Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ακόμα χιλιοστό μάθημα τα τελευταία 15 χρόνια σε όσους βορειοελλαδίτες πιστεύουν ακόμα ότι όλα είναι φυσιολογικά και κατηγορούν όλους όσους τους λένε ότι το κλίμα και η φύση έχει βιαστεί ανεπανόρθωτα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

 

ScreenHunter_1375 Jan. 29 09.58.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Από πιο τρέξιμο του παιου παίρνει αυτό? Θα μας τρελάνει?

χτεσινό είναι σήμερα μόνο ήλιο έχει για 15 μέρες

εδώ και μέρες έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο σαιτ αργεί να ενημερώσει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σας έλεγα να κοιτάτε μέχρι 72 ώρες, αχταρμάς από κει και πέρα άκρη δεν βγαίνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, BrainA said:

παιξε μπαλλιτσα εσυ.....

Τζίφος, σκέτη φαντασίωση. Πάλι καλά έχω κι αυτόν να με μπριζώνει! Ο ρεαλιστής ο ευρωπαίος όμως δεν μου δίνει τις Τ για κάτι αξιόλογο. Άντε μια μικρή πιθανότητα για χιονόνερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

σας έλεγα να κοιτάτε μέχρι 72 ώρες, αχταρμάς από κει και πέρα άκρη δεν βγαίνει. 

Ακριβως εστω 96.Εχει δρομο ακομα,ολοι στο παιχνιδι ειμαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αναμενομενο το ανατολικισμα.Το ειπαμε απο προχθες οταν καποιοι εβλεπαν μαγιορκα. 

Παμεγερα να το φερουμε.Δε θελει πολυ.

Ά ρε Τζορτζ τουλάχιστον έτσι όπως πάνε τα πράγματα στήνονται καλύτερα για εσάς και αυτό που λέγαμε για 3/3 είναι πιο κοντά από ποτέ.... μην κάνει και 4/3.....γιατί το βλέπω θα έχει διάρκεια μεγάλη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως επειδη ειπώθηκε νωριτερα σε καμια περιπτωση η κατασταση δεν ειναι μη αναστρέψιμη για τα Κβ οσο αφορα το πρωτο περασμα.Δεν εχει τελειωσει κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα. Ο φαποκρατορας ο καρπαζοεισπρακτορας ο λεγομενος αζορικος σε ολους μας θα ξαναφαει φαπα ο αχρηστος αυτος ο αντικυκλωνας ουτε να σηκωθει λιγο δεν μπορει την τρελα μου μεσα τα ατλαντικα χαμηλα του κανουν μπουλινγκ και δεν ντρεπεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ά ρε Τζορτζ τουλάχιστον έτσι όπως πάνε τα πράγματα στήνονται καλύτερα για εσάς και αυτό που λέγαμε για 3/3 είναι πιο κοντά από ποτέ.... μην κάνει και 4/3.....γιατί το βλέπω θα έχει διάρκεια μεγάλη....

Εχουμε πολυ δρομο Σωτο.Ας μεινει ο εμποδισμος και ολοι θα εχουμε ευκαιριες μεχρι μεσα Φλεβαρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη απογοήτευση.

Δυστυχώς η κατάσταση στη κεντροβορεια χώρα κλιματικά φαίνεται μη αναστρέψιμη και εντελώς αφύσικη τα τελευταία πολλά χρόνια...

Τις καλημέρες μου σε όλους και καλά χιόνια στα νότια (και χιόνια να μας βγάλει του 6ωρου, ευχαριστώ δε θα πάρω)...

Υ.Γ. Είδαμε και όταν είχαμε ευνοϊκούς δείκτες στα βόρεια τι πήραμε (για τα σκουπίδια είναι βασικά σαν πρόγνωση ας μη κρυβόμαστε)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, διορθώσεις κάνουν τα μοντελάκια. Πάει τρένο εδώ και μέρες. Δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία. Στο 18αρι θα επανέλθουν, κάποια παράμετρος άλλαξε λίγο τα δεδομένα. Πολλά σενάρια είναι πολύ ψυχρά ακόμα στα ενσεμπλ. 

cPX3Z6pDju.gif

SshEofaQmd.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, voutzalou said:

Τζίφος, σκέτη φαντασίωση. Πάλι καλά έχω κι αυτόν να με μπριζώνει! Ο ρεαλιστής ο ευρωπαίος όμως δεν μου δίνει τις Τ για κάτι αξιόλογο. Άντε μια μικρή πιθανότητα για χιονόνερο.

Δε διαφωνω ρε συ Εφη. Πάντα κατι πρεπει να εχουμε να μας μπριζωνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, snowmix99d said:

Καλημέρα, διορθώσεις κάνουν τα μοντελάκια. Πάει τρένο εδώ και μέρες. Δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία. Στο 18αρι θα επανέλθουν, κάποια παράμετρος άλλαξε λίγο τα δεδομένα. Πολλά σενάρια είναι πολύ ψυχρά ακόμα στα ενσεμπλ. 

cPX3Z6pDju.gif

SshEofaQmd.gif

Αναφέρομαι και για τους βόρειους φυσικά, δώστε λίγο χρόνο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέτριοι και οι μέσοι όροι του Παίου για το ΣΚΔ ... με -4 και με -5 δεν γίνεται πεδινή δουλειά ... Πάρνηθα και υπερβόρεια μια χάρα θα πάνε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, snowmix99d said:

Καλημέρα, διορθώσεις κάνουν τα μοντελάκια. Πάει τρένο εδώ και μέρες. Δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία. Στο 18αρι θα επανέλθουν, κάποια παράμετρος άλλαξε λίγο τα δεδομένα. Πολλά σενάρια είναι πολύ ψυχρά ακόμα στα ενσεμπλ. 

cPX3Z6pDju.gif

SshEofaQmd.gif

Μια παράμετρος άλλαξε τα δεδομένα. Αυτη

Screenshot_20230129-102009_Meteociel.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καλή Κυριακή.... αυτό που σας παίρνει από κάτω για μια βδομάδα μετά με ξεπερνάει..... τα μοντέλα είναι κυκλοθυμηκα σαν τις γυναίκες τώρα θα το καταλάβετε ?!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα προσήνεμα (έστω) μιλώντας, οι αρχές της επόμενης εβδομάδας είναι ένας αιώνας μπροστά. Θα αλλάξουν πολλά, είτε προς το κακό είτε προς το καλό. 

Αυριο έχω πολύ βαρύ πρόγραμμα στη δουλειά και οι σκέψεις θα με κατακλυζουν απόψε το βράδυ. Αντι για ζελεδάκι ύπνου θα δώ απλά το 18αρι....

Βρήκα τη λύση στην αυπνία. Καλημέρα σε όλα τα παιδιά!! Ωρα για Πάρνηθα. Μπας και έχει λίγο χιόνι στις πίσω κορυφές. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...