Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

ολα κερδος ειναι σε αυτον τον χειμωνα

Για να είμαι πλήρως ειλικρινής έχω κουραστεί. Πέρυσι φάγαμε το κρύο της αρκούδας και ίσα ίσα ένα 5ποντο στην τελική. Φέτος όλος ο Χειμώνας μέχρι στιγμής είναι ένα σίχαμα, δεν εχει χιονίσει ούτε καν μέτρια στο Πηλιο και τώρα φτάσαμε 5 Φλεβάρη να έρθει μια κακοκαιρία που πάλι δεν θα κάνει τίποτα ουσίας εδώ. Μακάρι να γίνει κάτι καλό στην συνέχεια του μήνα, τι να πω..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Καμια σχεση φιλε...εδω δεν κρινουνε ομως χαρακτηρες.απλα βλεπουμε τι εγραψε ο καθε μετεωρολογος.και αρχικα και ο ζιακοπουλος δεν εκανε λογο για τιποτα το σημαντικο...θα βγει νικητης ο κλεαρχος που θα χιονισει σε καμια ανδρο(ποστ με χιονισμενη βαρκα) και θα πεσουν και τα τσιμεντα😂😂😂

Α, ολα κ ολα...εχει γινει μεγαλη χιονομανα τα τελευταια χρονια η πατριδα!!!!! 🙂🙂🙂🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Για να είμαι πλήρως ειλικρινής έχω κουραστεί. Πέρυσι φάγαμε το κρύο της αρκούδας και ίσα ίσα ένα 5ποντο στην τελική. Φέτος όλος ο Χειμώνας μέχρι στιγμής είναι ένα σιχαμε, δεν είναι χιονίσει ούτε καν μέτρια στο Πηλιο και τώρα φτάσαμε 5 Φλεβάρη να έρθει μια κακοκαιρία που πάλι δεν θα κάνει τίποτα ουσίας εδώ. Μακάρι να γίνει κάτι καλό στην συνέχεια του μήνα, τι να πω..

βαζε μικροτερους στοχους.....Σε πρωτη φαση ο βολος μπορει να παρει κανα 5ποντο οποτε ας παμε με αυτο...βλεπουμε μετα για την συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ικανοποιητικά προς το παρόν .Θελουμε και καλυτερα σενάρια γιατι θα παίξει και κανένα μαζεμα .

SmartSelect_20230202_175732_Chrome.jpg

SmartSelect_20230202_175712_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεράστια νίκη Ευρωπαίου. Μας ξαναχιονίζει βράδυ προς Τρίτη.

gfs-0-108.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε βρε παιδιά.... ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΙΑ να έχουμε, χρόνια πολλά με υγεία !!!!!!

Πωπωπω βρε παιδιά.. σα να ναι Ανασταση αισθάνομαι ε.. δε το πιστεύω... εναρμονίστηκε επιτέλους ο τζιφος!!! Τη ψυχή μας έβγαλαν πάλι φέτος μέχρι να φτάσουμε εδώ !!!!! Άντε άντε με το καλό !!!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

δειτε τη γραμμη υετου παιδια στο 0.25. ειναι ονειροοοοοο

αν και οι διακεκομενες δεν είναι παντού βγάζει στρωσίδι παντού εκτός ίσως από Σουνιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλώς για αποθήκευση, με το που κουνιούνται οι συγκλίσεις, το λεκανοπέδιο το βράδυ της Κυριακής παραδίδεται.

81-779GR.GIF?02-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...