Jump to content
snowjohn

Αναφορές σοβαρής κακοκαιρίας "EVA" 5-7/11/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εγώ θα επιμείνω και ας εκτεθω. Θα πέσουν έξω ως προς την αξιολόγηση της κατάστασης για την κεντρική Εύβοια. 

Screenshot_2022-11-05-20-28-54-598_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-11-05-20-29-09-441_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-11-05-20-29-15-213_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-11-05-20-29-25-015_com.android.chrome.jpg

Αυτό νικολα είναι πνιγμός κανονικος

Τι να πω πραγματικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Πολυ προσοχη παιδια.

 

f_totpcp_ath_15.png

f_totpcp_ath_18.png

f_totpcp_ath_21.png

Δεν θυμαμαι να έχω ξαναδεί τέτοιους χάρτες όσο θυμάμαι από το μπολαμ ρε παιδιά 

Αν κάνω λάθος διορθώστε με 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως σίγουρα το θέλουμε να γίνει χαμός λόγω της κ...ας μας αλλά σοβαρά καλύτερα να μην ρίξει τόσο πολλά μέσα σε πόλεις. Να ρίξει αρκετό αλλά όχι καταστροφές και κυρίως θύματα. Γιατί δεν ξέρω κατά πόσο παίρνει ο κόσμος στα σοβαρά το 112 πλέον απ' τη στιγμή που στέλνουν ακόμη και με την παραμικρή ψιχαλα. Τουλάχιστον αυτή την αίσθηση παίρνω από γνωστούς και φίλους, πιο πολύ γελάνε πλέον με το 112..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, yiannis_volos said:

Πάντως σίγουρα το θέλουμε να γίνει χαμός λόγω της κ...ας μας αλλά σοβαρά καλύτερα να μην ρίξει τόσο πολλά μέσα σε πόλεις. Να ρίξει αρκετό αλλά όχι καταστροφές και κυρίως θύματα. Γιατί δεν ξέρω κατά πόσο παίρνει ο κόσμος στα σοβαρά το 112 πλέον απ' τη στιγμή που στέλνουν ακόμη και με την παραμικρή ψιχαλα. Τουλάχιστον αυτή την αίσθηση παίρνω από γνωστούς και φίλους, πιο πολύ γελάνε πλέον με το 112..

 Συμφωνώ απόλυτα... οι χάρτες πάντως είναι για 112... Ιόνιο και Δυτική Ελλάδα δεν έχουν θέματα μέχρι στιγμής.

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδες ούτε με κυάλια δε βλεπουμε στην δυτική Μακεδονία προς το παρων

Για να δούμε αν υπάρξει καμία μυστήρια ανατροφοδότηση αργότερα αν και λιγο απίθανο καθώς το κυρίως μέτωπο ήδη διαλύθηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το bolam απέτυχε παταγωδώς στην κακοκαιρία με τα χιόνια. Όπως και το Ποσειδών. Στο ναουκαστ η συγκλιση δείχνει πιο βόρεια πιάνοντας κεντρική Εύβοια και Αττική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε η μαύρη θύελλα. Νομίζω βάζει υποψηφιότητα για το πρώτο σημείο της χώρας που θα παρουσιαστούν προβλήματα, αν και γενικά είναι συνηθισμένη η περιοχή σε έντονα φαινόμενα. ZZZsNp.gif

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΡΟΜΕΡΗ η καμερα Καλαματας, καθομαι και χαζευω......λογικα σε κανα 4ωρο μας ερχεται καρφι....αντε να αρχισει να αναβοσβηνει ετσι ο κοιμωμενος γιγαντας ο Σαρωνικος !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Που είναι ο σακαρος να δει τη λαίλαπα πάει να μπει Αργοσαρωνικό? 

 

Screenshot_2022-11-05-21-28-04-287_com.android.chrome.jpg

Έρχεται τρόμος σε 5 ωρίτσες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι φιλοι στην Καλαμάτα διασκεδαζουν και τα ηλεκτρικα "χορευουν" απ εξω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περάμσατα καταιγίδων είχαμε στην Ημαθία όσο ανατολικά τόσο πιο δυνατές ...Βεροια πόλη απλά ψιλόβρεξε ...Μακροχώρι πέρασαν μετωπάκια που άφησαν 5,4 χιλιοστά στον σταθμό που βρίσκεται στο ανατολικό άκρο όμως με 48mm/h ραγδαιότητα..... ενώ στο χωριό Σκυλίτσι ακόμα πιο ανατολικά μέσα στον κάμπο έχει ρίξει 13,6 χιλιοστά με μέγιστη ραγδαιότητα στα 115,2mm/h....!!!! Τώρα ηρεμία ούτε ψιχάλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...