Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυτικό τόξο και μέχρι Θήβα παίζει μπάλα τώρα καλή. 

χιονόπτωση υπάρχει φυσικά και εδώ με την τ να είναι στους 2.4

θα βγω για καφεδάκι μετά ύπνο και λογικά στις επαλξεις για τη πολυπόθητη σύγκλιση αργά το βράδυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΒΒΒΑ ζωγραφου ενισχυεται αλλαξε το στριμ...ανοδος κ πλεον λεπτο ψιλο χιονακι ασταματητο μεν αλλα.χλαπατσα δε....ε φθασαμε.1.8 σε ανοδο εμεις οι χαμηλοι 180 μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις 112 κι εδω....επικινδυνα φαινομενα....κλαιω απο χαρα αληθεια...

Ζουμε.μερες Μοσχας Βερολινου στην καυτη Αθηνουλα μας....απιθανα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, voutzalou είπε:

ΒΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Πόσο σωστός στην πρόβλεψή του έως τώρα ο Χορινός (από τους παλιούς).

Μπορεί να μην έχω χιόνι, αλλά νιώθω ότι δικαιώνομαι για τις εύλογες επιφυλάξεις μου (πάντα μιλάω μόνο για την περιοχή μου), ενώ κάποιος κορόιδευε, αλλά την πάτησε χαχαχα...

Βιαζεσαι αλλα ειναι κλασσικο λαθος..

4.6 Ραφηνα κ φυσικα βροχη εκει , ολοι ανεφεραν υφεση κ ανοδο της Τ , ειναι 3 το μεσημερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόσες φορές πια θα μας στείλουν προειδοποίηση βρε παιδιά; Κατανοώ ότι είμαστε μόλις στην αρχή και τα χειρότερα έπονται, αλλά είπαμε.... 4 φορές.... κι εδώ βροχή... για να δούμε τι εκπληξεις μας επιφυλασσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 βαθμο έχω εγώ στη Χρυσούπολη στο Περιστέρι (100μ.) και είναι ακόμη μεσημερι... χαχαχα.... μια χαραα... με άνεμο φυσικά ΒΔ..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω πως μερικοί μιλάνε για υφέσεις και ξευφέσεις και πάνε για αύριο, όταν δεν έχει έρθει ακόμα το -7 και το -8 στα 850, η σατ είναι τούμπανο για πολλές ωρες, ο δασκαλος έχει σημάνει κόκκινο συναγερμό για απόγευμα και το ίδιο και η ΕΜΥ. 
 

Με ξεπερνάει τόση μιζέρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα μοντέλα από άποψη υετού πάντως παντελώς έξω. Υπομονή όμως μέχρι το ξημέρωμα που περιστρέφεται η λίμνη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, swter said:

Βιαζεσαι αλλα ειναι κλασσικο λαθος..

4.6 Ραφηνα κ φυσικα βροχη εκει , ολοι ανεφεραν υφεση κ ανοδο της Τ , ειναι 3 το μεσημερι

Δεν βιάζομαι. Το ξέρω ότι έτσι αναμενόταν. Το έγραφα στους χάρτες ότι μπορεί να έχω εναλλαγές και αστάθεια και με κορόιδευαν. Απλά κάνω την αναφορά μου και κάνω και την πλάκα μου, ώστε να αντέξω κι εγώ ψυχικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα πιο εντονα απο το τελευταιο βιντεο, 1.3 και πιανει προσκαιρα στις ευκολες μονο κ μονο λογω ραγδαιοτητας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Seth13 said:

Τα μοντέλα από άποψη υετού πάντως παντελώς έξω. Υπομονή όμως μέχρι το ξημέρωμα που περιστρέφεται η λίμνη. 

Θέλουμε να ξεράσει πάνω μας το Αιγαίο!!! Θα μας το κάνει όμως;!;!; Περαστικά κιόλας 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...