Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πυκνή χιονόπτωση με λεπτές νιφάδες στην Αγία Παρασκευή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.9 απο 3.1 στην εναρξη και -0.4 σδ πλεον. Παμε αλλο τοσο καρδια μου να χαρεις!🙏🙏🙏

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω ότι σύμφωνα με αυτό το site https://earth.nullschool.net/#current/wind/isobaric/850hPa/overlay=temp/orthographic=-336.86,38.49,16544/loc=23.995,38.133 πιάνουμε στα βορειοανατολικά πλέον τα -6 στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, [weathermaniac] said:

Χαχα ναι εγώ, αφού μας έφτυσε ο καιρός τον φτύνω εγώ πίσω😂

Ο καιρός αν δεν χρωστάει φαινόμενα, ήδη μου χρωστάει λεφτά. 100 ευρουλακια συγκεκριμένα!

Ρε συ φαίνεσαι πολύ συμπαθητικός στο βίντεο. Σε είχα στο μυαλό μου φυτό/nerd/geek 😜

Καλωσήρθες Αθήνα!

Και στα χαμηλά της Γλυφάδας κάτι λιωμένες νιφάδες τις βλέπω από το μπαλκόνι. Δεν επιβιώνουν αλλά ψιλο φαίνονται. I bet μας τις στέλνει η χιονομάνα Άνω Γλυφάδα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχιζει και στρωνει στην καμερα στην αθηνων λαμιας. μεταμορφωση πρεπει να ειναι.
βλεπω φυτα κτλ να στρωνονται. μολις δουμε δρομο λευκο υο μπουμπουναμε και για λεκανοπεδιο σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυλιδα στο κύμα υψόμετρο μηδέν!!

εδω ενώ είχε σταματήσει για λίγο ξανά ξεκίνησε,ενώ η Τ απαγορευτική ακόμα και για τα χορτάρια 

F61C4F90-22DD-4B22-86E9-2E58F6AC2F80.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβαίνοντας από Διόνυσο τα χιόνια μειώνονται απότομα μετά την Εκάλη, άσπρισμα Ερυθραία, λίγο στα χόρτα στον σταθμό Κηφισιάς, κάτω Κηφισιά στην Μπότσαρη κρούστα στα παρμπρίζ και Λύρα τίποτα. Νέο Ηράκλειο ύψος Αττικής οδού νιφαδόπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο πτώσεις τάσης εδώ μέχρι στιγμής... όσο έχουμε ρεύμα είμαστε άρχοντες... οι μνήμες της Μήδειας είναι νωπές.

0.6 βαθμοί και γανούδα παντού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...