Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Αν έρθει προσήνεμος χιονιάς φέτος με τα μπούνια θέλω Πειραιάς να ΘΑΦΤΕΙ!

ΜΙΛΑΜΕ 2 ΜΕΤΡΑ.

Σιγά που θα μου πάρει το τίτλο της πιο άχιονης περιοχής της παραλιακής ο Πειραιάς μη γαμη 🤣

Εκεί θάψιμο ο Πειραιάς ΧΘΕΣ 

49....😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Του κοψες???

Τιμωρία που θέλω να θαφτεί ο Πειραιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

49....😎

Ο αγαπητός και πιστός σύμμαχος καυσωνακιας μάλλον εννοεί μετά το blizzard του λευκού Πύργου ας θαφτεί και ο Πειραιάς .... Δεν νομίζω να αλλαξοπιστησε... Αλλιώς ούτε 39C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσουν οι ημερομηνίες ανάλογες με τον Φεβρουάριο του 1991. Υπάρχουν περιθώρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, freeze said:

Ο αγαπητός και πιστός σύμμαχος καυσωνακιας μάλλον εννοεί μετά το blizzard του λευκού Πύργου ας θαφτεί και ο Πειραιάς .... Δεν νομίζω να αλλαξοπιστησε... Αλλιώς ούτε 39C

Φυσικά φυσικά!

Πρώτος στόχος blizzard Λευκού Πύργου με τον Αρναούτογλου live να κλαίει από συγκίνηση

και μια βδομάδα μετά ο Πειραιάς θαμμένος και εγώ Γλυφάδα με ήλιο να πίνω την πίνα κολάντα μου 🤣

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Φυσικά φυσικά!

Πρώτος στόχος blizzard Λευκού Πύργου με τον Αρναούτογλου live να κλαίει από συγκίνηση

και μια βδομάδα μετά ο Πειραιάς θαμμένος και εγώ Γλυφάδα με ήλιο να πίνω την πίνα κολάντα μου 🤣

Σε λάθος μέρος μένεις ρε μπρο μου... Εγώ 2000-2002 εμενα καβούρι....έμαθα ότι χιονισε στην Αττική αυτές τις χρονιές το 2005 που έμπαινα στο Παλαιό φόρουμ.... Το 2002 δε... Μια νιφαδα έσκασε στο μπουφάν μου και πριν προλάβω να πω χιονίζει ....την έχασα από τα μάτια μου 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, freeze said:

 

Σε λάθος μέρος μένεις ρε μπρο μου... Εγώ 2000-2002 εμένα καβούρι....έμαθα ότι χιονισε στην Αττική αυτές τις χρονιές το 2005 που έμπαινα στο Παλαιό φόρουμ.... Το 2002 δε... Μια νιφαδα έσκασε στο μπουφάν μου και πριν προλάβω να πω χιονίζει ....την έχασα από τα μάτια μου 

Καβούρι θα γούσταρα να μείνω!

Όντως όμως εκεί το 2002 δεν έκανε τίποτα? Περίεργο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Καβούρι θα γούσταρα να μείνω!

Όντως όμως εκεί το 2002 δεν έκανε τίποτα? Περίεργο

Δεν είδα ούτε χιονόπτωση .... Νιφάδες σκόρπιες μόνο... Πολύ γκλαμουρια ...το καβούρι...πάρτυ ...Φεράρι ..και αστέρα για μπάνιο .... Καλές εποχές ....νομίζω πρέπει να είναι η ακριβότερη περιοχή στην Ελλάδα για να αγορασεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ανατολικα στον μ.ο ο Α και το κοντρολ κατεβαζει κογκα προς τα μερη μας.Μπορουμε να κοιμηθουμε ησυχοι τουλαχιστον μετα το χουνερι του τζεμ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ αυτό που κατάλαβαν νω είναι ότι ο μεγαλύτερος εχθρός είναι ο μη Αυλώνας...ούτε τα δυτικά ούτε τα ανατολικά...έτσι και κάνει πως κατεβαίνει σαν μαγνήτης θα τον αρπάξει η λιμναρα και η χαμηλαρα που θα προϋπάρχει (μεγάλη η χάρη της...😋)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ αυτό που κατάλαβαν νω είναι ότι ο μεγαλύτερος εχθρός είναι ο μη Αυλώνας...ούτε τα δυτικά ούτε τα ανατολικά...έτσι και κάνει πως κατεβαίνει σαν μαγνήτης θα τον αρπάξει η λιμναρα και η χαμηλαρα που θα προϋπάρχει (μεγάλη η χάρη της...😋)

Ναι ...αλλά θέλαμε και ανατολικά σενάρια ...μην το τραβήξουμε από καμία Γαλλία στό τέλος ...... Νυχτες

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Ναι ...αλλά θέλαμε και ανατολικά σενάρια ...μην το τραβήξουμε από καμία Γαλλία στό τέλος ...... Νυχτες

Κι εγώ την πέφτω...η μέρα κλείνει θετικά ...its coming home😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, freeze είπε:

Ναι ...αλλά θέλαμε και ανατολικά σενάρια ...μην το τραβήξουμε από καμία Γαλλία στό τέλος ...... Νυχτες

Ναι απο τη γαλλια κινδυνευεις...χαχαχαχα...αντε καληνυχτες 

(Θεαματικη βελτιωση μ.ο)

gensnh-31-1-252.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, vorios_polos said:

Κι εγώ την πέφτω...η μέρα κλείνει θετικά ...its coming home😎😎

Ρε μπας και το 2001 δεν πέρασε η μπάλα και τζάμπα το περιμένεις σαν τους Άγγλους; 😂 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι απο τη γαλλια κινδυνευεις...χαχαχαχα...αντε καληνυχτες 

(Θεαματικη βελτιωση μ.ο)

gensnh-31-1-252.png

Πραγματικά!!!!έπεσε η απόδοση στο 1.39😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυχρές εισβολές μέχρι τα κόκκινα μυρμήγκια στη Σαχάρα....αυτά είναι....Πασούλες χαμηλών και στη μέση οι αδικημένοι πολιορκημένοι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...