Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, bill24 είπε:

εαν η μοσχα εχει 0 μηδεν απο που θα κατεβει το κρυο για να ερθει σε μας?αυτο σε ρωταω.

Απτον βορειο πολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Α οκ εμένα μου έχει κολλήσει στο 0αρι που δεν έδειχνε τίποτα 

Δε κόλλησε απλα πρπεει να το επιλέξεις εσυ ...Εκεί που λέει cfs 1 moi ,, πατάς εκει που λέει run courant

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν έχει τόσο κρύο, ένα ταπεινό -8 βλέπω (για εδώ υπεραρκετό, απλά όχι ακραίο)

Μετά έχει ένα τρελό χιονοθσψινο βορειων

Και του cfsΤο μειον 8 ειναι σε τρεξιμο κανονικού μοντέλου μειον 14 περίπου 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν έχει τόσο κρύο, ένα ταπεινό -8 βλέπω (για εδώ υπεραρκετό, απλά όχι ακραίο)

Μετά έχει ένα τρελό χιονοθσψινο βορειων

Θέλουμε τουλάχιστον Μήδεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bill24 είπε:

gens-31-0-192.png

ακομα λιγοτερο κρυο εχει εκει προς το παρον...ολοι οι μεγαλοι χιοναδες ξεκινησαν μετα απο καταβαση ψυχους μεσω ρωσιας...2012,2017,2019,2021,2022 εχω παραθεσει και τους αναλογους χαρτες σε προηγουμενο ποστ

Αυτό το μειον 10 11 πάει ακλαφτο ...πρπει να μαζέψει κρυο οπως ειναι απο  τις 8 του μηνα Και μετα που θα μπορούσε να κατέβει πιο εύκολα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, bill24 είπε:

gens-31-0-192.png

ακομα λιγοτερο κρυο εχει εκει προς το παρον...ολοι οι μεγαλοι χιοναδες ξεκινησαν μετα απο καταβαση ψυχους μεσω ρωσιας...2012,2017,2019,2021,2022 εχω παραθεσει και τους αναλογους χαρτες σε προηγουμενο ποστ

Γενικά παντως έχουν δικιο τα παιδια που λενε οτι δεν ειναι υποχρεωτικο να προυπαρχει ψυχος στην ρωσια για να εχουμεεισβολη εδω....προφανως οταν ξεκιναει μια εισβολη, απο τα μεγαλυτερα γεωγραφικα πλατη θα περασει πρωτα, γιαυτο και φαινεται πρωτα η πτωση σε αυτες τις περιοχες. Απλα θα δεις ποσο ευκολα θα αλλαξουν τα ενσεμπλς αν ξαφνικα δουνε μια σωστη ανοδο του αζορικου, μεσα σε 3 ραν μπορει να σου παει ο μεσος ορος απο -1 στο -5 ακομα και για 10 μερες μπροστα, θυμαμαι πολυ χαρακτηριστικα τον δεκεμβριο του 2014 οπου μεχρι 23-24 δεκεμβριου δεν υπηρχε υποψια ψυχρης εισβολης και ξαφνικα (στο 06αρι στις 24 δεκεμβρη αν θυμαμαι καλα) αλλαξαν ολα και ειχαμε χιονι 30-31....δηλαδη το επιασαν μια εβδομαδα πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσα πολυλατρεμένα μέλη του φόρουμ έχουν βάλει υπογραφούλες κατι "μισώ τον αζορικό" "λατρεύω τον γροιλανδικό", δεν υπάρχει λόγος να δουνε τα 12άρια μιας και ο Γροιλανδικούλης απέθανε και μόνον αζορικούλης παίζει τώρα.

Εντάξει είμαστε??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Όσα πολυλατρεμένα μέλη του φόρουμ έχουν βάλει υπογραφούλες κατι "μισώ τον αζορικό" "λατρεύω τον γροιλανδικό", δεν υπάρχει λόγος να δουνε τα 12άρια μιας και ο Γροιλανδικούλης απέθανε και μόνον αζορικούλης παίζει τώρα.

