Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Η ιστορια δειχνει να επαναλαμβανεται...

62170dff544d09c934e0f42eb544c833_M.jpg

Προσωπικη γνωμη...Εαν ισχυει εν τελει το πλαγιασμα του αυλωνα...Πολυ πιθανο να υπαρξει κυκλογεννεση στη Μεσογειο...Δημιουργια χαμηλου μεταξυ νδ Πελοποννησου μεχρι και Ζακυνθο και θαψιμο θεσσαλιας,Ευτυρανιας,δυτικης Φθιωτιδας...Εαν το χαμηλο μετεπειτα κινηθει προς το Αιγαιο θα εχουμε αλλα θετικα σεναρια αλλα δεν ειναι της παρουσης....Το θετικο για την ωρα ειναι το περεταιρω δυτικισμα και οτι κερδιζουμε βαθμους στα 850 προς τα κατω.. Ακομα δεν εχει κλειδωσει η Κυριακη..Ποσο μαλλον το μετα..

Μακάρι να πέσεις μέσα φιλε αλλα δύσκολο, λογικα οτι γινει απο Φθιώτιδα και κάτω..anyway καλα χιονια μεσα απο την καρδιά μου σε όλου σας το αξίζετε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Ειμαστε σε εξαιρετικο δρομο. 

Ο τζιφος πρεπει να διορθωσει αμεσα . Δεν γίνεται ολα να βελτιώνονται και ο τζιφος με το ζορι να δυτικιζει σε καθε ραν

Έκανε εχτές το πρώτο βήμα στο 18αρι 

Και σημαντικο σήμερα στο πρωινό του 

Οπωτε έχει ακόμα αφθονο χρόνο λοιπόν να πάει τον αυλωνα  ακόμα ποιο δυτικά απ τα υπόλοιπα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν όλα πάνε καλά και τουμπιάσει ο τζίφος, θα μιλάμε για χιονιά που ουσιαστικά φάνηκε στις 100 ώρες. Η Κυριακή ήταν ξεγραμμένη μέχρι προχθές το απόγευμα ουσιαστικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εχεις βαλει αλλες ωρες

το ξέρω για αυτό ρωτάω...γίνεται μέσα σε δώδεκα ώρες να δυτικήσει τόσο πολύ και να εξαφανίζει και αυτό το σκάψιμο στην σκανδιναβία???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι κβ έτοιμαστειτε πάρτε τα χάπια σας και απολαύστε τη κωλοτούμπα 1,30 ώρα ακριβώς ....

Το είπες, το καταλαβαμε χαχα. Αλλα ξέρω γιατί εισαι με παιο. Αυριο σου δίνει χιόνι ...😃

ecmwfgr-2-30.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι κβ έτοιμαστειτε πάρτε τα χάπια σας και απολαύστε τη κωλοτούμπα 1,30 ώρα ακριβώς ....

μαλλον κ συ τσιμπησες με τον τζιφο! ειμαστε ανετοι χαλαροι και αναμενουμε το αναποφευκτο!

υγ "συνηθισμενα τα πεδινα της Μακεδονιας στην αχιονια" που λεει κ ενα νεο ρητο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή την στιγμή, 50 μέλη στα ανσαμπλ του ευρωπαικου τρέχουν κορδόνι. 50!!! παρακαλώ 

Το πως θα καταφέρει ο τζιφος μέσα σε 72 ώρες να πάρει αυτος την νίκη της προοπτική για το διήμερο Κυριακής Δευτέρας. Δεν ξέρω 

Λυστε μου εσείς την απορία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Το είπες, το καταλαβαμε χαχα. Αλλα ξέρω γιατί εισαι με παιο. Αυριο σου δίνει χιόνι ...😃

ecmwfgr-2-30.png?0

Ναι ο αλήτης και αυτός και ολα τα ανσαμπλ του ...άντε να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Πάντως αν όλα πάνε καλά και τουμπιάσει ο τζίφος, θα μιλάμε για χιονιά που ουσιαστικά φάνηκε στις 100 ώρες. Η Κυριακή ήταν ξεγραμμένη μέχρι προχθές το απόγευμα ουσιαστικά.

