Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Ξεχασες το 3ο.....Αλλο το θελω, αλλο τι πιστευω.....κι αλλο τι θα βγει τελικα....χεχεχε.....

Εδώ έγραψες...σωστοτατο!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καριο@@η...🤣🤣🤣😁😁

Τι να πω εγω ρε φετος,που απλα ευχομουν να βρεχει συνεχεια και ουτε αυτο μπορει να κανει.Μιλαμε για δραμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, freeze είπε:

Η αλήθεια είναι προς τα εκεί πάει ... Πέρυσι πριν την ελπίδα έβλεπα 3-4 πράσινους παπαγάλους έξω να απολαμβάνουν τον πρωινό παγωμένο ήλιο των -6 C και να κάθονται ατάραχοι ... 

Τώρα γράφοντας αυτά έξω στο μπαλκόνι στο απέναντι δέντρο έχω 20 παπαγάλους να κοιτιομαστε  (χωρίς υπερβολή) ... Φαντάσου τι θα γίνει 

που εισαι στην κοστα ρικα εισαι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν αφήνετε  τα χιόνια που δεν θα δούμε σύντομα  να δούμε τι θα κάνει τη Κυριακή στην Αττική?

έφτασε παρασκευή και κάθε μοντέλο αλλα δίνει απο θέμα βροχής

JimCarreySurpriseGIF.gif.e3d9d215f2a62477f8159b676b56d48d.gif

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

που εισαι στην κοστα ρικα εισαι;

Μιχαλη μου...Φετος εδρευει εκει ο Δροσοπηγιωτης...Εχει δουλειες κεντρικη και Λατινικη Αμερικη..Ξερει οτι εκει δε μπορει να χιονισει και παρακαλα για βροχες..Πηγε να κλεισει κατι δουλειες...Θα τον δουμε να πρωταγωνιστει στο netflix συντομα...🤣Ειναι πολλα τα λεφτα....Γιωργος Εσκομπαρακης...

Κατάσχεση-ναρκωτικών-και-χρημάτων-Τ.Α.-Πολυγύρου.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά έως πολύ άσχημα τα πρωινά τρεξίματα δυστυχώς.. χαλάει όλο και περισσότερο η προοπτική. Μόνο το ευρωπαϊκό κρατάει λίγο τα προσχήματα στο κύριο τρέξιμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

που εισαι στην κοστα ρικα εισαι;

Δεν παιρνω κάτι να ξέρεις ...🤪. είμαι νηφάλιος ... 

Αλλά έχει γεμίσει ο τόπος στην Σαλόνικα  από αυτά ... Και το περίεργο είναι ότι αντέχουν και χαμηλές Θερμοκρασίες ... Μέχρι -8C που έφτασε πέρυσι ήταν χαλαρά τα άτιμα .... 

Με προβληματίζει που διάλεξαν την Σαλόνικα ... Κάτι θέλουν να μας πουν ..(όπως το γνωστό άσμα του ΛΕΠΑ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωτικές κινήσεις από Τζιφός προς ΒΔ Ατλαντικό.. για να δούμε την συνέχεια. Αν πάμε σε μορφή ζωνικής επιστρέφουμε στον στόχο υπερχαμηλου με μαύρα γεωδυναμικα να μπαίνει από τα ΒΔ της Ευρώπης.

 

ζωνικής τι ΩΜΙΚΉς./ ΧΑΧΑΧΑ

 

θέλει και άλλη βελτίωση ο τζίφος, να ανοίξει όσο γίνεται περισσότερο η περιοχή του ατλαντικού.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε κάποιες χώρες της Ευρώπης θα σημειωθούν ισχυρές χιονοπτώσεις τις επόμενες μέρες..είναι τραγική η αστάθεια όλων των μοντέλων που κάθε μέρα βγάζουν χιόνια σε άλλη χώρα...από Κροατία και Σλοβένια ή Αύστρία μέχρι Πολωνία-Λευκορωσία-Λιθουανία βγαίνει ο κύριος όγκος των φαινομένων...τρέχα γύρευε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βελτιωτικές κινήσεις από Τζιφός προς ΒΔ Ατλαντικό.. για να δούμε την συνέχεια. Αν πάμε σε μορφή Ωμικής επιστρέφουμε στον στόχο υπερχαμηλου με μαύρα γεωδυναμικα να μπαίνει από τα ΒΔ της Ευρώπης.

