Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανότητες χιονιου στη χώρα απο ευρωαπιο ....κουιζ βρειτε τι πιέσεις εχει η Γροιλανδία στις πιθανοτητες χιονιου για Ελλάδα χαχαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ε οχι και σιχαμένη η αντικυκλωναρα ο γροιλανδικος  😂😂😂😂😂☀️☀️☀️☀️☀️

Δε ξέρω ο ήλιος μολις έγραψα γροιλανδικος βγηκε αυτόματα 😂

22F13494-2DE8-4DA8-94DB-A0208E8F7D3C.thumb.jpeg.0412c1ee2c3d7e1f7a19bf7b46d4af1d.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μεγάλο μοντέλο ο παιος...η τούμπα στην Τούμπα...Αντώνη σου αρέσει αυτός ο αζορικος που βγάζει ο παιος τώρα ε?...πιθανότητες χιονιού στα βόρεια με κόκκινο αυτό το σιχαμα δεν υπάρχουν...όσο πιο στρογγυλός και κόκκινος τόσο το χειρότερο.πρεπει να ριτζαρει πάντα ψηλά για να έχουμε στην πορεία ελπίδες εμείς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Βλέπω αυλωνα να ακουμπάει αδριατικη η μου φαίνεται στον ευρωπαιο; ;;

Ο παιος πλεον για μενα ειναι μονο συμπληρωματικος για επιβεβαιωση οταν δειχνουν κ τα υπολοιπα αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Το μεγάλο μοντέλο ο παιος...η τούμπα στην Τούμπα...Αντώνη σου αρέσει αυτός ο αζορικος που βγάζει ο παιος τώρα ε?...πιθανότητες χιονιού στα βόρεια με κόκκινο αυτό το σιχαμα δεν υπάρχουν...όσο πιο στρογγυλός και κόκκινος τόσο το χειρότερο.πρεπει να ριτζαρει πάντα ψηλά για να έχουμε στην πορεία ελπίδες εμείς...

Βαγγελη ναι μου αρέσει γιατξ πολυ απλα με 100 χιλιόμετρα δυτικότερα χονιζομαι ...Και έχει περιθώρια βελτίωσης...Ο τζιφος για πες μου τι περιθώρια βελτίωσης εχει ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Βαγγελη ναι μου αρέσει γιατξ πολυ απλα με 100 χιλιόμετρα δυτικότερα χονιζομαι ...Και έχει περιθώρια βελτίωσης...Ο τζιφος για πες μου τι περιθώρια βελτίωσης εχει ;;

Ένα Ραν είναι που πριν έδειχνε αλλά και το βράδυ θα δείχνει αλλά...έχουμε μια συγκεκριμένη κυκλοφορία εάν θεωρεί εσύ ότι με το να επικρατήσει ο αζορικος σ αυτή την κυκλοφορία και να αντικατασταθεί άμεσα από Βαρβάτα χαμηλά προς Γροιλανδία αυτό θα σου δώσει ψυχρή εισβολη είσαι λάθος πιστεύω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι.Βεντουζα.Μενει να δουμε ποιος θα επιβεβαιωθει.Παιος κ ουκμο ή τα τριτοτέταρτα μοντελα;;;;Η ελπιδα επανηλθε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α πάει για ανασύνταξη ε?που θες να πάει ακριβώς για ανασύνταξη?Γροιλανδία?Ισλανδία?...χαμηλά δεν θες εκεί?αποφάσισε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι αξιοσημείωτο το πόσο εύκολα αλλάζουν σενάρια τα μοντέλα και εκεί που το ένα είναι το πιο ζεστό γίνεται το πιο κρύο και το άλλο εκεί που είναι το πιο κρύο γίνεται το πιο ζεστό… παλιά δε θυμάμαι τέτοιες εναλλαγές, τόσο έντονες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ένα Ραν είναι που πριν έδειχνε αλλά και το βράδυ θα δείχνει αλλά...έχουμε μια συγκεκριμένη κυκλοφορία εάν θεωρεί εσύ ότι με το να επικρατήσει ο αζορικος σ αυτή την κυκλοφορία και να αντικατασταθεί άμεσα από Βαρβάτα χαμηλά προς Γροιλανδία αυτό θα σου δώσει ψυχρή εισβολη είσαι λάθος πιστεύω...

