Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι μου θυμίζει το τζεμ στις 240 ώρες??

gem-0-240.png?12

 

 

Α ναι, μου θυμίζει τις 72!!

gem-0-72.png?12

Δηλαδή αν είχαμε αυτή την εικόνα πάλι θα κυνηγούσαμε το να μην ενωθεί αυλώνας με χαμηλό, με την μόνη διαφορά ότι θα μιλούσμε για στόχο, άλλες 10 μέρες μετά...  meteoception παλι...🥴

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κι ερχσεται αναψοκοκκινισμενος απο πισω παλι ο αζορακος να τα σαρωσει ολα Χριστουγεννιατικα !!!!!!🙂 και γελασε το χειλακι μας !!!!!

gfs-0-264.png?12

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια τι προσπαθειτε ακριβως να κανετε οταν οι αλλαγες ειναι τοσο μεγαλες ανα ραν;
ας κάτσουμε στα αυγα μας λεω εγω. ξερουμε σιγουρα οτι εχουμε 3-4 μερες μπροστα μας ζεστες. ως εκει. τιποτα δν παιζει για πιο μετα με τετοιες αλλαγες.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμένα πάντως αν κάνει ψυχρούλα με καμιά βροχή για Χριστούγεννα θα με πάρουν τα ζουμιά... Δεν είμαι για τέτοιες συγκινήσεις... Το περιμένω τόσα χρόνια😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τοσο κοντα.......τοσο τελεια για 260 ωρες ........τα καφεδακια κερασμενα απο μενα σημερα !!!! σι γου  🙂

gfs-2-264.png?12

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παλι για δυτικα παει.Βρε δε ...ιεσαι.

εδω θα ειμαστε . καμαι σχεση με το τι θα γινει και κακως ασχολουμαστε απο τοσο νωρις θεωρω. απλα για το ματι οκ. αλλα με τετοιες αλλαγες... 
το μονο που βλεπω δυστυχως σταθερο ακομα και με ολα τα σεναρια ειναι ο γροιλανδικος ****** που δεν αλλαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γ..ω τους γροιλανδικους και τους ισλανδικους σου και ολο το γενεολογικο δεντρο των βικινγκς...αι σιχτιρ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκρηκτική η κυκλοφορία για τα προσήνεμα. Ζωνική με μεσημβρινές εκρήξεις. Θέλω 20 άρια παντού από τώρα μέχρι τα Φώτα και 10 Γενάρη θα έρθει το 3/3.

Δεν υπάρχει έλεος τα θέλουμε όλα δικά μας για να σπάσουμε όλα τα ρεκόρ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι κατέφερευσε ο ΑζορικοΓροιλανδικός. Αν δεν μείνει όρθιος έστω και για 5 μέρες δεν κάνουμε δουλειά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Εκρηκτική η κυκλοφορία για τα προσήνεμα. Ζωνική με μεσημβρινές εκρήξεις. Θέλω 20 άρια παντού από τώρα μέχρι τα Φώτα και 10 Γενάρη θα έρθει το 3/3.

Δεν υπάρχει έλεος τα θέλουμε όλα δικά μας για να σπάσουμε όλα τα ρεκόρ.

Χάκερ σίγουρα...θα το ψαξουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περσι... στις 17/12 το παλεύαμε ακόμη 😄. Βαζω και εναν χαρτη για το τι περιμεναμε νωρίτερα βασει των τρεξιμάτων.

3 μερες διαφορα οι χαρτες. 

image.png.13cdc83ff52a2dc7404ebdeae28871d1.png

gfs-16-294.png

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χάκερ σίγουρα...θα το ψαξουμε.

Εγώ θα είχα φάει  παρατήρηση και γκρίνια από 100 μέλη αν το είχα γράψει αυτό πράγμα, ακόμα και με την αχιονιά που μας δέρνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ θα είχα φάει  παρατήρηση και γκρίνια από 100 μέλη αν το είχα γράψει αυτό πράγμα, ακόμα και με την αχιονιά που μας δέρνει...

