Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα δεν πατησαμε.Κουβεντα να γινεται.

Την έχει πατήσει ήδη 😂😂😂😂

Ο βαγγελης που χάθηκε; ;; τοσο καιρο σχολίαζαν με κατι αυλωνες στις αζορες και τώρα που έχει ενδιαφέρον εξαφανίστηκαν 😂😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Clapsanto είπε:

Την έχει πατήσει ήδη 😂😂😂😂

Εγω καμενη την εχω τη χρονια.Ασε με εμενα.Οτι φερει μπονους θα ειναι.Εδω δεν μπορει να βρεξει.Εβρεξε τωρα το βραδυ καμια ωρα με 9 βαθμους και νομιζα οτι ζω στο ροβανιεμι.Αντε καληνυχτα.Πρωτος στοχος και ξεκαθαρος να ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΣΧΟΥΓΕΝΝΑ!Τοσο απλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρωτος στοχος και ξεκαθαρος να ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΣΧΟΥΓΕΝΝΑ!Τοσο απλα.

Ακριβέστατα και απόλυτα!!! Εις πείσμα των...δαιμόνων!!! Ο τιμωρός καραδοκεί.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Τη πατήσατε οι προσηνεμοι ...παθατε οτι παθαίνουμε οι κεντροβορειοι τοσο καιρο χαχχαχαχαχ...η κοπρογατα το κατάλαβε και δε μιλάει 😂😂😂

Εγώ είπα κάτι το απόγευμα...πρέπει να δείχνουν στις τρέχα γυρεύει ώρες τα μοντέλα προσηνεμο χιόνια...😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια νοτα χαρας και ελπιδας διακρινετε αν και στη μεση τησ δευτερης καρτελας.Και εχθες το πρωι και σημερα πολλα υποσχομενο το αμερικανικο.Μακαρι να το κρατησει γιατι ριναι και γνωστοσ κολοτουμπας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ! Ρεαλιστικά ,φαίνεται οτι υπάρχουν καλές πιθανότητες να  καταφέρει να χειμωνιάσει θερμοκρασιακά τα Χριστούγεννα αλλα ειναι δύσκολο να βγάλει σοβαρή κακοκαιρία. Έχουμε 2 μερες μπροστά μας να ξεκαθαρίσει το τοπιό και να φανεί αν πρέπει να υπάρχουν μεγαλύτερες προσδοκίες .

Εγω βέβαια εχώ ήδη προσδοκίες 😄 και το εχω εκφράσει απο την 1η Δεκέμβρη οταν ειδα το έκτρωμα που θα ακολουθούσε το πρωτο 20ημερο αλλα και αυτο ζήσαμε νωρίτερα.

Πάμε λοιπόν να δούμε τι θα παιχτεί.Ετσι κι αλλιώς θεατές είμαστε. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλοτρατζικ τα πρωινα υπομονή το πολύ μέχρι το σ/κ όσον αφορά στο αν υπάρχει προοπτική για ψυχρή εισβολη κοντά στα Χριστούγεννα.ελπιζω να μην χρειαστεί να πάμε παρακάτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ψιλοτρατζικ τα πρωινα υπομονή το πολύ μέχρι το σ/κ όσον αφορά στο αν υπάρχει προοπτική για ψυχρή εισβολη κοντά στα Χριστούγεννα.ελπιζω να μην χρειαστεί να πάμε παρακάτω...

An pame Βαγγελη ποιο κατω και φυγουμε και απο τα φωτα τοτε ειλικρινα με αφηνει παγερα αδιαφορο και θα πρεπει να αρχισουμε να ζουμε με την κλιματικη αλλαγη που απο οτι φαινετε στα δικα μας γεωγραφικα πλατη καλα κρατει.Δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες.Τιποτα το ιδιαιτερο οπως καθε πρωι .Τουλαχιστον να ερθει το βοριαδακι εστω και ξηρό να νοιωσουμε λιγο χειμωνα στις γιορτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, south coast είπε:

Καλημερες.Τιποτα το ιδιαιτερο οπως καθε πρωι .Τουλαχιστον να ερθει το βοριαδακι εστω και ξηρό να νοιωσουμε λιγο χειμωνα στις γιορτες.

Αυτό, να βγει έστω μια μουφοεισβολή εκεί τα Χριστούγεννα να καταλάβουμε πού και σε ποια εποχή βρισκόμαστε. Γιατί Παρασκευή και Σάββατο πάμε για φουλ 20αρια ενδεχομένως.

image.thumb.png.c5f72cec955f6ed31b4cbee6221817c3.png

Επεξεργάστηκε από Χιών
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Προς το παρών υπερτερεί το σενάριο του κρύου για Χριστούγεννα (ξεροεισβολη)..Στην ουσία και έτσι να γίνει,θα ετοιμάσει την ατμόσφαιρα για τις μέρες της Πρωτοχρονιάς..Θα ξεκαθαρίσει τις επόμενες ημέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάποια καλή προοπτική για ένα δεκαήμερο τουλάχιστον μπροστά προς το παρόν όλα τα μοντέλα δείχνουν αντικυκλωνικές διαθέσεις στην περιοχή μας.... απλά αν είμαστε τυχεροί μπορεί να έχουμε κρύο με βορειοανατολικό ρεύμα.... έστω ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πεδινό χιόνι, πόσο μάλλον στρώσιμο δεν φαίνεται πουθενά σε όλο το μήκος των διαγραμμάτων. Ενώ και θερμοκρασιακά δεν μπορείς να βγάλεις άκρη καθώς από τις 22 και μετά είναι ότι να ΄ναι. Μηδέν στο πηλίκο μέχρι στιγμής αλλά υπάρχει χρόνος. Ακόμη Δεκέμβρης είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτος στόχος μου είναι να κλειδώνουμε κρύο και αποφυγή των Πασχουγεννων. Για αυτό είμαστε σε καλό δρόμο. 
Για τα υπόλοιπα έχει ο καιρός, χτίζουμε μέρα με την μέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...