Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάμε πολύ καλά..το μετα ειναιαλλη υπόθεση οσο εχω ελπίδες για 21, 22 θα το παλέψω 

 

Screenshot_20230112-134501_Chrome.jpg

είμαι σχεδόν σίγουρος ότι εσύ θα χιονιστείς 21-23 και πιθανόν καλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχαμε μέχρι τώρα τον ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ για "χειμώνα", τώρα πάμε σε ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗ και ΠΑΝΤΣΟ ΒΙΛΑ. Μένει μετά να κάνει πάρτυ και τούτος δω και να κλείσουμε με το Καρναβάλι του Ρίο με το χαμόγελο του λαλάκα ζωγραφισμένο στα πρόσωπά μας.

- Θέλεις 3χ3 μικρέ προσήνεμε?

- Ναι

- Έλα δίπλα

 Best Erdogan GIFs | Gfycat

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάμε πολύ καλά..το μετα ειναιαλλη υπόθεση οσο εχω ελπίδες για 21, 22 θα το παλέψω 

 

Screenshot_20230112-134501_Chrome.jpg

Με αυτην την αβεβαιοτητα των μοντελων για 18 και μετά, είμαστε όντως για τα φαρμακεία όπως σου βγάζει για διαφημίσεις! 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

είμαι σχεδόν σίγουρος ότι εσύ θα χιονιστείς 21-23 και πιθανόν καλά!

Δημήτρη πλεον ανεβαίνουν οι πιθανότητες για  ψυχος απο παλια απο βορειοδυτικά με μειον 3 με μειον 4 στη δυτικη μακεδονια κατι που θα ευνοούσε τρέλα αλλα δυστυχως πολυ μακρια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Εγώ πάλι βλέπω να σχολιάζουμε πέραν των 200 ωρών πάλι.κουραστηκα.οκ φαίνονται ωραία σενάρια και λαχταριστα αλλά πάλι σε ώρες cfs

...ειναι μακρια ακομη το τριτο δεκαημερο........(σε καταλαβαινω απολυτα !!)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ειναι κριμα  να μη Χίονιστω μ   αυτα τα ανσαμπλ ,..περιμένω στο διαγραμμα του μετεοσιελ να σου παει οι πιθανότητες στο 30%.  21 με 24

 

Screenshot_20230112-140351_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δημήτρη πλεον ανεβαίνουν οι πιθανότητες για  ψυχος απο παλια απο βορειοδυτικά με μειον 3 με μειον 4 στη δυτικη μακεδονια κατι που θα ευνοούσε τρέλα αλλα δυστυχως πολυ μακρια 

θα χιονιστείς, κάνε λίγο υπομονή μόνο και θα το δεις πιο ξεκάθαρα σε 1-2 μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι βορειοι παρτε ματι σεναριο 26

Χαχαχα ωραίο οριακό χιόνι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι βορειοι παρτε ματι σεναριο 26

Ετοιμάζει και άλλο από πίσω το συγκεκριμένο 😂.νομιζω ότι ο μοναδικός που παίζει μπάλα από παντού είσαι εσύ παντος.αν όχι όλα τα περισσότερα σενάρια στο ρίχνουν το τιμημένο 😉☺️

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια στέρηση και απελπισία έχουμε μετατραπεί όλοι σε "Αθηναίο" ψάχνοντας υποσενάρια!! 🤣

Πάντως ο ΜΟ έχει βελτιωθεί πολύ!! Για 24/1 και έπειτα λέω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά είναι ο τζίφος για τα βόρεια. Το κύριο ήταν τόσο κακό που ακόμα και με τόσο δυτική εκκίνηση ο αζορικός κατέληξε σχεδόν πάνω στην ελλάδα για το λόγο ότι αποδυναμώθηκε ο αυλώνας. Εφόσον είχαμε τον δυνατό αυλώνα των προηγούμενων τρεξιμάτων ο αζορικός θα ήταν δυτικότερα στις ημερομηνίες που είναι το ενδιαφέρον. 

gens-31-1-240.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, bill24 είπε:

την λαμπα την εφτιαξες?

Όχι ρε πρπεει να ρθει ο δήμος αν έχει σιγουρα χιονι θα πάω να τους πω οτι ειναι σκοτάδι μένουν παιδάκια ,θα χει κακοκαιρια και δε θα βλέπουμε το βράδυ 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

δείτε τι μ.ο. βγάζει ο ψεύτης στην επέτειο της Ελπίδας...

gens-31-1-324.png

gens-31-0-324.png

Θέλω να δω αν θα θυμάσαι τόσο καλά και την επέτειο του γάμου σου Δημητρη!! 

Αγάπη μου τι έχουμε σήμερα?? Θυμάσαι???

Τι έχουμε?? Μόνο την επέτειο της Ελπίδας θυμάμαι. Δεν έχουμε 25 Γενάρη σήμερα.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζω να επιμένω, τέλος του μήνα έρχεται! Το έγραψα πριν μια εβδομάδα. Το ψύχος από Σιβηρία εγκλωβίζεται αφού έχει συσσωρευτεί και οργανωθεί και από την άλλη στον ατλαντικό ανεβαίνει ο αντικυκλώνας κάνει τείχος και περνάει στην Ευρώπη το κρύο, αλλάζει εντελώς η κυκλοφορία αυτό φαίνεται σιγά σιγά στα μοντέλα, τα δε μακροπρόθεσμα το είχαν δείξει από την προηγούμενη εβδομάδα. ΈΡΧΕΤΑΙ!!!

Επεξεργάστηκε από snowmix99d
ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΓΓΛΙΑ Ο ΑΝΤΙΚΥΚΛΩΝΑΣ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Σε παρακαλω πολυ ενημερωσε τους τι πραγματα ειναι αυτα...εναν @Galanto τον εχουμε για βαρβατες χιονοαναφορες.χαχαχα εν τω μεταξυ καντε εικονα εναν μεσα στα σκοταδια να χιονιζει και να φαινεται ενας φακος κινητου...περαστικος αστυνομικος που βγαινουν σε τετοιες καταστασεις:τι κανετε εκει κυριε?ακολουθηστε μας στο τμημα.galanto:ρε παιδια σας παρακαλω εναν βιντεακι για το φορουμ τραβαω...σε πανε εν τελει στο τμημα και τους λες το επικο...τουλαχιστον μπορω αντι για κρατητηριο να με αφησετε εξω στο χιονι...να εδω στον προαυλιο χωρο😂😂😂😂

Χαχαχαχαχα δε ξέρω αν εκει βγαινουν αλλα αστυνόμοι δε βγαίνουν στο χιονι τοσες βόλτες ποτε δε πέτυχα ουτε ενα χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα δε ξέρω αν εκει βγαινουν αλλα αστυνόμοι δε βγαίνουν στο χιονι τοσες βόλτες ποτε δε πέτυχα ουτε ενα χαχαχαχ

Στο Βόλο δεν έχει ούτε όταν έχει ήλιο, χαχαχα. Μόνο λίγες μέρες μέσα στις γιορτές βγήκαν για τα διπλοπαρκαρισμένα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...