Μιχαήλ λες???φτου φτου πάμε για ραναρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, freeze είπε:

Δεν παιρνω κάτι να ξέρεις ...🤪. είμαι νηφάλιος ... 

Αλλά έχει γεμίσει ο τόπος στην Σαλόνικα  από αυτά ... Και το περίεργο είναι ότι αντέχουν και χαμηλές Θερμοκρασίες ... Μέχρι -8C που έφτασε πέρυσι ήταν χαλαρά τα άτιμα .... 

Με προβληματίζει που διάλεξαν την Σαλόνικα ... Κάτι θέλουν να μας πουν ..(όπως το γνωστό άσμα του ΛΕΠΑ)

περσι ειπες οτι ηταν 4-5 φετος λες καμια 20αρια αυτο ειναι που θα κανει την διαφορα σε σχεση με περσι  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ λες???φτου φτου πάμε για ραναρα

Μπα δεν είναι αρκετό Βαγγέλη.. Πραγματικά μεγάλος εφιάλτης αυτός ο άχρηστος αντικυκλωνας που πάει να αναπτυχθεί στην δυτική Ευρώπη με τελείως λάθος τρόπο...

 

Παραγματικά τόσα και τόσα όμρφα σενάρια υπήρχαν, και μάλλον πάμε εκ νέου στο χειρότερο δυνατό.. Πόση ατυχία πια??

 

Μάλλον θα πάω στο κλασσσικό αυτομπανάρισμα μέχρι να σοβαρευτεί ο καιρός.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρέλανε μας τζίφε βασιλιά. Έστρωσε στο 6αρι μου δίνει καλά χιονια. Πιο καλά κι από σκουπιδαιο νομιζω. 15-20 χιλιοστα μου δίνει ο τρελός με περισσότερη διάρκεια μέχρι Πέμπτη πρωί και Τ -3 και κατω

 

Και τώρα μπαίνει και στο Σάββατο. Γλέντι αν έβγαινε  το 6αρι εδώ. Μετά θα πλησιαζαμε σίγουρα και ρεκόρ όλων των στις θερμοκρασίες εδάφους,κάτω από-15

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Στρίψε Γ... το μ@@νι που σε πέταξε ...μπαστα@@αζορικε

31 στο φέρνω είπαμε, δεν έχει κάτι πιο πριν. Αλλαγή χρόνου έχεις κάνει με χιονια; φέτος θα κάνεις, απλά μετά το μεσημέρι για να μην έχει κλείσει το αεροδρόμιο πριν προσγειωθω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μάλλον θα πάω στο κλασσσικό αυτομπανάρισμα μέχρι να σοβαρευτεί ο καιρός.

Παει ο ενας.Μου μενει ο Βαγγελης τωρα.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Frostfang8 είπε:

Παντως σιγουρα δεν πήγε χαμενος ευτυχώς 😆

Εννοείται ευτυχως ..Εγώ είμαι υπέρ οτι ακομα και αν δε πιάσει κάνεις απο μας ας πιάσει εστω τη Κρήτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει τον Στρυμονικο ο Βασιλιάς στις 18 Δεκ και θα είμαι Σταυρό Θεσσαλονίκης  ... Τι μπορεί να αλλάξει σε 9 μέρες 🙃

228-779GR.thumb.gif.0da1ce4be8256a15387032cdf2419367.gif

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι μιχαηλ!!!!εδώ θα μείνεις το θεριό θα το δαμάσουμε θα το φιμωσουμε θα το δέσουμε και θα του κάνουμε και φάλαγγα...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ετοιμάζει κ τζιφος υπομονη...μακάρι να βγει όπως τ ρα μονο τοτε τα κεντροβορεια πεδινα έχουν ελπιδα να έρθει από ανατολικα ...Και να μην ερθει σε πρώτο χρονο θα το φέρει σε δεύτερο. Απο βορειοδυτικα και βορεια να μην ερθει ποτε μονο στον μιχαηλ, οι υπολιιποι δε το θέλουμε γιατι θα φυγει ο υετος σαν σφαιρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...