Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποια σενάρια του τζιφου παίζουν στο -8,-9 το μεσημέρι της Κυριακής!Ένα τέτοια να βγει και θα το στρώσει μέχρι το Φλοίσβο 

Screenshot_2023-02-04-14-08-59-543.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΠΑΜΕΓΕΡΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Άντε ρε μπρειν!!!!που χάθηκες ρε? Ειχες πάει να σπρωξις τους πιγκουνοθ???Παμεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται ξυπνητήρι τα ξημερώματα για να δούμε το φαινόμενο. Μην πω δεν θα κοιμηθώ απόψε... 😄

img_2023_02_04_14_24_15.thumb.jpg.5b9c219e33cbaad701ab64b7f18f8470.jpg

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

Φίλε Μενίδι δεν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι αλλά εγώ τουλάχιστον δεν έχω ποτέ αναφέρει την λέξη μουφα. Προφανώς κάποιοι (όχι εσύ) θέλουν μόνο να διαβάζουν σχόλια για αρμαγεδώνες, 2 μέτρα χιόνι αποκλεισμούς κλπ. Πέρισυ λάμβανα έως και υβριστικά pm, το είχα δε αναφέρει και στον georgesnowman ο οποίος προς τιμήν του μου είχε πει να γράφω ελεύθερα και να μην ασχολούμαι. Τώρα την έπεσαν στον santa γιατί είναι σκεπτικός και δεν γράφει για έπη και ιστορικούς. Επειδή κάποιος εγραψε για το προηγούμενο φόρουμ να θυμίσω οτι αυτό διαλύθηκε όταν πλακώθηκαν οι βόρειοι με τους νότιους λες και είμαστε στο γήπεδο. Αυτά και καλή συνέχεια σε όλους.

Αααααχχχ άσε με να σε μαλώσω ότι βλέπεις μόνο μουφες. Είναι για γούρι ρε. Εεε είσαι κι εσύ όμως μέσα στους μιρλες ρε συυυυυ. Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΤΙ ΕΠΙΚΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΗΡΥΞΕΙ ΣΤΕΡΕΑ, ΕΥΒΟΙΑ, ΒΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΝΗΣΙΑ, ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΤΙ ΕΠΙΚΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΗΡΥΞΕΙ ΣΤΕΡΕΑ, ΕΥΒΟΙΑ, ΒΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΝΗΣΙΑ, ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.

Αλάτι χονδρό πήρες;;;;;;Αιρχαιτε άπιστοι Θωμάδες!!!Τι άλλο έχει ν αποδείξει η χιονομάνα!!!    2002

Επεξεργάστηκε από Canadathens13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι γκρινιάρης και εγώ. Επίσης....τρολαρω παραπάνω από όσο πρέπει. Αλλά.....μόνο και μόνο που σας έφερα τον ΑΡΧΊΔΑΜΟ , δικαιολογουμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Canadathens13 said:

Αλάτι χονδρό πήρες;;;;;;Αιρχαιτε άπιστοι Θωμάδες!!!Τι άλλο έχει ν αποδείξει η χιονομάνα!!!    2002

ΑΙΡΧΑΙΤΕ ΑΓΟΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΥΡΙΑΚΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΤΙ ΕΠΙΚΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΗΡΥΞΕΙ ΣΤΕΡΕΑ, ΕΥΒΟΙΑ, ΒΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΝΗΣΙΑ, ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.

Εύβοια; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγήκε ανανεωμένο έκτακτο δελτίο ,χιόνια τις προμεσημβρινές ώρες  της Κυριακής ακόμα και στα πεδινά της Εύβοιας και της Βοιωτίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Βγήκε ανανεωμένο έκτακτο δελτίο ,χιόνια τις προμεσημβρινές ώρες  της Κυριακής ακόμα και στα πεδινά της Εύβοιας και της Βοιωτίας

Πιο κρύα 850; Τι ξέρουν και δεν μας λένε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Δεν ισχύει καθόλου αυτό. Αυτό ακριβώς λέω παραπάνω. Την Πρωτοχρονιά του 2016 χιόνιζε στην Ηλιούπολη στα 200 μέτρα με -10 έως -11 στα 850. Δεν έπιασε ποτέ αρνητική, δεν έστρωσε ούτε στο βουνό.

Φλεβάρη του 2012, 1η του μήνα, χιόνιζε πάλι πυκνά το πρωί με -11 περίπου στα 850. Πιάσαμε αρνητική την ώρα των φαινομένων; Όχι. Στρωθήκαμε; Με το ζόρι στα αυτοκίνητα για 2 λεπτά.

Γενάρης του 2013, -9 στα 850 και πυκνές χιονοπτώσεις όλο το πρωί. Χιονόστρωση ολική πάνω από τα 300 μέτρα για λίγο. Αρνητική ούτε για πλάκα. Το ίδιο και 7-8 Γενάρη του 2015.

Αντίθετα, Δεκέμβρη του 2016 είχα αρνητική Τ, ολική χιονόστρωση 7-8 πόντους με -5.5 στα 850. Στη Ζηνοβία με -3 στα 850 το έστρωσε στα αμάξια και έπεσα στους 0.9 βαθμούς.

Επομένως η Τ στα 850 δεν λέει κυριολεκτικά τίποτα από μόνη της. Ούτε ασφάλεια δίνει, ούτε ξεγνοιασιά αν δεν συντρέχουν οι άλλοι σημαντικοί παράγοντες.

εδω ομως μιλαμε για -6 με -7 ολη την κυριακη. ουτε καν -7.
ας ειμαστε ρεαλιστες ρε συ...
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Πιο κρύα 850; Τι ξέρουν και δεν μας λένε 

Κρυωσαν 1 με μισό βαθμό ενώ έχουμε και άλλο κρύο πάνω μας οπότε με βορειοδυτικό μπορεί να μεταφέρθει,συν τα πολύ δυνατα φαινομενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

εδω ομως μιλαμε για -6 με -7 ολη την κυριακη. ουτε καν -7.
ας ειμαστε ρεαλιστες ρε συ...
 

Δεν ξέρω τι θα κάνει αύριο, απλώς λέω ότι η Τ στα 850 δεν λέει τίποτα από μόνη της. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...