Βαγγελη δε με πειράζει οπως ειναι ο παιος τωρα να βγάλει γροιλανδικο.....Αλλά απο αζορικο να γίνεις αζορογροιλανδικος....αν είναι ήδη γροιλανδικος δεν υπάρχει σωτηρία 

Άλλωστε ξερω οτι εχω Χίονιστει με γροιλανδικος αλλα ποτε μονο του παντα με αζορικο η Σκανδιναβίκο εγινε 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο αυριο ο πρωτος στοχος και μαλιστα ΚΟΙΝΟΣ πρεπει να ειναι η εξαφανιση του τσαρλατανου αντικυκλωνα του ακατανομαστου.Αφηστε αυτους που σας εταζαν χιονια και σας εφεραν αλλεπαλληλες θερμες εισβολες.Αυτιυς που εκαψαν με τα καπριτσια τους τον αλλοτε πανεμορφο χιονοΔεκεμβρη.Αγνοηστε τους!

Βεντουζα λεμε...🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος ένα γρήγορο χιονοπερασμα στα βόρεια,από 28 μεσημέρι και για λίγες ώρες,και ετοιμάζεται για το μεγάλο πρωτοχρονιάτικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αυτός είναι αζορικος?image.png.cfc3cebd7e9966517922c5a4ddc0e6a9.png

Ειναι αζορικος που τον πιέζει εκείνο το χαμηλακι στις Αζόρες και περνει αυτή την κλίση και ενώνεται με τον Γροιλανδικό... Σε αυτή τη σπάνια περίπτωση βοηθάει ο Γροιλανδικός. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Βαγγελη ναι μου αρέσει γιατξ πολυ απλα με 100 χιλιόμετρα δυτικότερα χονιζομαι ...Και έχει περιθώρια βελτίωσης...Ο τζιφος για πες μου τι περιθώρια βελτίωσης εχει ;;

Και με τον τζιφο χιονιζοσουν...γιατί ο ένας τρόπος είναι ορθόδοξος και ο άλλος όχι?πάρτο απόφαση ο λατρεμένος σου αζορικος αν δεν ριτζαρει στο θεό προς το μέρος που βρίζεις χιόνι δεν έχει...άρα το ίδιο λέμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Και με τον τζιφο χιονιζοσουν...γιατί ο ένας τρόπος είναι ορθόδοξος και ο άλλος όχι?πάρτο απόφαση ο λατρεμένος σου αζορικος αν δεν ριτζαρει στο θεό προς το μέρος που βρίζεις χιόνι δεν έχει...άρα το ίδιο λέμε 

Δηλαδή τωρα στον ευρωπαιο επρεπε να ριτζαρει στο θεό αλλιως στη συνέχεια δε θα έβλεπα χιονι ;;;.Εσύ παρε απόφαση οτι ο γροιλανδικος ο αγαπημένος σου αν δε προκύψει από αζορικο ειναι καταστροφή και μας φέρνει υποτροπικο και χιονια στη δυτικη ευρωπη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Το ημιμόνιμο χαμηλό των Αζορών δε παίρνει χαμπάρι τίποτα κ συνεχίζει ακάθεκτος με παρουσία ρεκόρ όλων των εποχών....50μερες ήδη....από αρχές Νοεμβρίου....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..τα ίδια και ο σιχαμενος Γροιλανδίκος....

Να αγιάσει το στόμα σου φίλε μου. Ελάτε όλοι μαζί να τον διώξουμε και μετά οποίος είναι τυχερός ας χιονιστει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Βαγγελη δε με πειράζει οπως ειναι ο παιος τωρα να βγάλει γροιλανδικο.....Αλλά απο αζορικο να γίνεις αζορογροιλανδικος....αν είναι ήδη γροιλανδικος δεν υπάρχει σωτηρία 

 

Μην σε μπερδευει ο λαοπλανος.Αλλο γροιλανδικος,και αλλο ΡΙΤΖΑΡΙΣΜΑ του αζορ  ψηλα ειτε προς γροιλανδια ειτε προς σκανδιναβια.Μην μπερδευομαστε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...