Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Σάκη???🤣🤣🤣

10 φορές χειρότερος από Σακουλινο είμαι φέτος.Οποιος έρθει μια βόλτα εδώ που ζω μέσα στα καμμένα κι ένα δάσος να προσπαθεί να αναγεννηθεί,ίσως καταλάβει.Δεκαρα δε δίνω για ένα κ@λοχιονο αν μας πλακώσει αντικυκλωνας πάλι μετά.Βροχες ατελειωτες.Να κολλήσει από το αντίθετο ο γμκαιρος μετά το ατελείωτο μαρτυριο που ζήσαμε εμείς και η φύση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Αστειευομαι αλλά εμεις οι κεντροβορειοι χιονοστερημενοι και με επηρεαζομενοι απο πυρκαγιες το θελουμε το χιονακι😁

Δεν εμποδίζει το ένα το άλλο.Το θέμα είναι μετά από ένα χιόνι να συνεχίσει η κυκλοφορία ευνοϊκή για άφθονο υετό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία εικόνα για τόσο μακρια

02-03-46-gens-31-1-312.png

 

Για εμένα ένα είναι σχεδόν σίγουρο. Το τέλος της ανομβρίας είναι κοντα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατα το ρε γερο τζιφο...Κανε μου ενα δωρο την Τεταρτη ανημερα της γιορτης μου...Δες ρε που καταντησα....Λυπησου με ρε...🙏Βοηθηστε ρε συνδαιτημονες και σεις...Παιρνει μπρος μηχανακι και νομιζω οτι μπουμπουναει..Περναει ασθενοφορο με σειρηνα αναμενη και νομιζω αστραφτει..Πλενει η κυρα Μαριω απο πανω,σταζουν οι τεντες και νομιζω οτι αρχισε να βρεχει..Βλεπω στον υπνο μου να χορευω Μπαλο με την Ευρυδικη...🤣Το πιασατε ετσι???😋

gfs-2-114.png

20220709_172933.jpg.aee17b22586d9307ebd989c32220ad0c.jpg

Επι τη ευκαιρια..Χρονια Καλα σε ολα τα φιλαρακια... Χεινωνας,Γιαννης απο Λιοσια, στους Γιαννηδες απο βολο και σε τοσους αλλους που εχουμε...Να στε καλα αδερφια..Υγεια και τυχη..Ο θεος να σας δινει δυναμη!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σακη, μην αγχώνεσαι, παληκάρι μου!!! Όλα θα γίνουν οπως τα είχαμε προβλεψει (κοιτάξτε την ανάρτηση της Δευτέρας). Από χτες που κλείδωσαν κάποια στοιχεία, είμαι άνετος!!! Προχωρημένο φθινόπωρο και αμέσως μετά χειμώνας, επιτέλους!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδυνατω να το πιστεψω...Ερχονται συννεφιες,βροχες,καταιγιδες και χιονια στα ορεινα...

ens_image (1).png

ens_image.png

Μη με ξυπνατε ρεε.

alarm-1.gif

Το τζεμ επιτελους βελτιωθηκε για το βροχοχαμηλο απο 09-11/01..Επιπλεον φερνει κι αλλο χαμηλο στις 13 του μηνα!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγκινητικές στιγμές εκτυλίσσονται καθώς έχουμε φτάσει κάτι λιγότερο από τρία 24ωρα πριν αρχίσει βρέχει . Στους περισσότερους από εμάς μάλλον θα φανεί βαρυχειμωνιά ότι και να κάνει .Κατά τα άλλα, καλά τρεξίματα για χιονάκια στα βουνά μας και θεωρητικά αυξάνονται οι πιθανότητες να το δούμε το 3ο δεκαήμερο.  Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν ! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες,το διάγραμμα υετού αρχίζει να περνει φωτιά!Μάλλον ήρθε η ώρα για τα βουνα μας με τα αλλεπάλληλα χαμηλά που λέγαμε!Τώρα για πεδινά δεν υπάρχει κάτι ακόμη αλλά ελπίζουμε να αρχίσει να φαίνεται προς το τρίτο δεκαήμερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εστω ρε παιδια...Ας φθινοπωριασει στα πεδινα κι ας χειμωνιασει στα ορεινα...Δεν γινεται αλλο ηλιος και βαρετοκαιρια...Δεν γινεται...!!!!Να σπασει λιγο η ρουτινα..Και ισως ολα να παρουν τον δρομο τους μετεπειτα...

-Ρε Σταματη γιατι φευγεις απο τη ντισκοτεκ...?

-Παω μ ενα γκομενακι για χειμερινο νυχτερινο μπανακι ρε....

627611478_-gardelis.gif

Τζιφο θες να μας πει κατι ρεεεε????

gfs-0-330.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ούτε λόγος για γενικευμένα χιονια πριν τις 19 από τα ανσαμπλ ευρωπαιου μετα τις 19 παραμένουν καλα τα ανσαμπλ

για το χαμηλο της τριτης που ειναι στα ορια του παιου .....δειχνουν τπτ τα ενσεμπλς του?? 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες,

καλα παμε για τις βροχες της επόμενης εβδομαδας θα κρυφτεί ο ηλιος επιτελους και θα πεσει νερο καλο.Στα μακρινά πηγαινουμε με τον σταυρο στο χερι Μηπως και χειμωνιάσει επιτελους.Μετα απο 235 διαγράμματα ο ευρωπαιος εβγαλε και 2 μέλη να τρεχουν στο -10 για 20/1 +…το λες και εικονική προοδο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...