Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να ερθει το 0 σε μας...πρεπει να περασει απο λιβυη...μαροκο...παιζει και σουδαν !!! δεν ειναι κακο....δεν ειναι κακο...

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σημερα μας λενε για αποκομενη λιμνη αρα ειμαστε πολυ πολυ μακρια! παντως εμενα μου μοιαζουν με παιο πρωινο ολα με διαφορες στην βαση του αζορικου και αναλογο αποτελεσμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Δεν νομίζω οτι ειναι ευκολη η διάταξη.Μήπως δεν μπορει να βγει απλα γιατι το προβλημα ειναι η βάση του Αζορ και οχι το πολυ ριτσάρει ;

Δηλαδή,μήπως θα  πρεπει να ειναι πάνω απο την Δυτική Αφρικη η βάση του ωστε να πλαγιάσει προς τα ΒΔ σε ευνοικό σημειο για εμάς ; Ειναι δυνατόν κατι τέτοιο να γινει ;

gem-0-120.png

Εγώ νομίζω ότι φταίνε τα γεωδυναμικα στην Γροιλανδία -ισλανδια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η συνταγή, κύριοι, είναι πλέον, μέσες-άκρες, για όλους η ίδια. Αυλώνας-Τέρας από Σιβηρία. Ανάλογα με την κλίση και την κυκλογέννεση βγαίνουν μετά τα φαινόμενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τζίφος Τζεμ αρκετά κοντά. Κλαψτα 

Ε ναι, στις αθλιότητες όλα συμφωνούν.

Νιώθω ότι ζούμε dejavu ένα πράγμα . Με το παρόν τρεξιμο γυρίζουμε  πίσω ένα μήνα πίσω όπου θαβόταν  η Δυτική Ευρώπη. Και ξανά μάνα τα ίδια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας δούμε την συνέχεια του γιουκμο που είναι διαφορετικό μαζί με το αικον...εγώ δεν τα βλέπω τόσο μαύρα...βασικά ούτε γκρι τα βλέπω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντος υπάρχει και ένα καλό στην όλη ιστορία.η Τουρκία δεν βλέπει και αυτή τίποτα που μας τα έτρωγε όλα τόσα χρόνια χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαψάρ Ιταλίας δίνει ο τζίφουλας. Αύριο Μαρόκου. Μεθαύριο Κομοτηνής. Αντιμεθαύριο Βαρκελώνης. ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΑΝ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η που θα πάμε σε σενάριο Γρηγόρης αναδίπλωσης η σε σκανδιναβικο...στο πρώτο παίζουν τα πεδινά πιο γρήγορα στο δεύτερο θα δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, swthrhs said:

Να δω να χαλάει ο μέσος όρος κιωλας να το πετάξω το κινητό στο Τζάκη άντε μας έχεις βγάλει τα συκώτια φέτος 

ΑΙΧΟΥΜΕ ΛΑΛΟΙΣΙ ΟΛΗ ΦΟΙΛΕ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χτύπησε 1035 η Λόντρα.  Πρώτος σοβαρός εμποδισμός φέτος.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο το χαμηλο στο γιουκμο που περναει πανω απο τον αζορικο μας παει παλι για λιγο παρακατω παντα κατι βρισκεται για τασηνα χαλασει η κατασταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν εξαιρέσεις του χιονόφιλους και τους αγρότες, ζούμε τον τέλειο Χειμώνα. Αυτό είναι που λαμβάνω από κόσμο που γνωρίζω. Όλοι είναι χαρούμενοι που δεν κάνει κρύο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Δεν νομίζω οτι ειναι ευκολη η διάταξη.Μήπως δεν μπορει να βγει απλα γιατι το προβλημα ειναι η βάση του Αζορ και οχι το που ριτσάρει ;

Δηλαδή,μήπως θα  πρεπει να ειναι πάνω απο την Δυτική Αφρικη η βάση του ωστε να πλαγιάσει προς τα ΒΔ σε ευνοικό σημειο για εμάς ; Ειναι δυνατόν κατι τέτοιο να γινει ;

gem-0-120.png

Δεν μιλάω απαραίτητα για αυτό που έχουμε τώρα. Μπες και δες το χθεσινό 12αρι του τζίφου, μια τέτοια διάταξη ψάχνω, απλά πιο μπαμπάτσικη.  Τέλος πάντων μου αρέσει που θέλω να δω χιόνι. ¨Εχω πολλές απαιτήσεις μάλλον από τους τελευταίους σαπιοχειμώνες εδώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...