Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαστε στις ωρες που απο αυριο και τις επομενςς 3 μερες αν δεν αλλξαουν ολα τα σεναρια μπορει να κανει ενα μπαμ και ν απανε ολα στο καλυτερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Είμαστε στις ωρες που απο αυριο και τις επομενςς 3 μερες αν δεν αλλξαουν ολα τα σεναρια μπορει να κανει ενα μπαμ και ν απανε ολα στο καλυτερο 

Τι είδες εσύ και ξεθαρεψες?κάτι θα είδες...κάτι θα πρόσεξες....μολογα!!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τι είδες εσύ και ξεθαρεψες?κάτι θα είδες...κάτι θα πρόσεξες....μολογα!!!!🤣

είναι καλούτσικα τα ανσάμπλ του ευρωπαίου μετά τις 30....και για πρώτη φορά αρνητικός μέσος όρος για τόσο μακριά από την πρωτοχρονιά και  μετά....

ens_image.php?geoid=52949&var=201&run=12&date=2022-12-19&model=ecm&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τι είδες εσύ και ξεθαρεψες?κάτι θα είδες...κάτι θα πρόσεξες....μολογα!!!!🤣

Χαχαχαχα απλά βλέπω φτερό στον άνεμο τον Ατλάντικο σε όλα τα σενάρια όλων των μοντέλων και επίσης όταν πάνε να χαλάσουν τα σενάρια και μένουν έστω και λιγότερα καλά αλλά μένουν σημαίνει η ότι θα επιστρέψουν τα καλα σενάρια η ότι απλά μετατίθεται το καλό 2,3 μέρες οπότε δεν τα βλέπω και καταστροφικό...Επίσης ο ευρωπαίος γενικά βελτιώνεται...Για το τζίφο δεν ομιλώ χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Χαχαχαχα απλά βλέπω φτερό στον άνεμο τον Ατλάντικο σε όλα τα σενάρια όλων των μοντέλων και επίσης όταν πάνε να χαλάσουν τα σενάρια και μένουν έστω και λιγότερα καλά αλλά μένουν σημαίνει η ότι θα επιστρέψουν τα καλα σενάρια η ότι απλά μετατίθεται το καλό 2,3 μέρες οπότε δεν τα βλέπω και καταστροφικό...Επίσης ο ευρωπαίος γενικά βελτιώνεται...Για το τζίφο δεν ομιλώ χαχαχ

Τελικά δεν ξέρω κατά πόσο αυτή η ποικιλομορφία και η πληθώρα των μοντέλων είναι κάτι καλό...ίσως το καλύτερο θα ήταν να διαλέξει κάποιος μόνο ένα μοντέλο και να το παρατηρεί ...κράζουμε ,και ορθά ,τον τζιφο κυρίως τον χειμώνα αλλά τα υπόλοιπα είναι καλύτερα εδώ και χρόνια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν φτάνει που βιώνουμε έναν τέτοιο Δεκέμβριο έχουμε και ορισμένους που το μόνο που κάνουν είναι να τονίζουν συνεχώς το τι βιώνουμε σε κάθε τους ποστ. 

Τουλάχιστον μην γράφετε για να μην πέφτει ακόμη περισσότερο η ψυχολογία μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τελικά δεν ξέρω κατά πόσο αυτή η ποικιλομορφία και η πληθώρα των μοντέλων είναι κάτι καλό...ίσως το καλύτερο θα ήταν να διαλέξει κάποιος μόνο ένα μοντέλο και να το παρατηρεί ...κράζουμε ,και ορθά ,τον τζιφο κυρίως τον χειμώνα αλλά τα υπόλοιπα είναι καλύτερα εδώ και χρόνια?

Εξαρτημενοι απο χαρτες ειμαστε χαχαχα....εγω προσωπικα να δ δειξει ο ευρωπαιος κατι δε πιστευω ποτε οτι κατι θα κανει ειδικα τα ασναμπλ του..απλα κπιταω τζιφο γιατι μα  αρεσει αν βλεπω σεναρια φοβερα ασχετα αν δε βγαινουν 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Εξαρτημενοι απο χαρτες ειμαστε χαχαχα....εγω προσωπικα να δ δειξει ο ευρωπαιος κατι δε πιστευω ποτε οτι κατι θα κανει ειδικα τα ασναμπλ του..απλα κπιταω τζιφο γιατι μα  αρεσει αν βλεπω σεναρια φοβερα ασχετα αν δε βγαινουν 

Εγώ το μόνο μοντέλο που φοβάμαι συνήθως είναι το ύπουλο το γιουκμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Μπορεί και δεύτερη θερμή εισβολή την πρωτοχρονιά χαχαχα.δεν μας θέλει ούτε και φετος στα κβ 

Ποια κβ εδώ τρομάζουμε στην καρδιά του χειμώνα να πιάσουμε φυσιολογικές σήμερα και αύριο δυο μέρες κρύο κάτσε μην είναι και το τελευταίο πολύ άνετα μπορεί με αυτήν την κατάσταση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά στην Αμερική είναι ακραία η ευκολία και η ταχύτητα με την οποία θα κινηθεί ο αυλώνας τώρα που το βλέπω! Θα έχει ΠΟΛΥ ενδιαφέρον η όλη φάση εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Πάντως όσο και να αλλάξει ο κλοουν τζίφος ένα μένει πάντα σταθερό..υποτροπικός πάνω μας..χαχαχα απιστευτο

Δεν υπάρχει σωτηρία καμία πραγματικά θέλω να δω μετά μέσο όρο πάμε για φέρμηηη εισβολή πάλιιιι δεν μπορεί φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετανοειτεεε απιστοι...θελει νηστεια προσευχη και μελετη ...για δεκεμβρη μηνα να χεις καθε 3 μερες θερμη εισβολη...δεν ειναι ευκολο καθολου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...