Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι 240 ώρες θα είναι από τους πιο ωραίους εικονικούς. Προς το παρόν κρατάμε ότι το Σάββατο θα χιονίσει μέχρι χαμηλά στην Αττική και βλέπουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως πρεπει το φορουμ προσκαιρα να διακοψει τη λειτουργια του..Μας εβαλε χερι το ΕΣΡ..Εξ αιτιας παιου....Λυπουμαστε αλλα δεν μπορει να συνεχιστει η μεταδοση...Ξανα μαζι σας μετα τις 00:00..

akatallilo-sima.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει, μια χαρά για 240 ώρες. Πάμε βήμα-βήμα για το ΣΚ και βλέπουμε. 

ECM1-240.GIF?29-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν έβγαινε αυτούσιο θα ήταν πολύ καλό για Λαμία και κεντρικότερες περιοχές μαζί με ευρύτερα προσήνεμα. Επανέρχομαι στα ensembles. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, ICELARISSA said:

Μετα απο ενα χαλαρο σκ με χιονοπτωσεις χαλαρες θα φερει μετα το κυριως πιατο

Γινεται προετοιμασια του εδαφους να ειναι κρυο για να στρωσει μετα στα γρηγορα, στο part 2.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Αν έβγαινε αυτούσιο θα ήταν πολύ καλό για Λαμία και κεντρικότερες περιοχές μαζί με ευρύτερα προσήνεμα. Επανέρχομαι στα ensembles. 

Αν έβγαινε θα βλέπαμε ωραία πράγματα στην Πελοπόννησο μέτα από χρόνια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Γινεται προετοιμασια του εδαφους να ειναι κρυο για να στρωσει μετα στα γρηγορα, στο part 2.

Εγω το part 2 κεντραρω το 1 μπορει να χαλασει πολυ ευκολα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ ότι σε πρώτη φάση άνετα μπορεί να βγει προσήνεμου σαν αυτούς του 12/16..Με το κυριος πιάτο στα ημιορεινά αλλά και ένα καλό πέρασμα μέχρι το κέντρο 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε μαγκες σταματηστε να γραφετε για 1911 και αλλα τετοια...αυριο ο παιος θα τα παρει πισω η θα πανε τουρκια η δεν ξερω εγω τι 

αν δεν βλεπω τουλαχιστον -8 και στις 200 ωρες δεν μπορω να ελπιζω γτ δεν ειμαι σεθ να ζω στα 300μ χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι προδιαγράφεται από όλα σχεδόν τα μοντέλα μια πολύ δυνατή περίοδος για τα προσήνεμα.....ειδικά η δεύτερη κατάβαση πιστεύω ότι θα είναι και η μεγαλύτερη ευκαιρία για ακόμα μεγαλύτερο χιονιά από τον πρώτο και χιονιά μεγάλου επιπέδου για τα προσήνεμα(στυλ 2002- 2004 κτλ)... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν δει κανείς τον παιο και το Τζεμ στις 120 θα νομίζει διαφέρουν κατά 60 ώρες ή αναφέρονται στις 350 ώρες 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποιος γνώστης να μας πει τι άνεμο έχουμε στην επιφάνεια στις 216 ώρες. Αν έχουμε Β-ΒΔ επιφανειάς, με τέτοια γεωδυναμικά και χαμηλό λογικά χιονίζει από τα 100 - 200 μέτρα και στρώσιμο άνω των 200.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δεύτερη φάση με -8 άποψη μου είναι οριακά στα 850,θέλω να δω κ τα 500...αν είναι κάτω από -30 ,ίσως ναι να στρώνει μέχρι θάλασσα,αλλά λίγο δύσκολο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

Η δεύτερη φάση με -8 άποψη μου είναι οριακά στα 850,θέλω να δω κ τα 500...αν είναι κάτω από -30 ,ίσως ναι να στρώνει μέχρι θάλασσα,αλλά λίγο δύσκολο 

Με -8 στα 850 αρκετά δύσκολο να στρώσει μέχρι θάλασσα πιστεύω αλλά οχι απίθανο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...