Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Γεια Βαγγελη μου...Καλη χρονια αδερφε...2 μετρα στην πορτα σου ρεεεε..😍

Woofland_-_Γιατί_τρέχουν_τα_σάλια_του_σκύλου_μου_-_Φροντίδα_και_υγεία_σκύλων.jpg

Καθαροαιμο πουλοσκυλο που μυριστηκε χιονοπουλια😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η εικόνα του p.v πάντως είναι για να σε προβληματίζει παρά να αισιοδοξεις ... Μακάρι να αρχίσει να φαίνεται κάποια αποδιοργάνωση γιατί πάμε όλο και πιο πίσω.... 

Και η τελευταία εικόνα με τους ανέμους είναι χειρότερη από τις προηγούμενες μέρες 

ps2png-worker-commands-5d9fc45c7d-kqbrw-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-HU_FSY.png.c8145b84b2ab108ca6aab6558891cdb7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τις 15 δεν έχει τίποτα...Όσο βλέπετε αντικυκλωνα μκοντά στην Ουκρανία από ανατολικά,  ότι και να έρθει από δυτικά και βόρεια δε θα είναι για πεδινά κι αυτο γιατι ο αντικυκλωνας ανατολικα με το τρόπο που φτιάχνεται διαλύει οποιοσδήποτε υποψία ψύχους η τη παει πολυ πικ βορεια ...Η δε θα χει θερμοκρασίες η και να έχει μέχρι να έρθουν οι θερμοκρασίες θα χει φύγει ο υετος ,..άρα για χιόνια όποιος θέλει ας κάψει ελεύθερα το μισό Γενάρη 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταία φορά που έγινε αναφορά ελπίδας στον χαμένο εμποδισμο ήταν τέλος νοεμβριου αρχές Δεκεμβρίου ...δεν θα πω το όνομα του μην το ματιασω 😋 image.png.8fe4a4fc3d35f17022dce1614fb1d07e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Θελετε και 3/3 με αυτη την εικόνα ...πρωτα μαζεψτε τους δικους σας και μετα ξαναμιλαμε 😂😂😂😂😂😂😂

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/413530/animera-protoxronias-kai-oi-athinaioi-ksexythikan-stis-paralies

Ειναι ο αντιπερισπασμος πριν το χτύπημα της κόμπρας 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τελευταία φορά που έγινε αναφορά ελπίδας στον χαμένο εμποδισμο ήταν τέλος νοεμβριου αρχές Δεκεμβρίου ...δεν θα πω το όνομα του μην το ματιασω 😋 image.png.8fe4a4fc3d35f17022dce1614fb1d07e.png

Αυτο παιρνει βελτιωση???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ολο το θαρρος...Ν ανοιξω θεμα σχολιασμος χαρτων Γεναρης 2024...Η μπα??🤣

Τακαρε..Καλη χρονια ρε φιλε..Ευχομαι το 2024 να μας φερει τα πολυποθητα...😜

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικο,αδιανοητο,ειλικρινα δεν περιμενα ποτε να ζησουμε τετοιον εφιαλτη.Συντομα ουτε κουραγιο για χαβαλε και πειραγμα δεν θα εχω προσωπικα 

xx_model-en-318-0_modez_2023010112_240_17_157.png

xx_model-en-318-0_modusa_2023010112_240_17_157.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, vorios_polos said:

Mεγαλωνεις λίγο την εικόνα και βλέπεις αυτό το μωβ τέρας να μαζεύεται και να είναι έτοιμο να σκάσει...image.png.89e35c909282ec1d4bd898cc8ba2e8e1.png

Ειναι λιγο μακρια Βαγγελη....😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις τωρα το ειδα....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ???

Δηλαδη περα απτην πλακα, που λεμε π.χ. Σκουπιδαιος η μουφομοντελα, πως στο καλο γινεται ραν με ραν να αλλαζουν τοσο πολυ οι παραμετροι???

Και ο παρολιγον χιονιας να γινεται αντικυκλωνας με λιακαδα ???

Παει και ο Γεναρης δυστυχως....

Μακαρι να κανει το πολυποθητο restart καποια στιγμη το Φλεβαρη μπας και προλαβουμε εστω λιγη βροχουλα το Μαρτιο και χιονια στα ορεινα, πριν πλακωσει η Ανοιξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Από το τίποτα του τζίφου καλός είναι ο σκουπιδαίος γιατί τουλάχιστον αφήνει ελπίδες για τα μέσα του μήνα ενώ με τζίφο καλό φλεβάρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, Galanto said:

Μέχρι τις 15 δεν έχει τίποτα...Όσο βλέπετε αντικυκλωνα μκοντά στην Ουκρανία από ανατολικά,  ότι και να έρθει από δυτικά και βόρεια δε θα είναι για πεδινά κι αυτο γιατι ο αντικυκλωνας ανατολικα με το τρόπο που φτιάχνεται διαλύει οποιοσδήποτε υποψία ψύχους η τη παει πολυ πικ βορεια ...Η δε θα χει θερμοκρασίες η και να έχει μέχρι να έρθουν οι θερμοκρασίες θα χει φύγει ο υετος ,..άρα για χιόνια όποιος θέλει ας κάψει ελεύθερα το μισό Γενάρη 

Ετσι. Ουτε τσουληθρες, ουτε τραμπαλες ουτε κουνιες. Ακριβως ετσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως χθες στα Αμπελάκια μου έκανε εντύπωση ότι οι ντόπιοι μου έλεγαν "άντε να δούμε πότε θα κάνει Χειμώνα επιτέλους", παρότι οι τιμές των καυσίμων είναι εκεί που είναι. "Πρέπει να κλείσουν τα δέντρα" μου είπαν και ότι αν πάει έτσι η Άνοιξη θα είναι δύσκολη για τους αγρότες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Snow sick είπε:

Εντωμεταξύ τώρα διάβασα το άρθρο και λέει «ο καιρός δεν θυμίζει τις παραδοσιακές πρωτοχρονιες με θερμοκρασία κοντά στο 0 και χιόνια». Κλάμα. Τέρας αξιοπιστίας μας ενημερώνει ότι συνήθως εχοθμε 0 και χιόνια. Χαχαχα. Τι γελοίοι..Πρέπει όντως να είναι το χειρότερο επάγγελμα..

Αφού κάθονται κάποιοι ακόμη και διαβάζουν τα συστημικά σκουπίδια....Που ήταν όπως κάθε χρόνο οι χειμερινοί κολυμβητές και το κάνανε θέλα γελοιότητας οι ξεφτίλες....Ελεος πια.....αλλά εδώ δεν υπάρχουν οι φορείς των ψευδών ειδήσεων που βγαίνουν και καταγγέλουν.....ή το άλλο που διάβασα ότι κάθε Γενάρη θα γίνεται αυτό και πιο θερμά κάθε χρόνο και να λέγεσαι επιστήμονας κιόλας....Θα σας δω εγώ τα επόμενα χρόνια ως το 2045 με το ηλιακό ελάχιστο, αλλά βρήκανε και τα κάνουνε.....Οκ έδωσε και αφορμή ο καιρός με τον μηχανισμό του....Εχουμε και παρακάτω όμως.....Η υπομονή θα βραβευτεί και τότε που σε πονεί....Κοντοζυγώνει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο για restart λεμε αλλα μ αυτα και τ αλλα θα φτασουμε 15 γεναρη χωρις κανενα καιρικο ενδιαφερον...

Ετσι οπως το παει ο καιρος στο τελος η καιρικη ανωμαλια θα φτασει στο πικ της την ανοιξη με οψιμα και αχρειαστα κρυα...

Παραλια Παλαιου Φαληρου 10 ιουνιου 2023...🤣

5245294.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αυτο παιρνει βελτιωση???

Τι να σου πω τον είχα ξεγράψει για φέτος σαν εμποδισμο αλλά ναι παίρνει βελτίωση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως χθες στα Αμπελάκια μου έκανε εντύπωση ότι οι ντόπιοι μου έλεγαν "άντε να δούμε πότε θα κάνει Χειμώνα επιτέλους", παρότι οι τιμές των καυσίμων είναι εκεί που είναι. "Πρέπει να κλείσουν τα δέντρα" μου είπαν και ότι αν πάει έτσι η Άνοιξη θα είναι δύσκολη για τους αγρότες.

αν και ειμαι οφτοπικ πανε για ακαρπια τα καρποφορα λογω ελλειψης χαμηλών θερμοκρασιων και εχθροι κ ασθενειες αναπαραγονται λες κ ειναι ανοιξη οποτε ερχεται δυσκολη χρονια εκτος κ αν προλαβει να ρεφαρει 15 Ιανουαρίου με 15 Φεβρουαρίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Δεν βλεπω να μετανοειτε και δεν θα υπαρχει ελεος.....

Όλο το πατριαρχείο στην Φθιώτιδα μετακόμισε?? 🤭 Χειροτονήθηκες διάκονος ?? 

Κάτσε να φάμε τα περισσεύματα από σήμερα και μεθαύριο νηστεία ... !! Δώσε ημίν 1 ημέρας  πειρασμων . Αν βγει χιονιάς θα του δώσουμε όνομα Mετανοηcιc τιμητικά 

Πρέπει να μάθουμε  τι οδηγίες δίνει στο ποίμνιό του ο Δεσποτας Προσηνεμων και Νήσων Αιγαίου  και τους κάθονται ιστορικοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...