Πρεπει να χεις γραψει κατι αντιστοιχο πανω απο 200 φορες.Αν βαλω τη χαρα σου καθε φορα που χαλαει κατι που ευνοει τα προσηνεμα παμε στις 1000.Επισης κατι αντιστοιχο εχεις στην υπογραφη σου.Δεν σου εβαλε χερι κανενας.Εμενα βρηκες;;;🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Είναι η χρονιάς της φωτοβολίδας και της μπακντοριάς. Για εκεί πάει η δουλειά..

Ειναι η χρονια της φαπας-ξαπλας για εμας δυστυχως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι αλλαγές στο κοντρόλ... ΧΑΟΣ!!! ούτε που πατάμε δεν ξέρουμε ακόμα για μετα τις 100 ώρες μου φαίνεται...

gens-0-1-180.png

gens-0-1-174.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρεπει να χεις γραψει κατι αντιστοιχο πανω απο 200 φορες.Αν βαλω τη χαρα σου καθε φορα που χαλαει κατι που ευνοει τα προσηνεμα παμε στις 1000.Επισης κατι αντιστοιχο εχεις στην υπογραφη σου.Δεν σου εβαλε χερι κανενας.Εμενα βρηκες;;;🤣🤣🤣

Εδώ είναι το λάθος. εγώ δεν έχω πει ούτε σε ένα πόστ κάτι τέτοιο.  Μόνο στο πρώτο ποστ  σε τέτοια μάχη, μιας και εγώ τότε μικρός νόμιζα ότι το κάνατε για πλάκα. Απλά όταν χαίρομαι που μια στις 500 φορές πάει να γίνει κάτι καλό για τα μέρη μου, εκλαμαβάνεται ότι χαίρομαι που χαλάει για τα προσήνεμα. Τώρα γιατί έχω παγιδευτεί έτσι από την πρώτη μέρα που μπήκα στο παλιό φόρουμ, μόνο οι συγκεκριμέενοι κακοπροαίρετοι ξέρουν, τότε ειδικά ήταν 40αρηδες που έκαναν επιθέσεις σε 18αρηδες, επειδή δεν μπορούσαν να τα βάλουν με κάποιους στην ηλικία τους [Και μερικά από αυτά είναι και σε αυτό το φόρουμ]. Η υπογραφή μου δεν γράφει πουθενά κάτι τέτοιο. Ζητάει την ύπαρξη ενός χειμώνα σαν το 4-5, και αν αποτύχει ο προηγούμενος, ο ίδιος στόχος πάει στον επόμενο μέχρι να βγει. Αν δεν επιτεχθεί ποτέ ο στόχος η υπογραφή θα μείνει η ίδια εις των αιώνα των αιώνων αμήν. Απλά ελληνικά....

Η χιονεκδίκηση αναφέρεται στην εκδίκηση του καλού χιονάτου χειμώνα με χιόνια σε σχέση με τον προηγούμενο χειμώνα που δεν έφερε τίποτα. Η υπογραφή πρέπει να είναι όσο πιο μικρή γίνεται αλλά  ήθελα να τα χωρέσω όλα λιτά.

Για να δούμε αν θα υπάρξουν καλύτερα σενάρια.

animgoj5.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο πράγμα που μοιάζει σίγουρο και είναι σπαστικό είναι η συμφωνία των μελών μέχρι και της 21.στην πρώτη καρτέλα δηλαδή ούτε ένα σενάριο δεν είναι υπέρ μας.οτι γίνει δηλαδή μετά τισ φεύγα ώρες,να χάμε να λέγαμε δηλαδή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η υπογραφή μου δεν γράφει πουθενά κάτι τέτοιο.

Η υπογραφή σου ζητάει χιονοεκδίκηση,αλλα και παλι δεν ασχοληθηκε κανενας.Απλα ελληνικα.Προχωραμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...