Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

ειναι σιγουρο πως ειχε μεγαλη επιρρορη στις αμερικανικες χιονοθυελες 

MLSDailyThetaMap-CYL_v04-23-c01_2022d356

 

ας ελπισουμε οτι θα επιρρεασει κ εμας καπως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!!ότι κι αν κάνει το 6-8 η 9 θα νε πρόσκαιρο καθώς το Ατλαντικό χαμηλό έρχεται για να σαρώσει πακέτο με τον πρωτοεμφανιζόμενο για φέτος αζορικο.αυτα τα 2 θεωρώ ότι ξέρουμε μέχρι στιγμής για τα σχετικά κοντινά και μέχρι τις 10 με 12 Γενάρη χοντρικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ανσαμπλ του ευρωπαίου χθες  το πρωί έδιναν χιόνια για δω στις 8 με9... το απόγευμα 7 ανσαμπλ και σήμερα το πρωί με χιονιζουν 15 ανσαμπλ του ευρωπαίου για 8 με 9 , με το κύριο να χει το χειρότερο σενάριο από όλα....βρε λες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

2 ανσαμπλ του ευρωπαίου χθες  το πρωί έδιναν χιόνια για δω στις 8 με9... το απόγευμα 7 ανσαμπλ και σήμερα το πρωί με χιονιζουν 15 ανσαμπλ του ευρωπαίου για 8 με 9 , με το κύριο να χει το χειρότερο σενάριο από όλα....βρε λες 

Μακαρι αγορι μου να χιονιστεις εστω εσυ,να ανεβασεις αυτες τις υπεροχες φωτο μεσα απο το παραθυροφυλλο της κουζινας,πισω απο την κουρτινα,που μας αφηνει να φανταζομαστε απλα τι γινεται εξω,αφου ουσιαστικα δεν βλεπουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε φτάσει σε τέτοιο σημείο κατάντιας που λέμε "βρε λες" για το ενδεχόμενο να χιονίσει στις κλασσικές χιονομανες της χώρας όπως Γρεβενά Κοζάνη κτλ.

Εγώ θυμάμαι τη δεκαετία του 80 που ήμουν παιδάκι, συνεχώς στις ειδήσεις στην ΕΡΤ να βλέπω για χιόνια εκεί πάνω και να λέω "πόσο τυχεροί είναι αυτοί οι άνθρωποι"!! Ας ξεκινήσει λοιπόν από εκεί και μετά τις 14-15 που θα έχουμε ολοκληρώσει τις ετοιμασίες εδώ κάτω, καλώς να έρθει ο Κόγκας της δεκαετίας που όλοι οι προσήνεμοι αγαπήσαμε (00s)! 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μακαρι αγορι μου να χιονιστεις εστω εσυ,να ανεβασεις αυτες τις υπεροχες φωτο μεσα απο το παραθυροφυλλο της κουζινας,πισω απο την κουρτινα,που μας αφηνει να φανταζομαστε απλα τι γινεται εξω,αφου ουσιαστικα δεν βλεπουμε.

Κλάμα χαχαχααχ ....φέτος θα τις βγάζω από κινητό...Επίσης υπάρχει και χειρότερος ο  @Imathia Desert που βγάζει πίσω από τη σιτα😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που μου την δίνει είναι ότι δεν υπάρχει κάτι για διεκδίκηση. Κάτι που να σκάει Ισπανία ή Τουρκία και να το τραβάμε. Μιλάμε ανύπαρκτος χειμώνας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κλάμα χαχαχααχ ....φέτος θα τις βγάζω από κινητό...Επίσης υπάρχει και χειρότερος ο  @Imathia Desert που βγάζει πίσω από τη σιτα😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Αχχααχχαχαχαχαχαχ σιτα αξιαα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Έχουμε φτάσει σε τέτοιο σημείο κατάντιας που λέμε "βρε λες" για το ενδεχόμενο να χιονίσει στις κλασσικές χιονομανες της χώρας όπως Γρεβενά Κοζάνη κτλ.

Εγώ θυμάμαι τη δεκαετία του 80 που ήμουν παιδάκι, συνεχώς στις ειδήσεις στην ΕΡΤ να βλέπω για χιόνια εκεί πάνω και να λέω "πόσο τυχεροί είναι αυτοί οι άνθρωποι"!! Ας ξεκινήσει λοιπόν από εκεί και μετά τις 14-15 που θα έχουμε ολοκληρώσει τις ετοιμασίες εδώ κάτω, καλώς να έρθει ο Κόγκας της δεκαετίας που όλοι οι προσήνεμοι αγαπήσαμε (00s)! 

Αστα να πανε φιλε , πολλες χρονιες ειχαμε χιονι παγωμενο κατω για 1με 2 μηνες ...Και τώρα συζητάμε αν θα χιονισει 1 η2 μερες χαχαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα Ensembles και του gem και του Ευρωπαϊκού πάντως είναι αρκετά καλά για 8 του μήνα μόνο του τζίφου είναι άσχημα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Imathia Desert είπε:

Τα Ensembles και του gem και του Ευρωπαϊκού πάντως είναι αρκετά καλά για 8 του μήνα μόνο του τζίφου είναι άσχημα. 

Το τζεμ και ο ευρωαπιος εχου  ψιλοκαλα ανσαμπλ και χαλια κυρια και ο τζΙφος χαλια ανσαπλ και καλο κυρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το τζεμ και ο ευρωαπιος εχου  ψιλοκαλα ανσαμπλ και χαλια κυρια και ο τζΙφος χαλια ανσαπλ και καλο κυρι 

Ακριβώς, δεν ξέρω που θα πάει η κατάσταση, αν είναι να βγει κάτι καλό θα πρέπει να αρχίσει να ψιλο φαίνεται στα κύρια μοντέλα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Imathia Desert είπε:

Ακριβώς, δεν ξέρω που θα πάει η κατάσταση, αν είναι να βγει κάτι καλό θα πρέπει να αρχίσει να ψιλο φαίνεται στα κύρια μοντέλα .

Δυσκολα παντως Θανάση εγω δίνω 20 τοις εκατο ν Α ρθει κατι καλο στις 8, 9 το μο ο καλο ειναι οτι βελτιώνονται συνεχώς τα ανσαμπλ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιού. Τελείως χάλια τα ενσεμπλς του Τζεμ για τον σοβαρό Αυλώνα. Ξου ξουυυυ.

Από το να έρθει μια πέτσα και να χαλάσει τα καλά μετά, καλύτερα να μην έρθει καθόλου....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ιού. Τελείως χάλια τα ενσεμπλς του Τζεμ για τον σοβαρό Αυλώνα. Ξου ξουυυυ.

Από το να έρθει μια πέτσα και να χαλάσει τα καλά μετά, καλύτερα να μην έρθει καθόλου....

Δηλαδή όσο πιο καλή είναι μια πιθανή κατάσταση μεταξύ 6-10 τόσο χειρότερο είναι το μετά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν τσιμεντωσουμε τον Ατλαντικό και δεν μας έρθει αυτή η αηδία που η εποχή της είναι για Φθινόπωρο, τότε μετά τις 10 έχουμε ελπίδες για κάτι καλό..

navgemeu-0-180.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το cfs δίνει πάσα ακρίβειας στο κοντρόλ, ο Μιχάλης αναφωνεί Ιου και μπλιαξ, ο στρατηγος βγάζει λόγο και ξεσκονίζει και εμεις έτοιμοι για σουτ. Ξυπνάτε Ωρε προσήνεμο στράτευμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...