Και αν δεν κάνω λάθος, πρώτος ο Γάλλος άρχισε να δείχνει την αλλαγή αυτή στα κύρια του τρέξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.b986b94b9313e00f4312b1e87c982703.png

Θα μπορούσε να είναι γράφημα από το Ροβανιέμι της Μεσογείου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Axilleas είπε:

Εννοείται φιλε γιαυτο και είπα ότι ίσως βγουν και αντιθετα ( δηλαδή χειροτερα) αλλά ίσως και καλύτερα κανεις δεν ξέρει 

Περιοχικα 1 μέρα πριν καλύτερα νομίζω και αυτά όχι για σίγουρα.  

Η ανυπαρξία χαμηλού έχει κλείδωση εκτός εάν εμφανιστεί κανένα ξαφνικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

υπέροχος τζίφος, μακάρι να τους πάρει τα σωβρακα ως συνήθως δηλαδη

Πραγματικά μακάρι! Σταθερός στο ίδιο σενάριο εδώ και παρα πολλά ραν. Τα υπόλοιπα έχουν αλλάξει διαφορά σενάρια…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάτι δίνει ο βασιλιάς στη Θεσσαλονίκη. Σκουπιδαιος είναι γι απόσυρση, φέρτε πίσω τα κλεμμένα λεφτά των Ευρωπαίων φορολογουμενων 

image.png.2d252d982128effdfc04d490d898e006.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Η ανυπαρξία χαμηλού έχει κλείδωση εκτός εάν εμφανιστεί κανένα ξαφνικα

Μήδεια και ελπιδα είχαμε και στις δυο χαμηλό; Γιατί δεν θυμαμαι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ειμαστε σε εξαιρετικο δρομο. 

Ο τζιφος πρεπει να διορθωσει αμεσα . Δεν γίνεται ολα να βελτιώνονται και ο τζιφος με το ζορι να δυτικιζει σε καθε ραν

Ο τζιφος φίλε μου είναι ικανός να στο στειλει τον αυλώνα Ιταλια τώρα στο 6αρι ή μετά στο 12αρι. Μην αγχώνεσαι. Δεν έχει τέτοια κολλήματα. Δεν σου κρύβω οτι κι εγώ εχθές τον πίστευα με τέτοιο μουλάρωμα που έδειχνε. Τωρα όμως πιστεύω οτι είναι έτοιμος για να το σκάσει μέχρι και Αδριατική!! χααχ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

image.png.b986b94b9313e00f4312b1e87c982703.png

Θα μπορούσε να είναι γράφημα από το Ροβανιέμι της Μεσογείου.

Απίστευτο το γεγονός ότι τρέχουν σχεδόν κορδόνι μέχρι το τέλος του διαγράμματος 

Θα το δαγκώσουμε στην κυριολεξία με αυτή την εξέλιξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ο τζιφος φίλε μου είναι ικανός να στο στειλει τον αυλώνα Ιταλια τώρα στο 6αρι ή μετά στο 12αρι. Μην αγχώνεσαι. Δεν έχει τέτοια κολλήματα. Δεν σου κρύβω οτι κι εγώ εχθές τον πίστευα με τέτοιο μουλάρωμα που έδειχνε. Τωρα όμως πιστεύω οτι είναι έτοιμος για τα σκάσει μέχρι και Αδριατική!! χααχ

Τι να πω... Ας δουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά είχα γράψει πριν από πολλές μέρες για ύποπτη μέρα τη Κυριακή. Φαίνεται να επιβεβαιώνεται η διαίσθηση μου. Ας είναι καλά το γόνατο που δίνει σημάδια....υποσημείωση.. Συνεχίζει και πονάει... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, snowjohn said:

Εγώ που μένω στο πιο ψηλό σημείο της Δάφνης είμαι νυφίτσα να ξέρεις δύο χρόνια χαχαχα

Ας κάτσει καλά το χαμηλό, και πιστεύω ότι το Αιγαίο και ο Τρέλος (Υμηττός), θα το κάνουν το θαύμα τους γείτονα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Harrius said:

Ας κάτσει καλά το χαμηλό, και πιστεύω ότι το Αιγαίο και ο Τρέλος (Υμηττός), θα το κάνουν το θαύμα τους γείτονα!!!

Πέρσυ γράψαμε ιστορία ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...