Εντάξει είμαστε??

Πώς βάζουμε υπογραφή;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Όσα πολυλατρεμένα μέλη του φόρουμ έχουν βάλει υπογραφούλες κατι "μισώ τον αζορικό" "λατρεύω τον γροιλανδικό", δεν υπάρχει λόγος να δουνε τα 12άρια μιας και ο Γροιλανδικούλης απέθανε και μόνον αζορικούλης παίζει τώρα.

Εντάξει είμαστε??

Εντωμεταξύ ο ένας έφερε κύμα καυσω α και ο άλλος ημιζωνικης....έδειξε καποιά στιγμή ενα Σκανδιναβίκο μπας και γλιτωναμε αλλα που...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, BrainA said:

Στο 12άρι θα βλέπει ΑΡΜΑΓΕΔΟΝΕΣ ο @nikolas 2365 με τέτοιο κούνημα που θα φαγε στη Χαλκίδα.

Εγώ βλέπω από τώρα, σαν πυρηνική βόμβα θα σκάσει. Όλα τα θετικά σήμερα είναι προάγγελος.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

απλα επειδη τοτε γενικα η κυκλοφορια δεν ηταν κολλημενη υπηρχε παντα υποψια κατι να αλλαξει αρδην...τωρα πρωτα πρεπει να αλλαξει η κυκλοφορια μετα να εμφανιστει ψυχος και μετα να ερθει σε μας...και οπως ανεφερα και παραπανω ουτε ο αρναουτογλου βλεπει κατι τετοιο να γινεται αμεσα.γενικως δεν με πειθει καθολου πως κατι μπορει να αλλαξει τοσο δραματικα...εδω ειμαστε παντως για να αναλυσουμε το καθετι και μακαρι να διαψευστω.χιονακι θελω κι εγω

ναι εγω δεν διαφωνω ακριβως μαζι σου! απλα τονιζω οτι με το που αλλαξει η κυκλοφορια το ψυχος μπορει να βρεθει σε ενα-δυο ραν, αλλωστε και εγω συμφωνω οτι μεχρι 10 γεναρη ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξει κατι, ωστοσο θεωρω και πολυ δυσκολο να χαθει και ολοκληρος ο γεναρης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονη..Σε λιγες ωρες θα βλεπουμε αλλους χαρτες...Δεν θα πιστευετε στα ματια σας...🤣

C2F1E6B0-CB27-4722-B1B4-23625068AC5C.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοναδικές ευρωπαϊκές περιοχές  με θερμοκρασίες κάτω από τα κανονικά στα 850 η ισλανδία, η ρωσία και οι αζόρες

gens-31-6-192.png

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαφανίστηκε ο γροιλανδικός και τα χαμηλά που πιέζονταν σε νοτιότερη τροχιά έφτασαν στο βόρειο πόλο (not) και ο αζορικός σηκώθηκε κι αυτός στο θεό (not)

ECM101-72.GIF?28-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Όσα πολυλατρεμένα μέλη του φόρουμ έχουν βάλει υπογραφούλες κατι "μισώ τον αζορικό" "λατρεύω τον γροιλανδικό", δεν υπάρχει λόγος να δουνε τα 12άρια μιας και ο Γροιλανδικούλης απέθανε και μόνον αζορικούλης παίζει τώρα.

Εντάξει είμαστε??

Θα αναστηθεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, bill24 είπε:

gens-31-0-192.png

ακομα λιγοτερο κρυο εχει εκει προς το παρον...ολοι οι μεγαλοι χιοναδες ξεκινησαν μετα απο καταβαση ψυχους μεσω ρωσιας...2012,2017,2019,2021,2022 εχω παραθεσει και τους αναλογους χαρτες σε προηγουμενο ποστ

Θα στο θεσω αλλιως... Το κρυο στην Μοσχα απο που ερχεται τοτε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...