Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα εγώ είμαι σε διλημμα 

θελω την αποκοπή στην πρώτη φαση και ψυχρομπαλιτσα μέσα στο αιγαιο η θέλω τον δεύτερο βαρβάτο κογκα που αχνοφαίνεται χωρίς να είναι και τόσο σιγουρος ομως 🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Δεν υπάρχουν κεντροβόρεια για το επόμενο 10ήμερο.. η κυκλοφορία είναι κομμένη και ραμμένη για προσήνεμα (ο ατλαντικός πιέζει πολύ δεν αφήνει περιθώρια για δυτικά σενάρια καθόλου) το θέμα είναι να πάρουν το 100% των καταβάσεων που θα βγουν..... η επόμενη (μετά τις 168) θα είναι και η ισχυρότερη μπαμ κάνει.....

Όλα ρευστά είναι για το δεύτερο θεωρώ ακόμα, για το πρώτο αρχιζουν να στενεύουν τα περιθώρια αλλά ούτε εκεί έχει κλειδώσει προσηνεμα... αναμονή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Evan είπε:

Τελικά θα χιονίσει τώρα?? 😉😅

Που κβ οχι το χουμε πει ςδω και μερες προσηνεμα το παλευουν πολυ καλα η σε πρωτη φαση η σε δευτερη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απ' ότι κατάλαβα εμείς οι κβ πάμε για γυαλιά ηλίου πάλι.χαχσχα συνηθισμένα τα βουνά απ' τα χιόνια.ας βγεί τουλάχιστον καλό για όσους μπορεί .οι υπόλοιποι καλά να είμαστε και του χρόνου πάλι εδώ θα είμαστε.εγω απ' τη μεριά μου θα χαρώ και με τις αναφορές απ' όπου πέσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η 2η κατάβαση είναι τζόκερ και playstation στον Ευρωπαίο. Απο τη στιγμή που κατέβασε αυτό στις 4/2, δλδ με τον πρώτο αυλώνα, ο στόχος είναι να το βελτιώσει λίγο ακόμα θερμοκρασιακά! Αλλα εγώ προσωπικά δεν πιστεύω σε πολλά. Ανετα μπορεί να κάνει ένα μάζεμα 1 βαθμό και να τελειώσει το θέμα με τα πεδινά. Για να δούμε!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ πολύ δύσκολο να μην πάει Τουρκία ο επόμενος αυλώνας. Προς το παρόν ας εστιάσουμε στο πρώτο που είναι στις 144 ώρες. Προς το παρόν τέλειο τρέξιμο για τους 400+. Με λίγες βελτιώσεις μπαίνουν και οι 200-300+ μέσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α καλά.... ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!

ΡΕ ΤΟ 18ΑΡΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ

Γυριστε τα ρολόγια στη σωστή τους ώρα!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Θεωρώ πολύ δύσκολο να μην πάει Τουρκία ο επόμενος αυλώνας. Προς το παρόν ας εστιάσουμε στο πρώτο που είναι στις 144 ώρες. Προς το παρόν τέλειο τρέξιμο για τους 400+. Με λίγες βελτιώσεις μπαίνουν και οι 200-300+ μέσα

Μη ξεχνάς ότι το κλίμα στις Υμηττικές Άλπεις έχει αλλάξει και πρέπει να συνηθίσουμε στη νέα κανονικότητα όπου οι αυλώνες κερδίζονται. 😂 Το μπουμπούνησε πάντως.

ECM1-216.GIF?29-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε έχει κι άλλον μετά;; Έχει κι άλλον;;;; Μη μου πεις.. χαχαχα

Α ρε Ευρωπαίε τρελέ.... τελικά όλα τα μοντέλα τρελά είστε... και αντί για εσάς στο τελος θα πάμε εμείς στο ψυχίατρο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Θα κάνουμε κανένα 4/4 και θα ψάχνομαστε χαχαχ

Είπαμε εδώ κ μέρες. Πως το 4/3 ψάχνουμε. Το 3/3 είναι δεδομένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...