Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαλαρά ...σιγά σιγά....Έχουμε ακόμα μεχρι μέσα Απρίλη χαχαχααχ

Δυσκολα και φετοs τα πραγματα για τα πεδινα κεντροβορεια και οχι μονο.

Του χρονου τωρα με ελπιδα - υπομονη - πιστη - νηστεια - μετανοια μηπωs και εμφανιστει ο αγνοουμενοs κεντροβορειοs χιονιαs.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλες αλλαγές και του ευρωπαίου στην Αμερική, προς ούκμο μου φαίνεται ότι μοιάζει....

ο τζίφος στην  Αμερική μοιάζει με τον πρωινό ευρωπαίκό, που βέβαια δεν είχε καμία σχέση με το 6αρι του τζίφου. χάος.

παρόμοιο με το χθεσινό 12ζ το ευρωπαικό, άρα δεν θα βγει τόσο καλό για κβ...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Νομίζω δεν έχει νόημα να κοιτάμε ένα run (το κύριο) για πάνω από 120h, μην πω 96h. Καλύτερα τα ensembles μόνο.

Ναι φυσικά και δεν έχει,αλλάζει πάντα στο επόμενο ραν και τα ενσεμπλες είναι το καλύτερο εργαλείο για τα μακρινά,αλλα αφού δεν έχει κάτι καλό να σχολιάσουμε κοντά, σχολιάζουμε τα μακρινά που έχουν ενδιαφέρον(και ας είναι ένα μεμονωμένο Ραν)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχάλη, θα μου επιτρέψεις να κλέψω την έκφραση "μου αρέσει το χιόνι, οχι ο χειμώνας".. Με περιγράφει πλήρως. Δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο. Άσχετο, αλλά τώρα το είδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Ναι φυσικά και δεν έχει,αλλάζει πάντα στο επόμενο ραν και τα ενσεμπλες είναι το καλύτερο εργαλείο για τα μακρινά,αλλα αφού δεν έχει κάτι καλό να σχολιάσουμε κοντά, σχολιάζουμε τα μακρινά που έχουν ενδιαφέρον(και ας είναι ένα μεμονωμένο Ραν)

Ναι σίγουρα και εγώ τα μακρινά βλέπω αφού τώρα δεν έχει κάτι ενδιαφέρον. Αλλά μόνο ensembles. Για να δούμε στα ensembles που θα βγουν σε λίγο πόσα έχουν το σενάριο του κύριου στις 192h. Όχι ότι σημαίνει και κάτι, καθώς μετά δεν είναι σίγουρο ότι θα πάει σε έμας έτσι και αλλιώς, απλά να έχουμε μια εικόνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, athper είπε:

Μιχάλη, θα μου επιτρέψεις να κλέψω την έκφραση "μου αρέσει το χιόνι, οχι ο χειμώνας".. Με περιγράφει πλήρως. Δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο. Άσχετο, αλλά τώρα το είδα. 

Ελεύθερα φίλε χαχαχα. Κάποτε έλεγα ότι η αγαπημένη μου εποχή ήταν ο χειμώνας επειδή το συνδύαζα με στρωμένο χιόνι στην πόρτα μου.. Τώρα δεν υφίσταται κάτι τέτοιο σαν απόλυτη σύνδεση, βασικά ούτε καν, οπότε.. το ξεκαθαρισα στην υπογραφή μου.

 

Πολύ παράξενη διάταξη από ευρωπαικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μεγαλύτερη βελτίωση στον ευρωπαίο δεν ήταν στα κοντινά, αλλά είναι και στα μακρινά.. Καλό τρέξιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Τελικα τι κυνηγαμε? Χαχαχα😂😂😂

Ε τι άλλο; Χαλκίδα μισό μέτρο με εικόνες Θήβας και κλείσαμε για μια τριετία να κυνηγάω μετά τον μεγάλο κεντροβόρειο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο αποχή από χάρτες και επέστρεψα ανανεωμένος το 4/3 θα είναι πιο δυνατό από ποτέ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξέρω τι κυνηγάς. 20ποντο πριν τον μεγάλο προσήνεμο. 

Κυνηγαω τη ζεστη το μαρτιο για τον μεγαλο κεντροβορειο το Δεκέμβρη...με κρύο Μάρτη δε γίνεται δουλειά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Panagiotis είπε:

Ας το κρατήσει και τις επόμενες 2 μέρες ο ευρωπαίος και εκ νέου στη πρίζα 

Επομένες 3 καλύτερα για να ήμαστε στις 5 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ωραία παρατήρηση! Και για να το κάνουμε ακόμα πιο ακραίο τρολλάρισμα, θα ονομάσουμε τον κεντροβόρειο κόγκα

Αθηνά😅

Η Θεσσαλονικη😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι άσχετο με το θέμα...το παιδί που λέγεται ΧΙΟΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΉΣ μας βοηθάει πολύ όλους που μπαίνουμε απ το κινητό.... να σε καλά φιλαράκι κ σ ευχαριστούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω πάντως -16 στα ΒΑ. Αρα...αν βλέπεις τώρα -12 στη Μαυρη Θάλασσα, και -8 εδώ, δεν βλέπω να φτάνει κάτι δυνατό. Ας πάει στα παιδιά απο πιο πάνω που τους αρκούν οι θερμοκρασίες. Κακά τα ψέματα, εμείς είχαμε την ευκαιρία μας και πήραμε κάτι ψιλά (στα πεδινά Αθήνας Χαλκίδας λέω). Διόλου ευκαταφρόνητα για την περιοχή που ήμαστε πάντως, αν αναλογιστεί το τρομερό  χιόνι που έπεσε σε ημιορεινά και πάνω. Εγώ είμαι καλυμμένος. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...