Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές νοτίσιας ΧΙΟΝΟ-ΒΡΟΧΟ-κακοκαιρίας 19-23/1/23....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4,4 στην Ποταμιά βούτυρο (700μ),λογικά στους 2 c θα είναι το Καρπενήσι..Άντε μπας και το γυρίσει τώρα που έχει καλά φαινόμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ένα τέταρτο το πρωί έριξε γύρω στα 4mm.Μετα έκοψε μαχαίρι ο υετός.Με έπιασε πάλι στη Νίκαια γύρω στις 7. Ψιχαλες τώρα στον Ταύρο.

Ο Υμηττός χαμένος πριν λιγο.20230120_075142.thumb.jpg.e64e50f8578b88fe69dfc205b2dbe528.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, antinod είπε:

Δεν ξέρω τι λεει ο κάθε Σάκης, αλλά η προβλεψη έλεγε για +1 στα 850 τέτοια ώρα. Δεν ξέρω αν είπε κανεις για χιόνια. Αυριο την ίδια ώρα θα έχει 0 με -1 στα 850 , για τότε ξέρω ότι έχει πιθσνοτητες

Για Σάββατο πρωί μιλάμε παίδες για Γιαννενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μενίδι έχει ρίξει πολύ νερό. Αδυνατω να πιστέψω ότι έχουμε κάτω από 15μμ. Δεν έχω δει μετρήσεις.  Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.

Με συνοπτικες διαδικασιες στρωθηκε το Μετσοβο κατω στην πλατεια μεσα σε 10 λεπτα. Απο τα ξημερωματα ειχε μια πετσα στα ψηλα της….

https://www.meteocam.gr/MetsovoPlateia

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπιζει στο Μέτσοβο,τα έστρωσε όλα μέσα σε λίγη ώρα!Ευτυχώς έχουμε και τις κάμερες.

συνεχείς μπορες στη Βούλα προερχόμενος από το Σαρωνικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε σιγά σιγά για παύση φαινομένων.Απο τα δυτικα υπάρχουν ανοιγματα. Μέσες άκρες τα μοντέλα  καλά τα πήγαν στον μ.ο τους,με εξαίρεση κάποιες τοπικότητες που έφτασαν και τα 20mm (Παλλήνη).

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην παρέα. 
Ξεκίνησε να χιονίζει στο χωριό μου στην Κρανιά Ασπροποτάμου Καλαμπακας στην ορεινή Δυτική Θεσσαλία και μέσα σε 10 λεπτά το έστρωσε στις εύκολες επιφάνειες ρίχνοντας χαρτοπετσέτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν καμια ώρα, στο δρόμο της Μηλιάς Μέτσόβου!!! Υπέροχα λευκά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...