Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν βολεύονται με πετσες. Πετσες είναι ξεροκρυα πλέι για εμένα. Να έρθει μια και καλή το καλό.

Ρε κοιτα να δεις καμιαα νιφαδα και άσε το καλό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ρε κοιτα να δεις καμιαα νιφαδα και άσε το καλό 

Χίλιες φορές να ξαναέρθει κακοκαιρία σαν τον Φόβο παρά να δώσω 100 ευρώ παραπάνω για να δω καμιά νιφαδα... Σιγά το καιρικό ενδιαφέρον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χίλιες φορές να ξαναέρθει κακοκαιρία σαν τον Φόβο παρά να δώσω 100 ευρώ παραπάνω για να δω καμιά νιφαδα... Σιγά το καιρικό ενδιαφέρον

Συνήθως όλοι οι μεγάλοι βόρειοι και ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΙ χιονιαδες έχουν έναν μικρότερο προειδοποιητικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι να ναι το 18αρι, τουλάχιστον μικραίνει το χαμηλό της νέας γης Αζορών για να δούμε την συνέχεια.

Βαγγέλη ας έρθει το κανονικό, και έρθει χωρίς προειδοποίηση😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Που πηγαν οι βροχες στο 18αρι?

Ρε τη γα****νη υετικη χρονια ειναι αυτη τελικα?

Βασικά με τον βασιλιά της Τούμπας τι περίμενες? Το μόνο μοντέλο που έταζε για την Αττική φανφάρες. Το πέρασμα εννοείται δεν αποκλείεται, αλλά όχι τα τρελά ανατροφοδοτουμενα περασματα του τζιφου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Βασικά με τον βασιλιά της Τούμπας τι περίμενες? Το μόνο μοντέλο που έταζε για την Αττική φανφάρες. Το πέρασμα εννοείται δεν αποκλείεται, αλλά όχι τα τρελά ανατροφοδοτουμενα περασματα του τζιφου.

Καθε χειμωνα τα ιδια και τα ιδια ο τζιφος

Ακομα και 24ωρες πριν τα μαζευει ολλα

Τουλαχιστον θα παρακαλαμε αυριο μονο σε κανα περασμα οπως γραφεις, που δεν το εδειχναν τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι θα ενώσει Αυλώνα με Ατλαντικα χαμηλά, ο Τζιφός απλά δεν θέλει να βγάλει καλό αποτέλεσμα ποτέ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος στην δευτερη καρτελα

Μου θυμιζει τους πολιτικους που ταζουν ταζουν στον  λαο

Και στο τελος μας δινουν το τριτο το μακρυτερο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Φούντωσαν και τα ανσμπλ του παιου για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα image.png.adac69ff2a32c979627c6db5cc65ca0b.png

Τα 500αρια θελουν δουλεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πολύ καλή και η λογική του τζιφου...η πέτσα ανατέλλει!!!😁

Eίναι το πρώτο τρέξιμο με ρεαλιστικό σενάριο........και κυκλοφορία που βγαίνει...δείτε τα 850hpa

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

Eίναι το πρώτο τρέξιμο με ρεαλιστικό σενάριο........και κυκλοφορία που βγαίνει...δείτε τα 850hpa

Αυτό είχα γράψει πιο πριν...ότι κάθε Δεκέμβριο βρεχομαστσν με καλές οι μέτριες βορισιες διατάξεις που επειδή δεν είχε ψύχος τα χιόνια έμεναν στα ψηλά.τωρα δεν είναι ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βαραει καμπανακια ο παιος στα ensembles 

Χμμμ...αφου δεν βρεχει ας χιονισει λοιπον.

 

Ευχαριστούμε για την συμπαράσταση ...έτσι σε θέλουμε μαζί μας🤣🤣🤣😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αυτό είχα γράψει πιο πριν...ότι κάθε Δεκέμβριο βρεχομαστσν με καλές οι μέτριες βορισιες διατάξεις που επειδή δεν είχε ψύχος τα χιόνια έμεναν στα ψηλά.τωρα δεν είναι ετσι

εγώ πάντως μόννο που βλέπω αντικυκλώνα μετά τις χιονοπτώσεις...στην Γερμανία 1030 hpa...μου φτάνει αυριο ελπίζω και νομ΄πιζω να είναι ο καταλύτης στα τρεξίματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

εγώ πάντως μόννο που βλέπω αντικυκλώνα μετά τις χιονοπτώσεις...στην Γερμανία 1030 hpa...μου φτάνει αυριο ελπίζω και νομ΄πιζω να είναι ο καταλύτης στα τρεξίματα...

Έτσι!!!που είστε ρε βόρειοι πάμε για ****** λέμε...ειιιιι😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...