Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gfs-0-384.png?12

Καθαρος ελεγχου καιρου απο τις μεγαλες δυναμεις.

Εδω βλεπουμε  το υπεροπλο του πουτιν (με την κωδικη ονομασια παγοβουνο)να στρεφετε κατα τις ελλαδος σε μορφη βληματος προς τα τελη του γεναρη.

Οι  λοιπες μας στρατηγικες δυναμεις,βορειοι ,προσηνεμοι, στις επαλξεις,  κατα αυτης της απειλης.

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Τώρα ο τζίφος με αυτό το ραν βγάζει κάτι στα βόρεια η μόνο προσήνεμα;

για χιονι πεδινο ?? ....πουθενα  🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Τώρα ο τζίφος με αυτό το ραν βγάζει κάτι στα βόρεια η μόνο προσήνεμα;

η συνεχεια του θα ηταν καλη μεχρι εκει που εφτασε τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Ασύλληπτο θαψιμο της Πίνδου...

 

 

Ωραίος ο τζίφος για Ήπειρο με το ψύχος από Ιονιο... Συμφωνείς φίλε? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κόλπο γκρόσο για Μιχαήλ και του τζιφου και του Τζεμ τ ανσμπλ ...ενώ ετοιμάζουν το έδαφος αμέσως μετά για το χτύπημα της κόμπρας ...😎😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, menidi said:

Πάντως σας βλέπω πολύ large!! Ειστε χορτάτοι όπως φαίνεται!! Κάνείς δεν ασχολείται με τα πρώτα χιόνια σε Πάρνηθα, Κιθαιρώνα και Διρφυ στις 15 του μήνα!!

-1 στα 850 και καλός υετός. Προσήνεμος

Εγώ ακόμα περιμένω να αποχιονιστώ στα 30 μέτρα από τη Μεσογείων, με την Πάρνηθα θα ασχολούμαστε;

Περιμένουμε για το αν θα αρχίσουμε να δίνουμε μάχη για το 3/3 στα τέλη του μήνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βγηκε ο λαγος που εψαχνε

Εμ τα έλεγα εγώ αλλά δεν άκουσε. Τι τα θες τα -10 χαχαχα

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Εγώ ακόμα περιμένω να αποχιονιστώ στα 30 μέτρα από τη Μεσογείων, με την Πάρνηθα θα ασχολούμαστε;

Περιμένουμε για το αν θα αρχίσουμε να δίνουμε μάχη για το 3/3 στα τέλη του μήνα. 

Μαζι σου κι εγώ για το χιόνι στη Μεσογείων. Η Πάρνηθα όμως είναι εκείνη που δίνει οξυγόνο και μετριάζει το απαίσιο - πλέον - μικροκλίμα της Αθήνας . Και χρειάζεται χιόνι για τα δεντρα της. Χίλιες φορές χιόνι καλό στο βουνα μας (Παρνηθα, Πεντέλη, "Τρελό" και Ποικίλλο) παρά χιόνι στα μπετά. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

Διορθώνει το τεράστιο συστηματικό σφάλμα ο Τζιφός στον Καναδά. Την μαυρίλα δείτε.

 

17-46-57-animuty3.gif

Μιχαλη μιλησα σημερα μεσω Skype με τον πασιγνωστο Ιάπωνα μετεωρολογο Sugamoto Hamilaki. Λεει οτι αυτα σε καμια περιπτωση δεν.ειναι συστημικα λαθη του Βασιλιά αλλά αιφνιδιες συνέπειες της πτήσης σμήνους πεταλουδων του γενους Grilandi Soto στην περιοχή του Saporo της Ιαπωνίας. Μου τονισε δε οτι το φαινομενο αυτο δεν ειναι μεν άγνωστο, ομως φετος το σμηνος ειχε σχηματισει μια αγνωστη λεξη κινουμενο μαλιστα αντιστροφα δηλαδη απο ανατολικά προς τα δυτικά.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κόλπο γκρόσο για Μιχαήλ και του τζιφου και του Τζεμ τ ανσμπλ ...ενώ ετοιμάζουν το έδαφος αμέσως μετά για το χτύπημα της κόμπρας ...😎😎😎😎

 Χορεψε γλυκια μου κομπρα...

Θεσσαλονικη εισαι μια στο κοσμο δεν ειναι η αλλη!!🤣

a000.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλος ο ψευτης,περιμενουμε ens και ευρωπαιο για να κλεισει θετικα η μερα που ξεκινησε καλα απο το πρωι.

Η ελπιδα…ξαναήρθε 😉

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...