Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το σενάριο 23,.. τότε θα είμαι ευχαριστημένος. Κατά τα άλλα ήδη ξέρω τι θα πάρουμε πάλι εδώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Υπομονή νηστεία...απλά αιρχαιτε......σενάριο 24 27 αφιερωμένα στα βορεια 

Το 4 θες να πεις. Χώρια τα υπόλοιπα, αφού 17 στα 31 είναι κεντροβόρειοι ή σκέτο βόρειοι χιονιάδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεόστεγνα ανσάμπλ θεσσαλονίκης από 3 φλεβάρη και μετά και επιβεβαιώνουν την ακυρότητα του κύριου σε 850 και 500αρια. Φτάνει τώρα με το 5ο μοντέλο, τα λέμε το απόγευμα με κανά σοβαρά αξιολογημένο μοντέλο όπως το gem και ο σκουπιδαίος

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως έγραψα και χθες τα μοντέλα όχι μόνο ο τζιφουλας άλλα και το ευρωπαϊκό και το αμερικανικό θα βελτιώνονται μέρα με τη μέρα, αν δείτε το τζιφο στην Βορείου πόλου  οπτική του μοντέλου και δείτε τα χθεσινά και τα προχθεσινά θα καταλάβετε ότι το πάει τρένο εδώ και μέρες. Ή θέση του Αζορικου είναι η ιδανικότερη, το δε χαμηλό που βουτάει δυτικά Ιόνιο σε υπέροχη θέση, αναγκάζετε από το τοίχος των ατμοσφαιρικών υψηλών πιέσεων. *Δυτικά της Ιταλίας

Δεν εκτροχιάζεται!!

Επεξεργάστηκε από snowmix99d
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με το σενάριο 23,.. τότε θα είμαι ευχαριστημένος. Κατά τα άλλα ήδη ξέρω τι θα πάρουμε πάλι εδώ...

Στα είπα στο τηλ .ότι σου είπα βγηκε στον μέσο ορο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] said:

Με το σενάριο 23,.. τότε θα είμαι ευχαριστημένος. Κατά τα άλλα ήδη ξέρω τι θα πάρουμε πάλι εδώ...

ελα που δεν ξερεις....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γαλλικό και καμικάζι 6ζ ανατολικά σενάρια, καλά κάνει ο τζίφος με τα δυτικά σενάρια για να μην φύγει για τουρκία, πάμε ΠΟΛΥ καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Στα είπα στο τηλ .ότι σου είπα βγηκε στον μέσο ορο

Καλημερα Βαγγελη.Θελω να μου πεισ πουτο βλεπεσ το καλο γιατι εγω βλεπω μια τρυπαρα να απο πανω μας αν ερθει κβ και μετα βλεπω προσηνεμο.Απο που αισιοδοξεισ?????

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Canadathens13 said:

68F3C10B-C127-4FB8-B57E-B77294E13B0D.jpeg

Μην πάρεις το πλαστικό πάρε το άλλο από μέταλο,  θα σπάσει από το βάρος το πλαστικό 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Ισιωσε Γκάρυ γυρνά ανάποδα και είσαι οκ 🤣🤣

Χαχα στραβωσα από το πολύ κοίταγμα στην λάμπα προχτές που χιονιζε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snowmix99d said:

Μην πάρεις το πλαστικό πάρε το άλλο από μέταλο,  θα σπάσει από το βάρος το πλαστικό 😄

το επαθα περυσι αυτο.... Καλα ενταξει περυσι δεν μπορουσα να βγω απο το σπιτι φρακαρε η πορτα. Και πηγα να παρω το φτυαρι το πλαστικο και εσπασε σε ενα second.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι ωρες περνάνε και απλα τα ανσαμπλ όλων των μοντέλων δειχνουν οτι αιρχαιτε ....απλά δε γλιτώνουμε

ΕΤΣΙ ΑΝΤΟΥΑΝ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Οι μόνοι (ημι)πεδινοί που δεν χρειάζεται ποτέ να ανησυχούν για το πού/πώς/πότε/τι θα βγει, ειναι οι Θηβαίοι. Λες και έχουν κάνει συμφωνία με τον Θεό τον ίδιο κάθε χειμώνα οπωσδήποτε ένα 20ποντο στη χειρότερη. 😋😋😋😋

Σωστός. έτσι ακριβώς φίλε!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κανω μια ερωτηση... Εχει ποτε υπαρξει κακοκαιρια που εστρωσε ταυτοχρονα σε Θεσσαλονικη και Αττικη. Δεν θα ηταν απιστευτο αυτο;;; Τι θα πρεπει να συμβει ακριβως για να εχουμε ενα τετοιο γεγονος; το ειχα απορια χρονια αυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρίς να θέλω να χαλάσω το πάρτι στα θερμοκρασιακά ενσεμπλ υπάρχει θέμα... είναι σχεδόν μοιραμένα ανάμεσα στη μούφα και στο θάψιμο.. γιαυτό και ο μέσος ορος είναι μέτριος γύρω στο -5 όπως λέει και ο Χιών... απλά το σημειώνω και παρακαλώ να είστε κόσμιοι... 🤣

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Να κανω μια ερωτηση... Εχει ποτε υπαρξει κακοκαιρια που εστρωσε ταυτοχρονα σε Θεσσαλονικη και Αττικη. Δεν θα ηταν απιστευτο αυτο;;; Τι θα πρεπει να συμβει ακριβως για να εχουμε ενα τετοιο γεγονος; το ειχα απορια χρονια αυτο. 

Το 2006 χιονιζε ταυτοχρονα σιγουρα στρωσιματα δεν θυμαμαι ποσο ειχε η αθηνα και η θεσσαλονικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο απαγορεύονται τα greeklish και επιτρέπονται τα ανορθόγραφα μηνύματα στα Ελληνικά (την πλακίτσα την κάνουμε 1-2 φορές) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Μην πάρεις το πλαστικό πάρε το άλλο από μέταλο,  θα σπάσει από το βάρος το πλαστικό 😄

Όχι θα πάρω αλάτι για τον πάγο κάτω!!!

Το φτυάρι είναι για την Αμερικανιά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάζω και τα ανσάμπλ των τελευταίων 4 τρεξιμάτων του 5ου μοντέλου ξεκινώντας από το πρώτο χρονικά (χθεσινό 12αρι) για να δούμε αν και πόσο αυξάνεται ο υετός στη θεσσαλονίκη. Κάπως έτσι είχε ξεκινήσει και η σοφία εντωμεταξύ χωρίς καθόλου υετό και απλά κρύο

Diagramme GEFS

Diagramme GEFS

Diagramme GEFS

Diagramme GEFS

Κρίμα που είναι από το χειρότερο μοντέλο αυτά, αν και η λογική συνέχεια είναι να πάει κι άλλο δυτικά, μένει να δούμε αν θα το δείξει στο 12αρι κύριο μιας και τα ανσάμπλ ευτυχώς έβγαλαν άκυρο το κύριο που δεν δίνει κάτι στα βόρεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...