Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Γάλλος παραμένει καλός σε διάταξη ασχέτως ψύχους οπότε είμαστε μέσα στο παιχνίδι για Κυριακή. Εκεί φτάσαμε να κοιτάμε Γάλλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

χαζομαρες χωρις ψυχος....
οταν ερχεται το ψυχος εχει φυγει η ιστορια ολη

Μετα απο ενα τετοιο χειμωνα το να χαρακτηριζουμε χαζομαρα μια τετοια προοπτικη ακομα και αν δεν κανει κατι τελικα,ειναι σχεδον υβρις,με το συμπαθειο κιολας φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ακόμη λίγο υπομονή.... Κοντεύουν οι ωρες...image.png.e97fa50833a41faf40cca7ab7912b5b3.png

Κλαμααα αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μετα απο ενα τετοιο χειμωνα το να χαρακτηριζουμε χαζομαρα μια τετοια προοπτικη ακομα και αν δεν κανει κατι τελικα,ειναι σχεδον υβρις,με το συμπαθειο κιολας φιλε.

δεν με νοιαζει απαραιτητα να δω κατι δυνατο.  αλλα καπως μου την σπαει να βγαζει καλη διαταξη πχ και το ψυχος να ερχεται με καθυστερηση τεραστια...
οκ τι να πω πειτε με αχαριστο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

IMG_20230201_001930.jpg

gfseu-10-168.png

gfseu-13-168.png

gfs-16-180.png

ΗΡΕΜΗΣΕΕΕΕ......Πω πωωωωω ...θα βγαινουμε εξω και θα τρωμε ξυλο απ τον κοσμο....αμα δεν βγει τπτ..

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

δεν με νοιαζει απαραιτητα να δω κατι δυνατο.  αλλα καπως μου την σπαει να βγαζει καλη διαταξη πχ και το ψυχος να ερχεται με καθυστερηση τεραστια...
οκ τι να πω πειτε με αχαριστο. 

Είναι λιγο αχαριστία μετα τα περσινά 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μ.ο. 144 ώρες, μετά τις 90 ώρες τα ανσάμπλ είχαν σημαντικές μεταβολές...καληνύχτα! (το πρωί φοβάμαι τι θα αντικρύσω)

gens-31-1-144.png

gens-31-0-144.png

 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

δεν με νοιαζει απαραιτητα να δω κατι δυνατο.  αλλα καπως μου την σπαει να βγαζει καλη διαταξη πχ και το ψυχος να ερχεται με καθυστερηση τεραστια...
οκ τι να πω πειτε με αχαριστο. 

Βρε δε σε χαρακτηριζω,προς θεου.Υπομονη και οτι βρεξει ας κατεβασει.Εξαλλου τον απολυτο εφιαλτη τον ζησαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Delsnow said:

ΗΡΕΜΗΣΕΕΕΕ......Πω πωωωωω ...θα βγαινουμε εξω και θα τρωμε ξυλο απ τον κοσμο....αμα δεν βγει τπτ..

Μακρακώμη τι λέει με ανατολικό; Βλέπω φθηνά καταλύματα. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Είναι λιγο αχαριστία μετα τα περσινά 😎

ξερεις κατι . ας ειμαι. εβλεπα ποσες μπηχτες και κακιες φετος που ειλικρινα δεν νιωθω τυψεις πλεον.
αν ειναι να κατσει να στρωθουμε και φετος προφανως και θα μου αρεσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ο Γάλλος παραμένει καλός σε διάταξη ασχέτως ψύχους οπότε είμαστε μέσα στο παιχνίδι για Κυριακή. Εκεί φτάσαμε να κοιτάμε Γάλλο. 

Κοίτα τον...στην προκείμενη περίπτωση μάλλον αλληλοσυνδεομενες είναι οι καταστάσεις μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βρε δε σε χαρακτηριζω,προς θεου.Υπομονη και οτι βρεξει ας κατεβασει.Εξαλλου τον απολυτο εφιαλτη τον ζησαμε.

