Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΓΓΟΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ.

Άνοιξε τον Φλεβάρη. Αν και ο ιστορικός θα έρθει μέσα στον Γενάρη. Για αυτό και άνοιξα τον Γενάρη. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τρομακτικό χαμηλό, παίζει να είναι Medicane, ή τρελή σύσφιξη

 

gfs-0-252.png?6

Αυτά που δεν έκανε Φθινόπωρο..άρα τώρα είμαστε Νοέμβριο, οπότε έρχεται ο Μάρτης του '87 😂

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΑΙΠΙΤΑΙΛΟΥΣ ΕΛΛΙΝΙΚΑ. ΣΟΙΝΑΙΝΟΟΥΜΑΙΘΑ.

Μας αιχουν βγι τα ματηα εδο μαισα μαι ωλους τους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Καλη χρονια δημητρη με υγεια..

Τι θα γινει θα την χιονισουμε φετος τη λαμια????η παμε για 4/4???

Καλή χρονιά με υγεία και ότι καλό!

Θα έρθει ναι το πιστεύω,πρέπει βέβαια να ταχθουμε με το πλευρό των βορείων αν θέλουμε κάτι σοβαρό.Ειναι και πολύ δύσκολη πόλη για μεγάλο χιονι,θέλει συνδυασμό αρκετών συγκυριών για κατι μεγάλο..,δεν είμαστε εμείς Θήβες να θαβομαστε με το παραμικρό,ένα 10 ποντακι όμως θα το φέρουμε που θα πάει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαγκαις τα μωνδαιλα μου δεινουν 25mm χοινωυετου εδο στιιν Αγεια Λαιτονηα βραδη Ταιταρτις -Μαισημερη Παιμπτις. Να τα πηθτεπθο? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τουμπιάζει και ο μέσος όρος του τζίφου πλέον. Εντωμεταξύ τις τελευταίες μέρες, όταν τα κακά σενάρια εμφανιζόντουσαν όσο αφορά την αναδίπλωση, το 18αρι του ευρωπαίου πάντα έδινε την θετική νότα, και τα ενσέμπλς τυ . Ναι κοιμόμουν 3 κάθε μέρα και σηκώνομαι 6 κάθε μέρα από μόνος μου για να τα ελένξω... Θέλω μεγάλο χιόνι τώρα! 30cm+

 

θα περιμένω μέχρι τα 00αρια αύριο για να δώσω σινιάλο.

να το δωσω σε εικονα? να το δωσω 

αμα ειναι να το κανουμε Παιδικη Χαρα Μιχαλακο, βρηκες τον ανθρωπο σου!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Snow sick said:

Μαγκαις τα μωνδαιλα μου δεινουν 25mm χοινωυετου εδο στιιν Αγεια Λαιτονηα βραδη Ταιταρτις -Μαισημερη Παιμπτις. Να τα πηθτεπθο? 😂

Κάτσαι ώπου ισε.φοιλαι κε κουνα μαυρω μαντειλοι στα παιθαιροικα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και ότι καλό!

Θα έρθει ναι το πιστεύω,πρέπει βέβαια να ταχθουμε με το πλευρό των βορείων αν θέλουμε κάτι σοβαρό.Ειναι και πολύ δύσκολη πόλη για μεγάλο χιονι,θέλει συνδυασμό αρκετών συγκυριών για κατι μεγάλο..,δεν είμαστε εμείς Θήβες να θαβομαστε με το παραμικρό,ένα 10 ποντακι όμως θα το φέρουμε που θα πάει...

Έλα έλα κι εσύ!!!!μετα τον καυσωνακια...εμπρός για τον μεγάλο συνασπισμό !!!!!μαζί θα φέρουμε το χιόνι σύντροφοι...εμπρός στον αγώνα που χάραξε το 2001...το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω...😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι κοιμόμουν 3 κάθε μέρα και σηκώνομαι 6 κάθε μέρα από μόνος μου για να τα ελένξω... Θέλω μεγάλο χιόνι τώρα! 30cm+

Τραβας το καναλι σου κι εσυ έρμε.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Κάτσαι ώπου ισε.φοιλαι κε κουνα μαυρω μαντειλοι στα παιθαιροικα!

Εντωμεταξύ σήμερα έχουν εθνικό ρεκόρ της πιο ζέστης Πρωτοχρονιάς. Και έχει ομίχλη, βροχη και θερμοκρασία 6,5. Κλεο. Αχ Αχ Ναταν έτσι τα θερμά ραικωρ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα έλα κι εσύ!!!!μετα τον καυσωνακια...εμπρός για τον μεγάλο συνασπισμό !!!!!μαζί θα φέρουμε το χιόνι σύντροφοι...εμπρός στον αγώνα που χάραξε το 2001...το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω...😋🤣

Καλα εσυ για να δεις χιονι θα συνασπιστείς ακομα και με Σομαλούς πειρατές,με τζιχαντιστές κλπ.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Delsnow said:

Μια ερωτηση να κανω..

Υπαρχει περιπτωση μεσα στον μηνα να συννεφιασει καμια μερα???????λεω μηπως...

Στις 9 Ιανουαρίου μεταξύ 13.50 και 13.52 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, vorios_polos said:

Έλα έλα κι εσύ!!!!μετα τον καυσωνακια...εμπρός για τον μεγάλο συνασπισμό !!!!!μαζί θα φέρουμε το χιόνι σύντροφοι...εμπρός στον αγώνα που χάραξε το 2001...το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω...😋🤣

Η ιστορία έχει γραφτεί. Είναι η χρονιά που το blizzard της Θεσσαλονίκης και οι 49 βαθμοί της Ελευσίνας θα περάσουν στο καιρικό πάνθεον 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλα εσυ για να δεις χιονι θα συνασπιστείς ακομα και με Σομαλούς πειρατές,με τζιχαντιστές κλπ.🤣

Ιδού η αποδείξει τα γραπτά μένουν...σας αποκάλεσε Σομαλούς πειρατές και τζιχαντιστές...το ερώτημα πλέον είναι μέγα...όλοι οι κεντρώοι μεγάλο χιόνι βάζουν μόνο με τον μεγάλο συνασπισμό και οι δυτικοί επίσης ακόμη και η βόρεια Εύβοια ακόμη και  αρκετές νήσοι ...τι δρόμο θα διαλέξετε?μην πέφτετε στην γεωγραφική παγίδα ότι είστε κοντά με τον υβριστή με το κάλυμμα κουταβιού  ...ελάτε αδέρφια μου όλοι στους ΚΒ...😎😎😎😎🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Η ιστορία έχει γραφτεί. Είναι η χρονιά που το blizzard της Θεσσαλονίκης και οι 49 βαθμοί της Ελευσίνας θα περάσουν στο καιρικό πάνθεον 😜

Θες να είσαι το πρώτο μπαν του νεου ετους Εφιάλτη παιδι μου;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...