Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ανατολικά δύσκολο. Δεν ξέρω τι γίνεται, πανικός. Και Ζουγκλοκάμερα χώνει, θα ξαναχώσει κι εκεί.

χωνειιιι έχεις δίκιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To παλεύει και στα χαμηλά της Γλυφάδας να πιάσει εύκολες αλλά πέφτει απαλά απαλά χωρίς δύναμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες 15 εκατοστά Γέρακα σε εύκολες επιφάνειες απίστευτο και βάζει με μεγάλη ένταση σε λίγο ξεπερνάνε Τηλέμαχο...τεράστιο 3/3

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαϊκό δίνει μεγάλη μουφα για μένα,αλλά μεγάλη παράταση φαινόμενων για Εύβοια κ Αττική κ μετά το μεσημέρι,έπιασε τη σύγκλιση ΚΑΙ φέτος το ευρωπαϊκό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-3,4 βαθμοί στο χωριό στα 280μ , ουσιαστικά χωρις φαινόμενα .Το αναφέρω απλώς για το κρυο που εχει κατέβει πλεον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τωρα μαλιστα ξερναει. σε κανα μισαωρο θα βγω να κανω βολτουλα στην ηλιουπολη . βουνο ισως αν εχω ορεξη μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλκιδα..

1660413519.jpg

Ερετρια..

462.jpg

Dimitris,Αγγελος,Νικολας, snow evia,ωπ να και ο evia1987..Ξεμυτισαν...

meerkats-peep.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, για την περιοχή μου δηλώνω την απόλυτη μουφα. Δεν έχει κατέβει ούτε λίγος υετός προς τα εδώ. Έχει μοναχα 1-2 εκατοστά στις εύκολες και τίποτα άλλο. Απίστευτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά. Ξυπνησα και νόμιζα ότι βρισκόμουν σε άλλη χώρα. Όλα στρωμένα!!!! Κατάλευκο τοπίο!!!! Δυστυχώς έχασα όλο το μαγικό στρώσιμο. Απίστευτα πράγματα στο Μαρούσι.Αλπικο τοπίο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ πυκνό χιόνι, η νιφάδα εδώ και πολλή ώρα έχει χοντρύνει. -0,7c γιατί μπορούμε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...