Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του βασιλιά τα ενς δεν τα λες και κακά ... Αφήνουν μια χαραμάδα αισιοδοξίας... Για να δούμε και του σκουπιδαιου μπορεί το 7-11 να μην έχει χαθεί στο 💯

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Του βασιλιά τα ενς δεν τα λες και κακά ... Αφήνουν μια χαραμάδα αισιοδοξίας... Για να δούμε και του σκουπιδαιου μπορεί το 7-11 να μην έχει χαθεί στο 💯

 

Πιάσε κόκκινο!!!🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας έχω την καλύτερη λυση:

Απλά αποδεχτείτε ότι δεν πρόκειται να κάνει τίποτα και μετά θα ηρεμησετε😁

Αν έρθει κάτι καλώς, αν δεν έρθει δεν θα σας πειράξει αφού θα έχετε αποδεχτεί ότι δεν θα κάνει κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος πάντων για εμάς ακόμη και αυτή η κυκλοφορία μας αφήνει παράθυρο ελπίδας...το κυνηγάμε και όποτε έρθει αν έρθει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Canadathens13 είπε:

Λυγατε σεις που κανατε να βγαλετε τ αμαξια σας μια βδομαδα απ τα παρκιν περυσι!!!

Σεις μωρεεεεεε!!!

Αυτά να τα πεις στους Νικαιωτες και τους Κορυδαλλιωτες 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαφορετικές ώρες, αλλά δε νομίζω ότι σε 12 ώρες ο πρώτος χάρτης θα κατέληγε στον 2ο

ECM1-240.GIF?00

ECM1-216.GIF?28-0

 

 

Συμπέρασμα για τον κωλοτουμπαίο μέσα σε 36 ώρες που απέχουν τα 2 τρεξίματα

Η (υπεράνω υποψίας) κυρία της πολιτικής ζωής, ο σύζυγος με τις  ιδιαιτερότητες και ο bodyguard με τα …αυξημένα καθήκοντα και τις…υπερωρίες!  - ATAXIES - Axianews

 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα. Προσωπικά μου κάνει εντύπωση που αυτή η κυκλοφορία χωρίς φαινόμενα επικρατεί συγκεκριμένα και επίμονα μόνο στην Ευρώπη 

Επεξεργάστηκε από michalispar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαστε μαθημένοι να πληρώνουμε τους πολιτικούς μας για να κάνουν την παρακάτω άσκηση, αλλά δεν δέχομαι σαν ευρωπαίος φορολογούμενος πολίτης να μας κλέβουν τα λεφτά για να τρέχει το σαράβαλο ο σκουπιδαίος

Ωπα… Κολοτούμπα με αλλαγή στάσης προς Μελισσανίδη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν το στοίχημα είναι να πέσουν οι πρώτες νιφάδες τα Θεοφάνεια σε Πάρνηθα και Δίρφη. Με τη κυκλοφορία αυτή η Πίνδος θα αργήσει να δει νιφάδα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow waves είπε:

Λοιπόν το στοίχημα είναι να πέσουν οι πρώτες νιφάδες τα Θεοφάνεια σε Πάρνηθα και Δίρφη. Με τη κυκλοφορία αυτή η Πίνδος θα αργήσει να δει νιφάδα.. 

Πάρνηθα έχει δει νιφάδες και μια υποτυπώδη χιονόστρωση! Καλά....μη φανταστείς. Μιλάμε για 1 πόντο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Πάρνηθα έχει δει νιφάδες και μια υποτυπώδη χιονόστρωση! Καλά....μη φανταστείς. Μιλάμε για 1 πόντο. 

Το ξέρω ειμουν πάνω την ώρα της χιονόπτωσης! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θυμαστε περσι κατι Ισπανιες,Γαλλιες κτλ ειχαν αυτο το χειμωνα που εχουμε φετος εμεις...κ λεγαμε καποια στιγμη θα αλλαξει κ κυκλοφορια...ε αλλαξε...κ τρωμε τη φρικη φετος εμεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λέω πρώτες νιφάδες για το σπάσιμο αυτής της σιχαμερης περιόδου. Πάντα κάθε χρόνο ανεβαίνω στη πρώτη χιονόπτωση Πάρνηθα για γούρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ανοιγουμε ρε παιδια και σχολιασμο χαρτων Φλεβαρη???🤣Πολυ το καθυστερουμε..

Καλη συνεχεια..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα κλείσει για Μέτσοβο. Πήρα να ακυρώσω... Το σηκώνει ο ξενοδόχος και μου λέει δεν έχει χιόνι.. Στο έχω ακυρώσει ήδη χαχαχα. Πρέπει να αφήνουμε και το καιρικό αποτύπωμα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow waves είπε:

Είχα κλείσει για Μέτσοβο. Πήρα να ακυρώσω... Το σηκώνει ο ξενοδόχος και μου λέει δεν έχει χιόνι.. Στο έχω ακυρώσει ήδη χαχαχα. Πρέπει να αφήνουμε και το καιρικό αποτύπωμα.. 

Κλείσε παρνηθαρα ρε ...τι να κάνεις στη Πίνδο,  σιγά τα βουνά άχιονα σαν κατάρα είναι 😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Κλείσε παρνηθαρα ρε ...τι να κάνεις στη Πίνδο,  σιγά τα βουνά άχιονα σαν κατάρα είναι 😂

Πίνδος μαγεία.. Έπρεπε όμως να ήταν στολισμένη όπως της πρέπει. Για αυτό δε μπορώ να το χωνέψω αυτά τα βουνά αχιονα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...