Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Παντως με βαση τα τωρινα δεδομενα αν λεω αννννν φτασεις να κανεις την αναφορα που αφορα στη 1 τα ξημερωματα θα σε θεωρησω υπερτυχερο

Ούτε αναφορά στις 11 για βροχή δε κάνω πλεον χααχαχα...θα βρεχει και θα νομίζουμε ότι είναι ομίχλη χοντρή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω την αισθηση οτι 14φλεβαρη του αγιου βαλεντινου θα γινει ενα the day after tomorrow...στην ελλαδα....Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland

Υγ..Προλαβαινετε να ερωτευτειτε..........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην επερχόμενη διαταραχή, μαλλον ασπρίζει η Παρνηθαρα απο τα 1000 και πάνω. Εχουν μεγαλώσει πολυ τα πεύκα στα 1000μ υψόμετρο, στα καμένα δλδ. Χρειάζονται νερό!! Και φαίνεται οτι επιτέλους θα το έχουν. 

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

O τσίφος βγάζει άφθονα νερά και τον δυτικό χιόνια του Μιχάλη να πολιορκεί.

Το μόνο που καραδοκεί είναι η καρπαζιά.🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Τώρα θα σας ξενερώσω εγώ αλλά αν τα ENS του παιου βγουν έστω ως θερμή τάση μέχρι 20/1 τότε ο Γενάρης στη νότια πεδινή Αττική θα θέτει ισχυρή υποψηφιότητα να βγει αρκετά πάνω από τα κανονικά. Εκτός αν το 3ο δεκαήμερο πέσει πολύ. Ήδη φλερτάρουμε με 18άρια μέσες μέγιστες τοπικά στη νότια Αττική.

Είπε ο Άρχοντας της Ζέστης που πιο κάτω βλέπουμε να βγαίνει τυλιγμένος στις φλόγες από το γραφείο του, σε απευθείας σύνδεση με Death Valley, την ιστορική στιγμή που έκλεισε το deal του Αιώνα με τους κεντροβόρειους!!🤣🤣🤣

dry-heat.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τώρα είδα το έπος εβγαλε για τα ηπειρωτικα το κοντρολ στις 384 ποπο μια φορά ν Α το κάνει 

πωωωωω. 2012 σε ενισχυμένη βέρσιον, ξαι θάψιμο Ήπειρο/δυτική Μακεδονία.. πωωω

 

gens-0-0-384.pnggens-0-1-384.pnggens-0-2-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Νομίζω το μπάν δεν αρκεί.Πρεπει να μάθουμε που μένει.🤣

Στο παλιό μου άβαταρ είχα φώτο του κέντρου της Γλυφάδας που φαινόταν η πολυκατοικία μου 😜

Εντωμεταξύ το κοντρόλ με ενημερώνει ότι έκανα ένα λάθος πιο πριν που σας είπα οτι τοπικά η νότια Αττική φλερτάρει με 18άρια μέσες μέγιστες. Λάθος...Τις ξεπερνάει με 18.2 μέση μέγιστη μέχρι σήμερα βλέπω τώρα στα τεφτέρια μου τοπικά στα νότια προάστια 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Μεσσήνιος είπε:

Είπε ο Άρχοντας της Ζέστης που πιο κάτω βλέπουμε να βγαίνει τυλιγμένος στις φλόγες από το γραφείο του, σε απευθείας σύνδεση με Death Valley, την ιστορική στιγμή που έκλεισε το deal του Αιώνα με τους κεντροβόρειους!!🤣🤣🤣

dry-heat.gif

Κατι 50αρια του εταξαν του κακομοιρη,αλλα μην ξεχναμε οτι εχουμε   και εμεις τον  double agent μιχαηλ απ την λαρισα.

Εδω τον βλεπουμε  να τους κρυφακουει επι το εργον, σαν γροιλανδικο χελι 

black and white horror GIF

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, Delsnow said:

Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland

Υγ..Προλαβαινετε να ερωτευτειτε..........

 

Προσωπικά είμαι χρόνια ερωτευμένος με τον Jason Momoa 😜 😍

Σας αφήνω τώρα για να αποσυρθώ στα ιδιαίτερα δωμάτια μου όπως έλεγε μια έτερη θεάρα της 7ης τέχνης. 

 

ΥΓ.

Καλά χιόνια να έχουν οι ΚΒ. Έχω και ένα deal να τιμήσω 🤣

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισιόδοξα αρχίζουν και γίνονται τα νέα που έρχονται όσον αφορά τις θερμοκρασίες στην στρατόσφαιρα(πιθανή θέρμανση) και τις ταχύτητες των ζωνικών ανέμων προς το τελευταίο 10ήμερο του μήνα ειδικά από το ευρωπαικό μοντέλο..... το θέμα είναι πρώτον να επαληθευτούν και δεύτερον αν επαληθευτούν να δούμε αν θα έχουν αντίκτυπο στην επιφάνεια , και συγκεκριμένα στην ευρώπη και τη χώρα μας......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

 

Προσωπικά είμαι χρόνια ερωτευμένος με τον Jason Momoa 😜 😍

Σας αφήνω τώρα για να αποσυρθώ στα ιδιαίτερα δωμάτια μου όπως έλεγε μια έτερη θεάρα της 7ης τέχνης. 

 

ΥΓ.

Καλά χιόνια να έχουν οι ΚΒ. Έχω και ένα deal να τιμήσω 🤣

Σκουλικι

02-0.theoxaristauis.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο πιο ψυχρό βγαινει το ραν στις 108 ωρες.  Να ριξει λιγο χιονακι ρε αδερφε στα βουνα εδώ κάτω!! 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δούμε., αρκετο νεράκι φαινεται για Αττικη την ερχόμενη Τεταρτη μόλις το χαμηλο βγεί νότιο Αιγαιο.Καλο φθινόπωρο σε όλους😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

 

Προσωπικά είμαι χρόνια ερωτευμένος με τον Jason Momoa 😜 😍

Σας αφήνω τώρα για να αποσυρθώ στα ιδιαίτερα δωμάτια μου όπως έλεγε μια έτερη θεάρα της 7ης τέχνης. 

 

ΥΓ.

Καλά χιόνια να έχουν οι ΚΒ. Έχω και ένα deal να τιμήσω 🤣

Ξερουμε ολοι που μενεις...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου άρεσαν πολύ τα ενσέμπλς του ευρωπαίου.

φουλ κινητικότητα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...