Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πρέπει να υπάρξει ένωση με το χαμηλό στη μέση του Ατλαντικού.

Τα αποτελέσματα της μη Ένωσης είναι συνέχιση του χειμώνα στην Ευρώπη.

Ενώ στο 00 ο χειμώνας τελειωνε μέχρι τέλη του χρόνου για όλη την Ευρώπη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Θέλω κρυο

Το καλό μέχρι στιγμής πάντως είναι. Ότι όλοι αυτοί οι τρομοκράτες που βγαίνανε  και λέγανε στα κανάλια, για πολύ δύσκολο χειμώνα μπροστά μας. Έχουν φάει τα λυσακα τους. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Δεν πρέπει να υπάρξει ένωση με το χαμηλό στη μέση του Ατλαντικού.

Τα αποτελέσματα της μη Ένωσης είναι συνέχιση του χειμώνα στην Ευρώπη.

Ενώ στο 00 ο χειμώνας τελειωνε μέχρι τέλη του χρόνου για όλη την Ευρώπη 

Άρα πρεπει ο αζορικος να γίνει χταπόδι και να περικυκλώσει το χαμηλό στην μέση του Ατλαντικού για να μην ενωθεί με κάποιο άλλο από πίσω.τιυλαχιστον ξέρουμε τι θέλουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Το καλό μέχρι στιγμής είναι. Ότι όλοι αυτοί οι τρομοκράτες που λέγανε, και βγαίνανε στα κανάλια για πολύ δύσκολο χειμώνα μπροστά μας. Έχουν φάει τα λυσακα τους αυτή την στιγμή. 

Και το θέμα είναι που το έβλεπαν αυτό; Σε κανένα τρέξιμο από τα μέσα Νοέμβρη και μετά δεν έχει φανεί πραγματικό κρύο. Σε κανένα μοντέλο, ούτε καν στο cfs..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ας ριξει κανα χιονακι στα βουνα πριν τις γιορτες και η πορτα μας μπορει να περιμενει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Είμαι αισιόδοξος γιατί είδα μπλε χρώματα στην Ελλάδα ενώ εσύ είσαι αισιόδοξος όταν βλέπεις μπλε κάπου στην Ευρώπη και αναλύεις πως θα μπορούσε αυτό το κρύο να κατέβει στην Ελλάδα.. Εγώ είμαι της Γερμανικής σχολής.. Ψυχρός, ρεαλιστής, ορθολογιστης.. Και πάντα για το αποτέλεσμα... Εσύ είσαι λατίνος... Θέλεις τσαλιμακια και κολπακια.. Και στο τέλος μηδέν αποτέλεσμα... 

Επειδή μάλλον μιλάς στον καθρέφτη...και δεν έχω διάθεση για τέτοια(ο καθένας εχει τα δικά του κόκκινα).......γεια σας παιδιά..και μακάρι ολοι λευκοί.....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Επειδή μάλλον μιλάς στον καθρέφτη...και δεν έχω διάθεση για τέτοια(ο καθένας εχει τα δικά του κόκκινα).......γεια σας παιδιά..και μακάρι ολοι λευκοί.....!

Γείτονα άστα αυτά χαχαχα...τα χάσαμε τα χιονακια για 19 , 20 ....Πάμε για πιο μετα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο μετά εξαρτάται από αυτό που λέει ο Μιχαήλ. Αζορικό θέλουμε. Απλά τα προσήνεμα τον θέλουν Σκωτία τα Κ.Β τον θέλουν δυτικά 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως σε αξιοπιστία το Ευρωπαϊκό και το Τζεμ είναι κορυφή. Με την σειρά που τα είπα. Μετά ακολουθεί Ούκμο και τελευταίος τζίφος. Μακάρι το τζεμ να βλέπει κάτι στα μακρινά. Το κοντρόλ τρία σερί τρεξίματα του Τζεμ φέρνει Χειμωνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παντως σε αξιοπιστία το Ευρωπαϊκό και το Τζεμ είναι κορυφή. Με την σειρά που τα είπα. Μετά ακολουθεί Ούκμο και τελευταίος τζίφος. Μακάρι το τζεμ να βλέπει κάτι στα μακρινά. Το κοντρόλ τρία σερί τρεξίματα του Τζεμ φέρνει Χειμωνα. 

Νομίζω το ουκμο είναι πανω απο τζεμ ....Τώρα τελευταία το τζεμ αλλαζει απότομα ..Επίσης ο τζιφος μαλλον ειναι και κατω απο Ιάπωνα και ναύτη χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παντως σε αξιοπιστία το Ευρωπαϊκό και το Τζεμ είναι κορυφή. Με την σειρά που τα είπα. Μετά ακολουθεί Ούκμο και τελευταίος τζίφος. Μακάρι το τζεμ να βλέπει κάτι στα μακρινά. Το κοντρόλ τρία σερί τρεξίματα του Τζεμ φέρνει Χειμωνα. 

Θα το τελευταίο δεκαήμερο χοντρικά συμφωνώ. Το τελευταίο διήμερο όμως το ουκμο είναι τοπ, και μακάρι να κρατήσει μπας και δούμε χιόνια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά τραγικό 11 Δεκεμβρίου σήμερα και κυκλοφορώ ακόμα με το κοντομανηκο.ελπιζω μόνο να αλλάξει προς τις γιορτές.εχω βαρεθεί αντί για Χριστούγεννα να κάνουμε Πάσχα και το αντίστροφο γ@@@@ την ανωμαλία μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι πρώτη φορά η Ευρώπη ζει μια φυσιολογική εισοδο χειμωνα. Όταν πέρσι ήταν ένας μόνιμος αντικυκλωνας εκεί, καθώς και το 19-20.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι πρώτη φορά η Ευρώπη ζει μια φυσιολογική εισοδο χειμωνα. Όταν πέρσι ήταν ένας μόνιμος αντικυκλωνας εκεί, καθώς και το 19-20.

Το καλό για εμάς;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι πρώτη φορά η Ευρώπη ζει μια φυσιολογική εισοδο χειμωνα. Όταν πέρσι ήταν ένας μόνιμος αντικυκλωνας εκεί, καθώς και το 19-20.

Βρε Μιχαήλ ο καλός χειμώνας στην Ευρώπη για μας είναι καταστροφή. Ίσως για τα δυτικά είναι καλά μόνο. Εκεί σε καταλαβαίνω. Μόνο η Αριάδνη ήταν η εξαίρεση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο ΝΑΟ είναι χθεσινος. Ο ΑΟ σημερινός. 

nao.gefs.sprd2.png

ao.gefs.sprd2.png

image.png.5aceb25328aef48a6b45c4881d2659d9.pngΒγήκε ο σημερινός, πιο κάτω σε σχέση με εχθές μετά την άνοδο αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...