Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΣΣΑΛΟΥΣ, ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΜΑΓΚΕΣ! ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗΣ ΧΙΟΝΟΜΑΝΑΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ!

20230101_115513.jpg

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Προσωπικά προτιμώ ΤΡΑΜΠΑΛΑ και ΚΟΥΝΙΕΣ. Ποια ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ ρε σεις? Σοβαρευτειτε😂😂

ΥΓ1. Αύριο-μεθαύριο Μιχάλη θα λες τον καιρό στην ΕΡΤ3. Τι θα βγεις να πεις ρε Σατανά? Βλέπω να έρχεται κρύο με τσουλήθρα? ΑΙΛΑΙΟΣ.

ΥΓ2. Στρατηγε Δροσοπηγιωτη, να βαλουμε και Συγκρουομενα στο Λουνα Παρκ? Τα παιδια παιζει; ΗΜΑΡΤΟΝ!

Κλεο υποστράτηγε:) Μιχαηλ κανόνισε να λες τον καιρό και να πετάς μαύρη οθόνη όταν θα τελειωνεις με τα δυτικά και ΚΒ 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΣΣΑΛΟΥΣ, ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!

20230101_115513.jpg

Βαλε και λιγο Ραψάνη και λιγο πρόβειο και είσαι κομπλέ 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow sick said:

Κλεο υποστράτηγε:) Μιχαηλ κανόνισε να λες τον καιρό και να πετάς μαύρη οθόνη όταν θα τελειωνεις με τα δυτικά και ΚΒ 😂

ΑΙΠΙΤΑΙΛΟΥΣ ΕΛΛΙΝΙΚΑ. ΣΟΙΝΑΙΝΟΟΥΜΑΙΘΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, larissa_mare said:

Βαλε και λιγο Ραψάνη και λιγο πρόβειο και είσαι κομπλέ 😉

Γειασαν το μαγκα το φιλο.μου! 1000 χρονια μπροστα στα παντα ειμαστε φιλε! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ!

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουμπιάζει και ο μέσος όρος του τζίφου πλέον. Εντωμεταξύ τις τελευταίες μέρες, όταν τα κακά σενάρια εμφανιζόντουσαν όσο αφορά την αναδίπλωση, το 18αρι του ευρωπαίου πάντα έδινε την θετική νότα, και τα ενσέμπλς τυ . Ναι κοιμόμουν 3 κάθε μέρα και σηκώνομαι 6 κάθε μέρα από μόνος μου για να τα ελένξω... Θέλω μεγάλο χιόνι τώρα! 30cm+

 

θα περιμένω μέχρι τα 00αρια αύριο για να δώσω σινιάλο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει συσσωρευτεί τρομερό ψύχος στη Ρωσία,είναι κρίμα να χάσουμε το μπλοκάρισμα...Ούτε για ένα 6 Ώρο δεν κατάφερε να κρατηθεί ένα ευνοϊκό σενάριο στις λογικές ώρες....Αν μπεις το γίγας Ατλαντικό χαμηλό στην Ευρώπη ναι μεν μπορεί να βγει κάτι καλό αλλά το πιο πιθανό είναι μπλέξουμε με νοτιαδουρες.Αντε μετά να ξανά περιμένεις αναδιπλώσεις ,περιστροφές και δεν συμμαζευεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας βγει το σενάριο του Μιχαήλ. Να του φέρει τον δυτικό Κόγκα. Για τον επίσημο Κόγκα θα κάνουμε λίγο υπομονή. Μυρίζει φωτοβολίδα από 14 με 20 του μήνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν χρειαζεται να έρθει δυτικός, ας έρθει μία βελτιωμένη Σοφία. Έτσι και αλλιώς έτσι όπως είναι η Αμερική με τίποτα δεν μπορεί να κάνει κάτι σαν το χθεσινό 6αρι ή και καλύτερο. Είχα βάλει ένα σενάριο του ευρωπαίου πριν κάποιες μέρες [19] που έδειχνε να μπαίνει ο αυλώνας μέσα, και με το κρύο από τα βορειοανατολικά να γίνεται όλο και ψυχρότερος.  Κάτι τέτοιο θέλω.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Ίσως βγάλει διάταξη αλά Μιαχηλ στο 6αρι.

Καλη χρονια δημητρη με υγεια..

Τι θα γινει θα την χιονισουμε φετος τη λαμια????η παμε για 4/4???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι σαν το σενάιρο 2 είχα στο μυαλό μου εξαρχής για αυτή την αναδίπλωση. Πάω να ψάξω και άλλα.

https://www.meteociel.fr/modeles/ecmwfens_cartes.php?ech=192&mode=0&code=2&ext=0

gens-2-1-360.pnggens-2-0-360.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το παλευει ο ψυχακιας..Αλλα οπως εγραψα και τα ξημερωματα..Εχει φαει ληγμενη βασιλοπιτα...Η του 2010 η της Ολυμπιαδας το σωτηριον ετος 2004..🤣Νικολα πιασε κοκκινο..

gfs-0-234.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τουμπιάζει και ο μέσος όρος του τζίφου πλέον. Εντωμεταξύ τις τελευταίες μέρες, όταν τα κακά σενάρια εμφανιζόντουσαν όσο αφορά την αναδίπλωση, το 18αρι του ευρωπαίου πάντα έδινε την θετική νότα, και τα ενσέμπλς τυ . Ναι κοιμόμουν 3 κάθε μέρα και σηκώνομαι 6 κάθε μέρα από μόνος μου για να τα ελένξω... Θέλω μεγάλο χιόνι τώρα! 30cm+

 

θα περιμένω μέχρι τα 00αρια αύριο για να δώσω σινιάλο.

Θεσσαλια ναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλη χρονια Μιχαηλ !!!!

gfs-2-222.png?6

...ελατε τωρα που θα κανουμε και ναζια 🙂  θα βρουμε και 1...2 βαθμους...

επιτελους υετος που δεν ειναι ....υγρασια !!!!😂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...