Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ έχει γίνει σφοδρή αλλαγή στη Αμερική από τζίφο. Ε μπορεί να γίνει χειρότερο? Ελπίζω για το καλύτερο..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάντως ο,τι και να δείχνει το κύριο, η αξία του νομίζω είναι μέχρι τις 120-150 ώρες και πολλές λέω. Μετα τα ensembles  έχουν αξία. το κύριο γίνεται απλά ένα μέλος τους ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Άμα δεν μπει το πουλί από εμένα εδώ χειμώνα μην περιμένετε....υπομονή αδέλφια κ την καλησπέρα μου 

Δωσε μας το πουλι σου Κασπερ..!!👏Κρεμομαστε απο σενα!!!Μερες τωρα το γραφω..Εαν δε μπει το πουλι σου,προκοπη δεν εχει!!!

Το γελιο ειναι οτι μας διαβαζει και η συζυγος και καταλαβαινει αλλα..Ποια πουλια???Με ρωταει...Αντε να τις εξηγησεις για τα γουρια...Αχ..Πονηρα μυαλα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πώς γίνεται με τέτοιο ναο να έχουμε αυτή την εικόνα στον Ατλαντικό στον τζίφο.. Βασικα 1055 Γροιλανδικός αν δεν κάνω λάθος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν τον λες κακό τον Τζον φο που τρέχει.το αντίθετο θα λεγα,έχει όλα τα φόντα να βγει πολύ καλό.και το γιουκμο οκ είναι απλά πρέπει να το περιμένουμε για τις 168

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Δεν τον λες κακό τον Τζον φο που τρέχει.το αντίθετο θα λεγα,έχει όλα τα φόντα να βγει πολύ καλό.και το γιουκμο οκ είναι απλά πρέπει να το περιμένουμε για τις 168

Τζον Φο:κινεζος φυσιοδιφης,ερασιτεχνης μετεωρολογος,μερομηνάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια απογοήτευσή οσο τα ανσαμπλ είναι καλά..Τις προηγούμενες βδομάδες ψάχναμε χιονια σε ανσαμπλ με 2 κάτω από 0 και τώρα που ειναι καλά απογοητευόμαστε; ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πώς γίνεται με τέτοιο ναο να έχουμε αυτή την εικόνα στον Ατλαντικό στον τζίφο.. Βασικα 1055 Γροιλανδικός αν δεν κάνω λάθος. 

Αφού είναι Γροιλανδικός. Και 35463825462554 mb να έχει αν η Ισλανδία έχει 1020 mb λογικό να τρέχει εκεί ο δείκτης χοντρικά. Και αυτή είναι η αδυναμία του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε ρε φτιάξε μας λιγο στα σχετικά κοντινά...μην κόβεις την ελπίδα(την κανονική όχι την ρουφι##να της περσινή)🤣🤣🤣😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε ρε φτιάξε μας λιγο στα σχετικά κοντινά...μην κόβεις την ελπίδα(την κανονική όχι την ρουφι##να της περσινή)🤣🤣🤣😋😋😋

Ελπιδα ονομα και πραμα βαγγο...Αμα ερθει κεντροβορειος που στο ευχομαι ολοψυχα,θα τον ονομασουμε"Μπουγατσα με τυρι"😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντελώς άλλο τρέξιμο.....παίζουν μαζί μας.....εξαφανίστηκαν χαμηλά σε ενα 6ωρο, χάθηκαν πιέσεις κι αλλου βγηκαν σκυλιά.....άντε να σε δούμε κι εσένα μαγκίτη μου!!! Πολύ ωραία πάνε....Απρόβλεπτές καταστάσεις πιο απρόβλεπτες και από το απρόβλεπτο!!! Σιάσου ρεεεεε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θυμαμαι καλα και περσι τετοια μερα με μια τετοια ενωση παλευαμε να μην γινει.  Καλο το τρέξιμο αλλά πολυ κοντά πέρασε η σφαίρα.Ας ελπίσουμε να δώσουν λίγο χώρο τα επόμενα τρεξίματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε βγάλε εικονικό τζίφε να αναθαρρήσουμε και περιμέουμε το 18αρι για να χαστουκίσει πάλι.😵

 

Δύσκολα να προλάβει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε πάλι το σκωτσέζικο ντουζ...καημό το έχω να βγουν τα πρωινά καλά μια φορά!!!μας γαμ@@νε την μέρα πρωί πρωί ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε πάλι το σκωτσέζικο ντουζ...καημό το έχω να βγουν τα πρωινά καλά μια φορά!!!μας γαμ@@νε την μέρα πρωί πρωί ...

Εχθές ήταν καλά τα πρωινά.. Απλά μόνο τα κύρια τρεξίματα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά από αύριο που θα αρχίσει η άνοδος παίζει να έχουμε τίποτα κολλημένες χαμηλές νεφώσεις και ομίχλες όπως συμβαίνει πολλές φορές από Λαμία και πάνω μπας και μειωθεί λίγο το σίχαμα ή θα έχει ήλιο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...