε κατι τετοιο τον χειμωνα..

ECM1-216.gif

cycles-kyklous.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν περίμενα έστω και εικονικά τόσα πολλά νερά στην Θεσσαλία από το ευρωπαϊκό. Μακάρι να βγει! Μετωπικές καταιγιδαρες!

22-06-05-ecmwfgr-25-240.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, freeze είπε:

Όλοι θέλουμε νερά Μιχαήλ αλλά στην άλλη τους μορφή ... Την στερεή ... Αλλά από πέρυσι βλέπουμε την αέρια 🙃

Αυτό είναι λίγο οξύμωρο: Η αέρια μορφή του νερού είναι αόρατη🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειχα το φοβο οτι αν πηγαιναμε  απο τωρα σε μπακντορ καταστασεις και χιονια ημιπεδινων το δεκεμβρη θα κανανε παρεα με τον υποτροπικο και τις πετρες στα χιονοδρομικα..το βαθυ φθινοπωρο και η προσμονη του χειμωνα ισως να ναι πιο γλυκο και απο την ιδια τη λυτρωση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Ειχα το φοβο οτι αν πηγαιναμε  απο τωρα σε μπακντορ καταστασεις και χιονια ημιπεδινων το δεκεμβρη θα κανανε παρεα με τον υποτροπικο και τις πετρες στα χιονοδρομικα..το βαθυ φθινοπωρο και η προσμονη του χειμωνα ισως να ναι πιο γλυκο και απο την ιδια τη λυτρωση..

Αν είναι να ρίξει τις βροχάρες έτσι οπως φαίνονται και μάλιστα στο μοτίβο παρελάσεων χαμηλών ΝΑΙ!! Το αγοράζω

Ακόμα και σαν ατμόσφαιρα ταιριάζει περισσότερο αυτή την εποχή. Προτιμώ το κρύο και τα ημιορεινά χιονάκια να αργήσουν κανά μηνα παρά να βλέπαμε αυτή τη βρόχα που φαίνεται πχ μέσα Γενάρη. Βέβαια μην ξεχνάμε ,οπως λένε και πολλοί εδώ, καιρός είναι και ό,τι θέλει θα κάνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, xionanto είπε:

Σενάριο 25 του ευρωπαιου το απόλυτο χιονοονειρο

 

gens-25-1-330.png

Σενάριο 10 του αγαπημένου μας Καναδού !! Κρατήστε αναπνοές χαχα

85B2F8CF-6AB4-444A-943E-44610CCB8513.png

73BB2080-6BB1-4436-AADC-C23924DF57C0.png

8D7FF238-24F9-44FA-8E90-1EE7036C743C.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Κάποια στιγμή θα ξεσπάσει και όταν ξεσπάσει θα ξεχάσει να σταματήσει να χιονίζει...

Πάντα εγκρατής ο Νικόλας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουνελααααα ο αμερικανός μουσώνες 

τα δυτικά θεωρο πρέπει να προσέξουν για μεγάλες ζημιές ότι δεν ερειξε μέχρι τώρα θα τα ρηξει σε δέκα μέρες ο Ατλαντικός ξερνάει χαμηλααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...