μην ξανα παμε ... αν εκφυλιζει το ψυχος μετα ενας θεος ξερει ποτε θα ξανα εχει μεχρι να κλεισει ο φλεβαρης...
αλλα θα δειξει. κουρασε κιολας η φαση που ακομα και 3 μερες μετα δεν ξερουμε τι θα γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

μ.ο. 144 ώρες, μετά τις 90 ώρες τα ανσάμπλ είχαν σημαντικές μεταβολές...καληνύχτα! (το πρωί φοβάμαι τι αντικρύσω)

gens-31-1-144.png

gens-31-0-144.png

 

Ο μ.ο του κλοουν ακολουθει τα αλλα μοντελα κλεινοντας την πορτα σε πολυ δυτικα σεναρια μαγιορκας.Η κυριακη παντως δυσκολα θα βγαλει κατι δυνατο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Delsnow said:

Για να μεινεις???

Πλάκα κάνω αλλά αν δεν κάτσει σε λεκανοπέδιο και είναι να χιονίσει όπως το 2012 σκέφτομαι να ανέβω Φθιώτιδα ή και Τρίκαλα/Καρδίτσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταλαβαίνω τι εννοεί ο φίλος από Ηλιούπολη και πως το βλέπει. Από τη μια είναι εκνευριστικό. Αλλά έχοντας ζήσει 2021 και 2022 απανωτά και νιφάδες να ρίξει υπέροχο θα είναι. Και μετά το δίμηνο που προηγήθηκε παράδεισος θα ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Πλάκα κάνω αλλά αν δεν κάτσει σε λεκανοπέδιο και είναι να χιονίσει όπως το 2012 σκέφτομαι να ανέβω Φθιώτιδα ή και Τρίκαλα/Καρδίτσα. 

Ελα προς τα δω εσυ τα μισα και σπιτια ειναι αδεια....ειμαστε 120 περιπου μονιμοι εδω στο χωριο χειμωνα...47 χηρες εχω ..βολευεσαι???????🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ο μ.ο του κλοουν ακολουθει τα αλλα μοντελα κλεινοντας την πορτα σε πολυ δυτικα σεναρια μαγιορκας.Η κυριακη παντως δυσκολα θα βγαλει κατι δυνατο.

Ναι συμφωνώ, αύριο περιμένω άλλο τρέξιμο και από το κύριο του παίου για Κυριακή, ας κάνει ότι θέλει...καληνύχτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 2012 έδειχνε το -10 και το -12 για μια εβδομάδα πάνω από Αττική και με χιονοπτώσεις και ξέρετε τι πήραμε. Κάπως έτσι εξελίσσεται και η φάση με την ύφεση. Πάμε για Κυριακή βήμα βήμα που όπως λέει και ο @GEORGE SNOWMAN θα είναι έκπληξη αν κάτσει όπως τη θέλουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, vorios_polos said:

Κοίτα τον...στην προκείμενη περίπτωση μάλλον αλληλοσυνδεομενες είναι οι καταστάσεις μας...

Στον plan c εισαι τωρα😁😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και προφανως οι του λεκανοπεδιου μην γελιομαστε. το -8 αρκουσε στην περιπτωση της τρελης ραγδαιοτητας και με εξαιρετικα 500αρια.
στην προκειμενη περιπτωση δεν υπαρχει πιθανοτητα στρωσιματος κατω απο 200-300μ. με τα τωρινα σεναρια παντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Delsnow said:

Ελα προς τα δω εσυ τα μισα και σπιτια ειναι αδεια....ειμαστε 120 περιπου μονιμοι εδω στο χωριο χειμωνα...47 χηρες εχω ..βολευεσαι???????🤣🤣🤣🤣

Έχω σχέση ρε ****** αλλά για το χιόνι θα το σκεφτώ. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα ensembles του 18αριού αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Να δούμε τι θα κάνουν Καναδος και Ευρωπαιος αύριο και αν θα ξεφτιλιστούν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...