Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλώνω πως είδα κατσαρίδα στο μπαλκόνι μου... Να χαμε και ένα καρπουζακι τουλάχιστον να γινόταν πιο ανθρώπινη η κατάσταση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το μόνο πραγματικά θεετικό που βλέπωω τις τελευταίες μέρες είναι η σταδιακή μεταστροφή του cfs στους άλλους 2 μήνες τον χειμώνα. Όπως τούμπιασε για τον Δεκέμβριο, ίσως τουμπιάσει για Ιανουάριο/Φεβρουάριο. ήδη ο Ιανουάριος βελτιώνεται υετικά. Και την βλέπω αυτή την αλλαγή καθημερινά μέσω του daily

ο ιανουαριος θα ειναι δυνατος να μου το θυμηθειτε τουλαχιστον ορεινα ημιορεινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα πράγμα μόνο κύριοι.ΑΠΟΧΗ καμία 10αρια μέρες για την ψυχική μας υγεία.εχω βαρεθεί να βλέπω πορτοκάλι κίτρινα από πάνω μας μύγες κουνούπια και ότι άλλο ζωύφιο υπάρχει και όλα αυτά 15/12.λες και είναι Απρίλιος αεί σιχτιρ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά πάει ο τζιφος... Δεν ξέρω αν διαφωνεί κανείς... Oχι ότι έχει κανένα νόημα αλλά κουβέντα να γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Καλά πάει ο τζιφος... Δεν ξέρω αν διαφωνεί κανείς... Oχι ότι έχει κανένα νόημα αλλά κουβέντα να γίνεται 

Τουλαχιστον φαινεται οτι θα κρυωσει για λιγο ο καιρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ηθικό του στρατεύματος είναι στα τάρταρα. Ούτε ένα σχόλιο για τα ensembles  του παιου  δεν διάβασα...

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο πιο δυτικα ο γμαυλωνας στον ατλαντικο τοσο καλυτερο ψυχος για τις 20 κι ελπιδα για λιγα εστω φαινομενα σε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Το ηθικό του στρατεύνατις είναι στα τάρταρα. Ούτε ένα σχόλιο για τα ensembles  του παιου  δεν διάβασα...

Από τα 50 ενς τα 50 είναι χάλια χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ζούμε ρε παιδιά για άλλη μια φορά τα τελευταία χρόνια...να έρχονται Χριστούγεννα και να μην υπάρχει χιόνι, όχι στο καμπαναριό, ούτε στα χιονοδρομικά!!! Πώς καταντήσαμε από εκεί που έλεγαν "Άη Νικόλας έρχεται με χιόνια φορτωμένος" να βιώνουμε την ωραιότερη περίοδος του έτους κυνηγώντας μύγες και κουνούπια!!!🤦

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Μεσσήνιος είπε:

Τι ζούμε ρε παιδιά για άλλη μια φορά τα τελευταία χρόνια...να έρχονται Χριστούγεννα και να μην υπάρχει χιόνι, όχι στο καμπαναριό, ούτε στα χιονοδρομικά!!! Πώς καταντήσαμε από εκεί που έλεγαν "Άη Νικόλας έρχεται με χιόνια φορτωμένος" να βιώνουμε την ωραιότερη περίοδος του έτους κυνηγώντας μύγες και κουνούπια!!!🤦

Ναι ρε φίλε... Τι νέα κανονικοτητα είναι αυτή εδώ και 10χρονια?αργει να μπει ο χειμωνας και μας πάει ως Απρίλη συνήθως.. Τι πράμα είναι αυτό? Δε θα αλλάξει κάποτε? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν...δεν μπορώ πια... Κάθε 6 ώρες και κάτι νέο... Ως που θα πάει αυτό... Μετά τις 150 ώρες οι διαφορές είναι ένα χάος... 

Θέλω να κοιμηθώ ήσυχος και σκέφτομαι τα παιδιά να ρίχνουν μπονελικια στα πρωινά ραν... 😆

Ο κύκλος είναι πάντα ο γνωστός (1 καλό -1 κακό ) ή (2 καλά - 1 κακό) και το ανάποδο

Βεβαια αυτή τη φορά έχουμε το περίεργο που το ένα ραν είναι τελείως διαφορετικό απ' το άλλο... Οπότε δεν κάνουμε πια λόγο για βελτίωση ή χειροτέρευση αλλά για διαφορετικό σενάριο.. τι να πω..

Ωχ θεέ μου... Καλό βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο μπορεί και να νε η μέρα η καραμπαμ...μακάρι θεέ του χιονιού να μας κάνεις την χάρη 😋.Από τα 12 άρια και μετά συνεχώς υπάρχει λέπτυνση στον ατλαντικο Αυλώνα που μόνο θετικό το λες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eιναι τόσο μάπα οι χάρτες, ΄που ακόμα δεν έχω ανοίξει ΚΑΝ το αυτοκόλλητο απο τα περιβόητα μαντηλάκια χλωρίνης.....

Βασικά...μάλλον θα τα χρησιμοποιήσω για να καθαρίσω τους λεκέδες απο τα σκοτωμένα κουνουπια...

Καλησπέρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αύριο μπορεί και να νε η μέρα η καραμπαμ...μακάρι θεέ του χιονιού να μας κάνεις την χάρη 😋.Από τα 12 άρια και μετά συνεχώς υπάρχει λέπτυνση στον ατλαντικο Αυλώνα που μόνο θετικό το λες.

Πραγματικά άνετα βγάζει ξεμπαρκο χιόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πασχούγεννα από 18αρι. Αν δεν αλλάξει κάτι στην καλύτερη θα πάμε σε μια πρόσκαιρη βροχοκαιρία, και μετά ζωνική. Μόνο που θα είναι η ζώνη που θα χρησιμοποιεί ο καιρός για να μαστιγώνει το κ@λ@ρ@κι μας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πασχούγεννα από 18αρι. Αν δεν αλλάξει κάτι στην καλύτερη θα πάμε σε μια πρόσκαιρη βροχοκαιρία, και μετά ζωνική. Μόνο που θα είναι η ζώνη που θα χρησιμοποιεί ο καιρός για να μαστιγώνει το κ@λ@ρ@κι μας.

Η ζωνικη έχει τελειώσει ξεχνατη δεν ερχεται

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Η ζωνικη έχει τελειώσει ξεχνατη δεν ερχεται

Εντάξει Dr who, υποθέτω ότι πήγες στο μέλλον τα είδες όλα και γύρισες πίσω να πεις🥴

Τέλεια, έρχεται θάψιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάριο 15, -30 στα 850 ανατολικά του Τέξας, γεγραφικό σημείο Κρκαι τερατοαυλ΄νας με 960 mb.

gensnh-15-0-222.pnggensnh-15-1-228.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ακόμη βελτίωση την έχουνε στον μέσο όρο, αλλά η ιστορία έχει δείξει ότι άνετα πάνε πίσω 2 βήματα στα πρωινά αν θέλει.

Ωραίο το κοντρόλ.

02-06-29-gens-0-1-312.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...