Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ευχαριστούμε για την συμπαράσταση ...έτσι σε θέλουμε μαζί μας🤣🤣🤣😋😋😋

Μαζι σας ειμαι αλλα φοβαμαι οτι παλι εγω θα ανεβαζω φωτο με χιονι...🤣🤣😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαζι σας ειμαι αλλα φοβαμαι οτι παλι εγω θα ανεβαζω φωτο με χιονι...🤣🤣😘

Αυτό είναι no bet.... είναι σαν να κλέβεις εκκλησία...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγεληηηηηηη πες αλευρι....30 Δεκεμβρη '19 και 17 Δεκεμβρη '21.Ειναι σπανιο να μην χιονισει εδω λιγο τον Δεκεμβρη.

IMG_20221211_005350.jpg

IMG_20221211_005548.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου τα ξφτιλομοντελα δεν δινουν πλεον τιποτα σχεδον για αυριο,ειναι μια καλη ευκαιρια να δουμε τοπικα 30αρια σε μμ κυριως στα νοτια.Συνηθως καπως ετσι γινεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δωσε πονο βρε γαμ....νε τζιφο α ρε Beach snow μιλημενα τα εχεισ??????Βαγγελη κυτα να δεισ οτι η πετσα ειHeight/Temp. 850 hPa GFS Τετ 21.12.2022 18 UTCναι προ τωνπυλων .Επιτελους κατι ενδιαφερον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δεν άρχισε η κακοκαιρία και έπεσε έξω,εδώ βρέχει(σορρυ για το οφ τοπικ) άρα υπάρχει περίπτωση να βρεξει ικανοποιητικά τις επόμενες ώρες στην Αττική παραλία που δεν το δείχνουν τα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακό θα είναι στην αλλαγή της κυκλοφορίας σε μεσημβρινή να μας βρει στα καπάκια και η ΑΣΘ.....πόνος τρελός μετά.....Καλημέρες!!

gfsnh-10-366.png?18&fbclid=IwAR3O0FjYcDmbRX_2nKVnpsR-Y6QLINa9QhfajMdf9j4CdbOlr6PY5c55blA

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Οι δημογέροντες το μεσημέρι συσκέφτηκαν και αποφάσισαν Γιαννάκη.....

Αποφασισαν οκ αλλατι αποφασησαν δεν λεσ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο που εχει κλειδωσει μεχρι στιγμης ,ειναι ο σκονιας με διαστηματα υετικων σεναριων ενδιαμεσα? για το επομενο δεκαημερο

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Το μονο που εχει κλειδωσει μεχρι στιγμης ,ειναι ο σκονιας με διαστηματα υετικων σεναριων ενδιαμεσα? για το επομενο δεκαημερο

 

Ναι ρεΣπυρο αλλαεδω μιλαμε καθαρα για τασεισκαι τιποτα αλλο και φυσικα εχεισ δικιο αλλα για μετα τισ 10 μερες μπορει να εχουμε game changer λεμε τωρα😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγελη κυτα το τελευταιο χαρτι του Κωστα και αναλογισου τι μπορει να συμβει αν κατσουν  αυτα που ενδεχομενως οπως λεει κατσουν  αρε γελια που θα κανουμε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα.....το βασικο στο 00 ειναι απ τα πιο θερμα σεναρια....εχουμε πολυ δυνατα ενσεμλπς που φερνουν ονειρα και αρκετα που κρεμανε το κρυο πανω απ τα κεφαλια μας!!!....αφου φτασαμε 11 του μηνα και οι χαρτες δεν το "απαγορευουν" , σε συνδιασμο με την καιρικη μας πραγματικοτητα που παραπεμπει σε οκτωβρη......λογικα στο τριτο 10ημερο το χουμε !!!!!

gens-1-0-348.png

gens-2-0-312.png

gens-7-0-324.png

gens-9-0-336.png

gens-14-0-276.png

gens-17-0-360.png

gens-18-0-300.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσουν καθόλου τα πρωινά,έχουνε φάει τον καρκίνο εδώ και 2 βδομάδες και θα καταλήξουμε σε καμιά ζωνικη στο τέλος..Ο αζορ δεν δείχνει να μπορεί να ριτζαρει και κατεβάζει μόνο κάτι ρεταλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Δεν μου αρέσουν καθόλου τα πρωινά,έχουνε φάει τον καρκίνο εδώ και 2 βδομάδες και θα καταλήξουμε σε καμιά ζωνικη στο τέλος..Ο αζορ δεν δείχνει να μπορεί να ριτζαρει και κατεβάζει μόνο κάτι ρεταλια.

Το πάλεψε όμως λίγο ο ευρωπαίος  για 19-20..κατι πάει να κατεβάσει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμφωνώ με όλα τα παιδιά που είναι αισιόδοξα...(θεσπρωτέ πως το πάθες?),η εμφάνιση σε κάθε περίπτωση εμποδισμών...στην Ευρώπη ειναι πολύ καλό.Το πως όμως θα σταθεί είναι μία ζυσήτηση της Τρίτης Τετάρτης....καλήμέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...