Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν περιμενα να σπασεις κι εσυ.Αν εχεις αναγκη να μιλησεις σε καποιον ξερεις που θα με βρεις.

Δεν νομίζω οτι υπάρχει κατι αλλο για φέτος οπότε λεω να το παρακολουθήσω το θέμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, theodors3 είπε:

η λιμνη στα δυτικα ισως μας σωσει με καθε θεση αυλωνα ακομα κ στο αζερμπαιτζαν να βρεθει το κυριως κομματι του🤪

Το είπα ότι αυτό θα μας σώσει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Δεν νομίζω οτι υπάρχει κατι αλλο για φέτος οπότε λεω να το παρακολουθήσω το θέμα. 

Ποιος ειμαι εγω που θα σ εμποδισει, εκτος απο ενας φιλος που ανησυχει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας μείνουεμ στο πραγματικό πρόβλημα εδώ. Για 100 χλμ η Ήπειρος μπορεί να χάσει τρελό χιονιά.. Αλλά νομίζω οι 1000+ θα βάλουν τρελό χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας μείνουεμ στο πραγματικό πρόβλημα εδώ. Για 100 χλμ η Ήπειρος μπορεί να χάσει τρελό χιονιά.. Αλλά νομίζω οι 1000+ θα βάλουν τρελό χιόνι

Το Μέτσοβο Φλώρινα κτλ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Το Μέτσοβο Φλώρινα κτλ; 

Μετσοβο ναι φλωρινα δεν νομιζω ηπειρο μεχρι 800-700 και οι υπολοιποι 1000 και πανω νικολα ..τι λεει η χαλκιδα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Το Μέτσοβο Φλώρινα κτλ; 

Αν χάσουμε και το Μέτσοβο είμαστε για κλάμματα μετά. Φλώρινα πολύ οριακά την βλέπω, μιας και το κρύο είναι δυτικά. Στην κυριολεξία σε όλα τα μοντέλα η 0, απλά γλείφει τα ΒΔ παράλια της Ηπείρου, αλλά δεν μπαίνει μέσα. Βέβαια αν μιλήσουμε και από θετική πλευρά, και το τζεμ, και το ούκμο που το πρωί μας πετούσαν τελείως απέξω τώρα ήρθαν κοντά στον τζίφο. Δεν ξέρω. Αν μπροούσε κάποιος να δώσει τον ορισμό του οριακού, αυτό θα ήταν για εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Καστοριά υπάρχει ακόμα ελπίδα για χιονόπτωση έστω και πρόσκαιρα 

Δεκέμβριο του 2021 το έστρωσε με -0,5 σε παρόμοια διάταξη

IMG_20230117_184214.thumb.jpg.91a8bf8fc9dd17218c778a77a72fae35.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας μείνουεμ στο πραγματικό πρόβλημα εδώ. Για 100 χλμ η Ήπειρος μπορεί να χάσει τρελό χιονιά.. Αλλά νομίζω οι 1000+ θα βάλουν τρελό χιόνι

Ναι γιατί το 0 θα είναι ηγουμενιτσα😆😆και τι να κανει με τέτοια 850αρια η Ηγουμενίτσα? Είναι κρίμα πραγματικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Ναι γιατί το 0 θα είναι ηγουμενιτσα😆😆και τι να κανει με τέτοια 850αρια η Ηγουμενίτσα? Είναι κρίμα πραγματικα

Τίποτα.. Το θέμα είναι να έμπαινε και η 0 να κάλυπτε όλη την Ήπειρο, και εκεί που έχει υψόμετρο... Τι να πω θα δείξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Yata είπε:

Για Καστοριά υπάρχει ακόμα ελπίδα για χιονόπτωση έστω και πρόσκαιρα 

Δεκέμβριο του 2021 το έστρωσε με -0,5 σε παρόμοια διάταξη

IMG_20230117_184214.thumb.jpg.91a8bf8fc9dd17218c778a77a72fae35.jpg

Στην Δυτικη μακεδονια χλωμο το κοβω να φτασουν τοσο χαμηλα στα 650 - 700 μετρα υψομετρο οι χιονπτωσειs.Για να δουμε μπαs και βελτιωθουν αυριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μετσοβο ναι φλωρινα δεν νομιζω ηπειρο μεχρι 800-700 και οι υπολοιποι 1000 και πανω νικολα ..τι λεει η χαλκιδα?

Η Χαλκίδα ψάχνει το 3/3 στο διάστημα 28/1 με 5/2. Θα το παλέψουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Η Χαλκίδα ψάχνει το 3/3 στο διάστημα 28/1 με 5/2. Θα το παλέψουμε. 

Οταν σου πω ερχεται ξερεις οτι θα ερθει χαχα 1-7 το πρωτο διαστημα για αρχη ενδιαφεροντος για εκει...και βλεπουμε μετα το 15 η 20 με τελη φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...