Jump to content
snowjohn

Αναφορές σοβαρής κακοκαιρίας "EVA" 5-7/11/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, xionanto είπε:

Που πηγε η κακοκαιρια απο τη βορεια ελλαδα την έκανε Λουίς χαχαχα...1,6 χιλιοστα εδω 

αν είχες αφήσει Clapsanto το username, θα είχαν 30-40mm οι σταθμοί εκεί αλλά.... 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από Μεσσηνία

Σκάλα 67 mm (αναλογικό βροχόμετρο)

Σολάκι 63,2 (Davis vue)

Βαλύρα 54 (αναλογικό)

Φιλιατρά 53,8 (ΕΑΑ)

Όπως φαίνεται το περισσότερο νερό έπεσε κεντρική Μεσσηνία (περιοχή Μελιγαλά), Κυπαρισσιακά Όρη και Β-ΒΑ του νομού (Όρος Λύκαιο - Τετράζι) αν κρίνουμε και από τα 57 mm της Ανδρίτσαινας.

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

αν είχες αφήσει Clapsanto το username, θα είχαν 30-40mm οι σταθμοί εκεί αλλά.... 🤣🤣🤣

Χαχα είναι κόλπο.....Από 25 Νοέμβρη θα ξανααλλαξει,,, πάω φουλ για τα χιονια , βραχειτε ολοι να χιονιστω  εγω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να αργησε λιγακι η Κουλα;;; 

00.30 και ακομα ξαστερια....μακρινα νεφη προς τα Δυτικα απαραδελτα υψηλη Τ στους 18 σχεδον στην αλλαγη της ημερας 

Βλεπω φορυφορικη κ δεν αγχωνομαι... 

Αλλα τελικα θα αρχισει πρωι το πανηγυρι τσαμπα ξενυχτησαμε....αντε αν οχι πρωι απτις 4.00 καποιες.ψιχαλες πριν το κυριως πιατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο ψηλα Ανω Βριλησσια αγναντευω ολο το λεκανοπεδιο, το κλεισιμο, τα αστραπιδια που αυξανουν ρυθμο στον οριζοντα κι εγω που τελειωσα ενα παρτυ και παω στο δικο μας σε λιγο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναυπλιο που ειμαι για ΣΚ εριξε σπουδαια καταιγιδα , με αρκετα ηλεκτρικα  και φοβερο αερα. Κρατησε κανα τριωρο ,με διαλειματα και τωρα καλμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάτρα πολύ μετρια τα πράγματα τελικά... μετά το πέρασμα του ασθενούς μετώπου το οποιο αφησε 5μμ χωρίς μπαμ μπουμ ακολουθησε ποτιστικη που συνεχιζει μεχρι και τώρα φτάνοντάς μας στα 13μμ προς το παρόν...

Υπέροχη ατμόσφαιρα πάντως ακομα κι ετσι

Η αθήνα πιστευω θα δεχτει οντως αρκετό νερο. Ηδη φαινεται το φουντωμα στα ηλεκτρικά. Θα κατσω να χαζέψω τη φαση μαζί με το διάβασμα...Καλη απόλαυση λοιπον και παλι προσοχη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...